İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Yatırım Destek

Yatırım Destek

QNB Finansbank'ta yatırım kararlarınızı alırken, kendinizi asla yalnız hissetmezsiniz.

QNB Finansbank gerek size uygun yatırım aracını ararken, gerek yatırımlarınızın gelişimini takip ederken, gerekse değişen piyasa koşullarında yatırım kararlarınızı gözden geçirirken; online hizmetleri ve uzman müşteri ilişkileri yöneticileri ile size kapsamlı bir bilgilendirme ve yönlendirme servisi sunar.

QNB Finans Yatırım'ın uzman ekiplerinin hazırladığı Günlük Piyasa Bülteni ile finansal piyasalardaki güncel bilgileri kolaylıkla takip eder, yatırımlarınızı yönlendirebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz anahtar cevapları bu bültende bulabilirsiniz.

QNB Finansbank SMS ile istediğiniz seviyelerden kur bilgilendirmesi servisi sunuyor. Tek yapmanız gereken müşteri ilişkileri yöneticinize giderek size haber verilmesini istediğiniz döviz alış veya satış seviyelerini belirtmeniz. Kurlar sizin istediğiniz seviyelere gelince size SMS ile bilgilendirme yapılır; böylece hiçbir yatırım fırsatını kaçırmazsınız.

QNB Finansbank'taki birikimlerinizin belli bir tutarın üstünde olması durumunda, bankacılık ve yatırım işlemleriniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda size özel Xclusive Müşteri İlişkileri Yöneticiniz her türlü sorunuza yanıt verip, size yardımcı olur ve hayatınızı kolaylaştırır. Xclusive Odanız'da, Xcusive Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile her türlü bankacılık hizmetini gizlilik ve güven içerisinde yürütebilir, kendisinden piyasa gelişmeleri ve beklentileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Xlcusive Bankacılık üyeliği ile ilgili detaylı bilgiye http://www.qnbfinansbank.com/bankacilik/xclusive/xclusive-dunyasina-uyelik.aspx linkinden ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank'ın avantajlı Özel Bankacılık hizmetleri ile tanıştınız mı?

Özel Bankacılık müşterisi olarak, sizler için özel hazırlanmış hizmet noktalarında, konusunda uzman ve deneyimli, fatura ödemelerinizden size özel finansal çözümlerin yaratılmasına kadar her konuda yardımcı olabilecek Özel Bankacılık Müşteri Temsilcilerimizden hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kendisine doğrudan direkt telefon hattından ulaşabileceğiniz Özel Bankacılık Müşteri Temsilciniz gelişen piyasalardan sizi sürekli haberdar edecek, farklı yatırım ürünleri konusunda bilgilendirecek, birikimlerinizi doğru ve kazançlı bir şekilde değerlendirmeniz için piyasa koşullarına, risk anlayışınıza, beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre, kısa-orta ve uzun dönemli çözümler üreterek portföyünüzü değerlendirmenize yardımcı olacak. QNB Finansbank Özel Bankacılık ile yakından tanışmak için sizi bir QNB Finansbank Özel Bankacılık Hizmet Noktası'na bekliyoruz. Özel Bankacılık üyesi olunması ile ilgili detaylı bilgiye http://www.qnbfinansbank.com/privatebanking/private-banking/Default.aspx linkinden ulaşabilirsiniz.

Belirli bir tutarın üstündeki birikimleriniz için; dilerseniz yatırımlarınızı QNB Finans Portföy'ün emin ellerine teslim edip, uzman ekiplerimizin özel portföy yönetimi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yatırımlarınızı yönlendirirken güvenilir bir yol arkadaşı isterseniz; QNB Finans Yatırım'ın uzman ekibi sizin için hazır. Yatırım dünyasının karmaşası içinde sizi yakından tanıyacak, risk profilinize ve getiri beklentinize en uygun alternatifleri, VİOP ve Hisse Senedi işlemleri'ni size sunacak, profesyonel yatırım danışmanlarımızla tanışmak için sizi QNB Finans Yatırım'a bekliyoruz.

Yatırım işlemleriniz ile ilgili 0850 222 83 88 no'lu "Yatırım Destek Hattı"mız hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.