bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

QNB Mobil ve İnternet Şubesi

Şubeye gitmeye gerek kalmadan dilediğiniz yerden QNB Finansbanklı olmak ve bankacılık ürün ve hizmetlerine erişim sağlamak çok kolay! QNB Mobil’i telefonunuzun uygulama marketinden indirdikten sonra başvuru formunu doldurabilir, görüntülü görüşme ile hızlı ve güvenli bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Ayrıca size özel sunduğumuz avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Avantajları daha detaylı incelemek için tıklayınız.

KOBİ Bulut

QNB Finansbank olarak, Kobi Bulut ile müşterilerine şubeye gitmeye gerek duymadan işlemlerini gerçekleştirebilme imkânı sunmaktayız. Kobi Bulut projesi 2013 yılında sektörde bir ilk olarak sadece 10 müşteri danışmanı ve sınırlı işlem yetkisiyle hayata geçmişti. 2022 yılı sonu itibarıyla 80 müşteri danışmanı ile şubede yapılan işlemlerin %95’ini karşılayabilen bir organizasyon haline geldi. Kobi Bulut aylık ortalama 120 bin müşteriye hizmet vererek müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olmaktadır.

Enpara.com

Enpara.com, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve şubesiz olmasının kendisine yarattığı maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışıyla müşterileriyle paylaşan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankacılık uygulaması olması özelliği ile bankacılık ürün ve hizmetlerine erişimin sağlanmasında önemli bir rol oynuyor.

Dijital Köprü

2019 yılından beri firmaların dijitalleşme yolculuklarında QNB Finansbank Dijital Köprü ile yanlarındayız. Türkiye’nin ilk ve tek Platform Bankacılığı örneği olan Dijital Köprü ile firmalar bankacılık işlemlerini Dijital Köprü Platformu üzerinden gerçekleştirirken, işlerini kolaylaştıracak ve geliştirecek e-Fatura, e-Arşiv gibi e-dönüşüm hizmetlerine ve Ön Muhasebe, e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi, Dijital Pazarlama Çözümü gibi 14 farklı dijital çözüme erişim sağlıyor. 

Ayrıca ‘Adım Adım İhracat’ programıyla ihracat işlemlerinde desteğe ihtiyaç duyan firmalara özel çözüm ve hizmetler sunuyor.

Firmaların önde gelen dijitalleşme çözüm ortaklarından biri olan Dijital Köprü, sunduğu e-Dönüşüm ve e-Dönüşümü tamamlayıcı ürünler ile firmaların sürdürülebilir bir iş modelini hayata geçirilmesinde vazgeçilmez bir unsur olacak ve yeşil ve sosyal dönüşüme ışık tutuyor.