notify icon
Ana içeriğin başı

Ödüller

Alternate Text

QNB Finansbank, Microsoft Türkiye ve Habitat Derneği'nin işbirliğiyle gerçekleşen "Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor" projemiz ile Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 16. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri yarışmasında Büyük Ödül'ün sahibi oldu.

 

Alternate Text

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 16. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri yarışmasında "Harika Matematik Sergisi" ile Sponsorluk İletişimi dalında Eğitim Ödülü'nün sahibi olduk.

 

Alternate Text

Türkiye'de gerçekleştirilen proje finansmanı ve özel sektörün tahvil ihracı işlemlerinin ödüllendirildiği Bonds&Loans Türkiye ödüllerinde ikisi birincilik olmak üzere üç kategoride dört ödül aldı. İstanbul 3. Havalimanı Projesiyle "Yılın Ulaştırma Finansmanı Kredisi" kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olduk. Galataport projesiyle "Yılın Altyapı Finansmanı Kredisi" kategorisinde de birincilik ödülü kazandık. "Yılın Ulaştırma Finansmanı Kredisi" kategorisinde Galataport projesiyle ikincilik ödülü ve "Yılın Proje Finansmanı Kredisi" kategorisinde İstanbul 3. Havalimanı Projesiyle de üçüncülük ödülü aldık.