bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Dijital Çözümlerimiz

QNB eFinans, ticari ve finansal hayatta kullanılan dokümanları dijitalleştirerek firmalara daha hızlı, verimli ve doğru çözümlerle hizmet verme hedefiyle 2013 yılında yola çıktı.   Anlık çalışan, çoklu sistem ve kullanıcı altyapısıyla 100 binden fazla müşterisine hizmet veren QNB eFinans; e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-irsaliye, e-adisyon,  Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), e-serbest meslek makbuzu (e-SMM), e-müstahsil makbuzu (e-MM) gibi e-dönüşüm ürünleri ve bu ürünlere katma değerli ürün ve hizmetler sunuyor.

Avrupa e-Fatura Hizmet Sağlayıcıları Birliği'nin (EESPA) ilk Türk üyesi  olarak QNB Finansbank'la birlikte hayata geçirdiği 'Dijital Köprü' platformuyla da KOBİ'lerin dijitalleşme sürecini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için KOBİ'lere e-dönüşüm çözümleri sunuyor.

 %100 QNB Finansbank iştiraki olan QNB eFinans, geride bıraktığımız karbon ayak izimizi yaşanılabilir bir dünya ve gelecek için yönetmenin, iklim değişikliği ile mücadelede önemli bir adım olduğu bilinci ile hareket ediyor, yenilenebilir enerji dönüşümünü ürün ve hizmetleri ile destekliyor.