notify icon
Ana içeriğin başı

Ödüller

Alternate Text

QNB Finansbank,  Uluslararası Stevie Ödülleri’nde Dijital Köprü Platformu ile “Yeni İş Zekası Çözümleri” kategorisinde Altın, “NeoVade ile  “Müşteri Hizmet Çözümleri - Yılın Teknoloji Ortağı” kategorisinde Gümüş ve iştiraki QNB eFinans da “Müşteri Hizmet Çözümleri - Yılın Teknoloji Ortağı” kategorisinde Bronz Stevie ödülünün sahibi oldu. 

 

Alternate Text

QNB Finansbank, birikim müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunduğu QNB First markası ve QNB First Dijital uygulaması ile Stevie International Business Awards’ta dört ödülün sahibi oldu. QNB First Dijital ile “Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı” dalında bir altın, “Satış ve Pazarlama Mobil Uygulama” dalında bir gümüş, “Dijital Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon” dalında bir bronz ve QNB First ile “En iyi Müşteri Memnuniyeti Stratejisi” dalında bir bronz ödül alındı.

 

Alternate Text

Enpara.com Altın Örümcek ödüllerinde Bankacılık ve Finans kategorisinde en iyi web sitesi ödülünü aldı.

 

Alternate Text

Euromoney tarafından kobi bankacılığında orta ve doğu Avrupa’nın en iyi bankası seçildi.

 

Alternate Text

İnsan Kaynakları programları ile iş dünyasının en prestijli ödül programlarından biri olan Stevie Awards for Great Employers’ta toplam 5 ödülün sahibi oldu.

 

Alternate Text

İnsan Kaynakları programları ile Brandon Hall Groups tarafından düzenlenen Mükemmellik Ödülleri’nde ise dört ödül alarak toplam dört ödülün sahibi oldu.

 

Alternate Text

Minik Eller Büyük Hayaller Kurumsal Sosyal Sorumluluk platformu kapsamında sürdürülen ‘Minik Eller kod Yazıyor’ projesi, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Ödülleri'nde Toplumsal Değer kategorisinde özel ödülün sahibi oldu.

 

Alternate Text

QNB Finansbank’ın birikim müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunduğu QNB First dünyasına özel olarak tasarlanan yeni Cep Şubesi QNB First Dijital, Avrupa’nın en önemli müşteri deneyimi yarışmalarından biri olan European Customer Centricity Awards’ta “En İyi Dijital Strateji” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

 

Alternate Text

Türkiye Özel Sektör Gönüllüleri Derneği tarafından her yıl düzenlenen ödül programında ‘Kurum içi En İyi Gönüllü Programı’ büyük ödülünün sahibi oldu.