notify icon
Ana içeriğin başı

Ödüller

Alternate Text

QNB Finansbank , Globee Business Award programında İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim Uygulamaları ile ‘öğrenme ve gelişim stratejisi alanında başarı kategorisinde’ Silver Globee ödülünün sahibi oldu.

 

Alternate Text

Dijital Köprü, Global Banking & Finance Review’den Best Bank for Digital Transformation Turkey 2022 ve Best Online Services for Micro and SME Turkey 2022 kategorilerinde “En İyi Banka” ödülünün sahibi oldu.

 

Alternate Text

qnbfinansbank.com Altın Örümcek Ödülleri’nde Bankacılık&Finans kategorisinde 2.'lik ödülünün sahibi oldu.

 

Alternate Text

QNB Finansbank, Telefon Bankacılığı ekipleri 16’ncısı düzenlenen 2022 Stevie Awards for Sales & Customer Service (Satış ve Müşteri Hizmetleri) Ödüllerinde toplam beş kategoride ödüle layık görüldü. QNB Finansbank’ın Sizi Dinliyoruz ekipleri altın, QNB Finansbank Çağrı Merkezi ekipleri gümüş, KOBİ Bulut ekibi ile gümüş, Telefon Bankacılığı Eğitim & Gelişim ekipleriyle gümüş ve Tele Satış ekipleriyle bronz Stevie ödüllerinin sahibi oldu.

 

Alternate Text

QNB Finansbank, Stevie Awards for Great Employers Programı’nda iki ödülle dünyanın en iyi işveren markaları arasında yer aldı. QNB Finansbank, Yılın En İyi Eğitim & Gelişim Ekibi (Learning/Training Team of the Year) kategorisinde altın, Kurumsal Öğrenme ve Gelişim Alanında Başarı (Achievement in Workforce Development and Learning) kategorisinde ise bronz ödülün sahibi oldu.

 

Alternate Text

Dijital Köprü dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance’in The Innovators 2021 ödüllerinde “Kurumsal Bankacılıkta Üstün İnovasyon” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

 

Alternate Text

QNB Finansbank,  Uluslararası Stevie Ödülleri’nde Dijital Köprü Platformu ile “Yeni İş Zekası Çözümleri” kategorisinde Altın, “NeoVade ile  “Müşteri Hizmet Çözümleri - Yılın Teknoloji Ortağı” kategorisinde Gümüş ve iştiraki QNB eFinans da “Müşteri Hizmet Çözümleri - Yılın Teknoloji Ortağı” kategorisinde Bronz Stevie ödülünün sahibi oldu.