notify icon
Ana içeriğin başı

Dijital Köprü

Dijital Köprü

Şirketinizi geleceğe taşıyan yenilikçi çözümler QNB Finansbank Dijital Köprü’de!

Şirketinizin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında dijital çözümler bulabileceğiniz ayrıcalıklar dünyasına hoşgeldiniz! QNB Finansbank olarak, teknoloji alanındaki uzmanlığımız ile KOBİ’leri geleceğe taşıyan dijital köprü görevini üstleniyoruz. Dijital Köprü ile hem bankacılık hem de bankacılık dışı ihtiyaçlarınızı dijital olarak tek bir yerden karşılayabilirsiniz. 

Siz işinizi büyütün, gerisini bize bırakın! 

Yenilikçi dijital çözümlerimiz ve Dijital Köprü ile ilgili merak ettiğiniz her şey 0 850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezimiz ile bir telefon uzağınızda!

 

Dijital Köprü Başvurusu

Dijital Köprü’nün ayrıcalıklar dünyasına siz de dahil olun!

İşinizi geleceğe taşıyacak Dijital Köprü çözümlerini kullanmaya başlamak için başvuru formunu doldurabilir ya da 0 850 222 00 35 nolu Dijital Köprü Çözüm Merkezimizi arayabilirsiniz. Üstelik QNB Finansbank müşterisi olmadan, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!

Detaylı Bilgi Hemen Başvur

Dijital Köprü’den Adım Adım İhracat Programı

İhracatçının Aradığı Çözümler Adım Adım İhracat Programında!

Adım Adım İhracat Programıyla, ilk defa ihracat yapacak ve ihracat işlemlerinde desteğe ihtiyaç olan müşterilerimize işlemlerini daha kolay gerçekleştirebilmeleri için yepyeni çözümler sunuyoruz.

Dijital Köprü Platformu

Şirketinizin İhtiyaçlarına Tüm Çözümler Tek Bir Platformda!

Dijital Köprü Platformu ile tüm çözümlerinizi tek bir ekrandan gözlemleyebilir, yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca yeni çözümler için başvuruda bulunabilir, farklı yetkilendirme seviyeleriyle,farklı kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

Dijital Köprü Platformunu kullanmak için tek yapmanız gereken FinansŞifreniz ile oturum açmak!

Dijital Köprü Akademi

Şirketinizi Geleceğe Taşıyacak Fikirlerden Anında Haberdar Olun!

Hızla değişen dünya dinamiklerinde gündemi takip etmek ve rekabete karşı avantaj sağlamak iş yapış şeklinizi değiştirmeyi gerektirir. Dijital Köprü Akademi, sizleri kendi konularının uzmanlarıyla bir araya getiriyor ve sizler için işinize faydası olacak içerikler sunuyor..

Dijital Köprü’den Haberler

Kampanya ve Duyurularımızı Takip Edin, Fırsatları Yakalayın!

Müşterilerimize özel sunulan kampanyaları, duyurularımızı ve kazandığımız ödülleri takip edebilir, tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi