notify icon
Ana içeriğin başı

Kredi Hesaplama Aracı

Kredi hesaplama aracını birkaç basit adımla kullanabilirsiniz

Her türlü nakit ihtiyacınız için farklı bütçelere uygun, esnek ödeme planlarıyla sunulan kredi seçenekleri QNB Finansbank’ta sizleri bekliyor.

TL

Herhangi bir kredi başvurusunda bulunmadan önce talep edilen kredinin doğuracağı maliyetleri önceden bilmek büyük önem taşıyor. Beklenmedik nakit gereksinimlerinde imdada koşan ihtiyaç kredileri; değişen faiz oranları, farklı ödeme planları ve çeşitli masraf kalemleri ile sunuluyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce ortaya çıkabilecek tüm bu maliyetleri görmek için ihtiyaç kredisi hesaplama aracını birkaç basit adımla kullanabilirsiniz.

Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır ?

Kimi zaman satın almak istenen yeni bir araç kimi zaman yeni bir ev kimi zamansa beklenmedik bir ihtiyaç, tüketicileri kredi başvurusuna yönlendirebiliyor. QNB Finansbank’ta her türlü talebiniz için farklı ödeme koşullarında çeşitli ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuluyor. Kredi başvurusu yapmadan önce, tüm bu farklı türlerdeki kredi imkanlarını değerlendirebilir, bütçenize en uygun alternatifi tercih edebilirsiniz. Hesaplama robotu üzerinde bulunan sekmeleri kullanarak ihtiyaç, kredi veya taşıt kredisi hesaplama seçeneklerinden farklı türlerde sunulan kredilerin değişen maliyetlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Miktar, Faiz ve Vade Hesaplamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Başvuruda bulunacağınız kredi türünü seçtikten sonra tek yapmanız gereken, ilgili kutucuklara talep ettiğiniz kredi miktarını girmek. Tercih ettiğiniz vade seçeneklerini de belirterek kredinizin size toplam maliyetini öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ödeme planı butonunu kullanarak talep edeceğiniz kredi için yapacağınız aylık ödemeleri de detaylarıyla görebilirsiniz. Faiz oranları müşterinin kredi skoruna göre değişiklik göstermekle beraber, ortalama faiz oranı doğrultusunda başvuruda bulunacağınız kredi miktarının size toplam geri ödeme tutarını görebilir, ekonomik planlarınızı buna göre yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri farklı kredi türleri özelinde de uygulamak için sunulan ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi hesaplama seçenekleri sizleri bekliyor.

İster Kredi Tutarı İster Taksit Tutarına Göre Planlayın

İhtiyaç kredisi hesaplama aracı aynı zamanda aylık olarak ödeyebileceğiniz miktara göre bir kredi planı tespit etmenize de yardımcı oluyor. Dilerseniz hesaplama kutucuklarına talep ettiğiniz toplam kredi miktarı yerine aylık ödeme için ayırabileceğiniz bütçeyi girebilir, aracın buna göre bir kredi planı oluşturmasını talep edebilirsiniz.

Ödeme Planınızı Detaylarıyla Öğrenin

Toplam kredi tutarınızı girdikten sonra kredi hesaplama aracının vereceği sonuçlarla dilerseniz aylık ödeme planlarınızı da tüm detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz. Aylık taksitler, KKDF ve BSMV tutarları ile kalan anaparanıza detaylıca göz atabilir, kredi geri ödeme planlamalarınızı buna göre yapabilirsiniz. Dilerseniz vade seçeneklerini bütçenize göre ayarlayarak farklı kredi tekliflerine de göz atabilir, bütçenize en uygun tercihi yapmak için tüm alternatiflerden haberdar olabilirsiniz.

Farklı Kredi Tiplerine Farklı Ödeme Seçenekleri

QNB Finansbank’ta her türlü nakit ihtiyacınız için tam da talep ettiğiniz şartlarda nokta atışı çözümler sunuluyor. Taşıt, ihtiyaç veya ev kredisi hesaplama araçlarını kullanarak bütçeniz için en uygun kredi seçeneğini bulmak çok kolay. Üstelik dilerseniz toplam kredi tutarı üzerinden bir planlama yapmak yerine aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını kredi hesaplama aracına girebilir, kendinize buna göre bir kredi planı çıkartabilirsiniz. Kredi hesaplama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, yalnızca birkaç basit adımla online kredi başvurusu işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?