bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Meslek Gruplarına Özel

Hemşire Bankacılığı

Hemşirelere Özel Avantajlar

QNB Finansbank’ın sağlık sektörüne özel sunduğu ayrıcalıklar yalnızca doktorlar ile sınırlı kalmıyor. Hemşireler için özel olarak hazırlanan Hemşire Bankacılığı sistemiyle bireysel krediler daha uygun koşullarla sunuluyor, bankacılık işlemlerindeki avantajlar katlanıyor. QNB Finansbank müşterisi hemşirelere sağlanan Hemşire Kart ile ayrıcalıklı hizmet, kredi kartı ücreti ve aidatı olmaksızın sunuluyor. 

Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Emekliler QNB Finansbank’ta Çok Mutlu

Hangi Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olursanız olun emekli maaşlarınız QNB Finansbank’ta güvenle size ulaşıyor. Yalnızca birkaç basit adımla emekli maaşınızı taşıyabileceğiniz hizmet ile ödemeleriniz kısa sürede elinizde. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan QNB Finansbank Şubeleri, QNB Finansbank ATM’leri ve ayda iki kere ücretsiz kullanabileceğiniz diğer banka ATMlerinden para çekme vasıtasıyla emekli maaşınıza ulaşmak son derece kolay...

Detaylı Bilgi Hemen Başvur

Doktor Bankacılığı

Doktorlara Özel QNB First Doctors

Hem doktor hem de QNB Finansbank müşterisi olmanın ayrıcalıklarını tek bir noktada birleştiren QNB First Doctors, pek çok fırsatı son derece uygun koşullarla sunuyor. Her türlü bankacılık işleminde ayrıcalıklı hizmet ve daha uygun koşullar sağlamasının yanında; seyahat, alışveriş ve eğlence gibi aktivitelerinizde de QNB First Doctors ile hayat çok daha kolay hale geliyor.