bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

İletişim ve Çağrı Merkezi

Telefon bankacılığında değişim zamanı

2011 yılında Call Center Awards tarafından verilen 'İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri'nde "500'den Fazla Koltuklu Çağrı Merkezleri" kategorisinde "En iyi Çağrı Merkezi" ödülünü alan QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ve İletişim hattı, "0850 222 0 900" ile hizmetinizde...

"0850 222 0 900"ü aradığınızda ileri teknoloji sesli yanıt sistemi ve müşteri danışmanlarımız aracılığı ile pek çok işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Geliştirilmiş "Sesli Yanıt Sistemimiz", sizi tanıyarak size özel menüler sunar. Bu sayede daha hızlı ve kolay hizmet alma ayrıcalığından yararlanırsınız.
  • Müşteri danışmanına bağlanmanıza gerek kalmadan pek çok işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • "Anında Kredi" kullanımından vergi ödemeye, otomatik fatura talimatı vermekten kart başvurusunda bulunmaya kadar pek çok bankacılık işlemini yapabilir ve kredi kartı ürünleri hakkında tek bir telefonla bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı, uzman kadrosu ile sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim hizmeti verir.

Görmeseniz de telefonun ucunda sizleri çok iyi TANIYAN dev bir şube var!

Artık KOBI'ler içinde ayrı bir telefon numaramız var! "0850 222 1 900"

QNB Finansbank, KOBİ ve esnaf müşterilerine hizmet vermek için özel olarak oluşturduğu deneyimli merkezi müşteri danışmanları ile şubelerdeki finansçıları aratmayacak genişlikte bir hizmet yelpazesi hazırladı. "0850 222 1 900" KOBİ hattından hizmet veren bu merkez üzerinden QNB Finansbank müşteri danışmanlarına ulaşarak alışılagelmiş telefon bankacılığı hizmetlerinin çok üzerinde, hızlı ve pratik bir bankacılık deneyimi yaşamak mümkün.

0850 220 85 73 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Alo Kredi hattı, ihtiyaç kredisine kolayca başvurmanız için oluşturulmuş özel bir hat olup yalnızca ihtiyaç kredisi işlemleri yapabileceğiniz bir hattır.

Görüş, talep, öneri ve şikayetleriniz için 0850 222 2 900 numaralı "Finansçı Sizi Dinliyor" hattımızdan ulaşabilirsiniz.