bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Nasıl QNB Finansbanklı olurum?

Dilediğiniz yerden QNB Finansbanklı olmak artık çok kolay!

Hemen QNB Mobil'i indirin, görüntülü görüşme ile dilediğiniz her yerden hızlı bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını ve avantajlarını yaşayın!

Şubeye gitmenize gerek kalmadan QNB Finansbanklı olmak artık çok kolay!

Hemen QNB Mobil'i indirip başvuru formumuzu doldurabilir, sonrasında görüntülü görüşme ile dilediğiniz her yerden hızlı ve güvenli bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını ve avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Üstelik, size özel sunduğumuz avantajlar QNB Mobil’de sizi bekliyor*

 • Ücretsiz EFT / Havale işlemleri**
 • Avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi***
 • %35,00 tanışma faiziyle günlük kazandıran Çift Sarılı Hesap****
 • Otomatik fatura ödeme talimatı başına 50 TL, toplamda 150 TL’ye varan ParaPuan*****

*Avantajlarımız, yalnızca QNB Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar için geçerlidir.
**QNB Mobil ve İnternet Bankacılığından mesai saatlerinde yapılan işlemlerde geçerlidir.
***QNB Finansbank piyasa koşullarına göre kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma ve kredi başvurularını serbetçe değerlendirme hakkına sahiptir.
****Tanışma faizinden TL döviz cinsinden bir defaya mahsus olmak üzere ilk açtığınız Çift Sarılı Hesap'ta faydalanabilirsiniz.
***** 1-30 Eylül tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir.

QNB Mobil'i telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

 

Görüntülü görüşme ile nasıl QNB Finansbanklı olabileceğinizi sizin için birkaç adımda anlattık:

Digital Onboarding

Dijital Tanışma Kredisi Faiz Oranları

  ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Taksit Sayısı Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta Prim Tutarı* Yıllık Toplam Maliyet
70.000 TL %2,39 12 7.077,34 TL 402,5 TL 1,614,67 TL %46,0022
 • Kampanyadan QNB Mobil’den görüntülü görüşme ile müşteri olan gerçek kişiler faydalanabilir. 

*Bankamız ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi bankamız aracılığı ile düzenletmeniz durumunda sigorta primi müşteri demografik bilgilerine göre hesaplanacaktır. Tabloda yer alan hayat sigortası primi ortalama 47 yaşında bir müşteri için yaklaşık olarak hesaplanan hayat sigortası primi örnek tutarıdır. Poliçenizi bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamız olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.

** Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti, vergiler dahildir. Sigorta prim tutarı hariç tutulmuştur.

QNB Finansbank kredi başvurularını serbestçe değerlendirme yetkisine sahiptir.

Tabloda yer alan kredi tutarı ve vadesi, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye QNB Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Çift Sarılı Hesap Tanışma Faizi

 • Avantajlı oranlar sunan tanışma faizinden TL döviz cinsinden bir defaya mahsus olmak üzere ilk açtığınız Çift Sarılı Hesap'ta faydalanabilirsiniz.
 • Tanışma faizi oranı alt limitiniz dışında 500.000 TL’ye kadar bakiyeniz bulunan günler için geçerlidir. Bu tutarı aştığınız günlerde güncel standart Çift Sarılı Hesap faizinden faydalanırsınız.
 • Tanışma faizi oranı, hesabınızın açıldığı gün geçerli olan orandır.
 • Tanışma faizi hesabınızın açılış günü baz alınarak 45 gün süreyle uygulanır.

*Çift Sarılı Hesap için sunulan 500.000 TL tanışma faizi oranı üst limit tutarı 13/02/2023 tarihi itibarıyla açılan hesaplar için geçerli olup, bu tarihten önce açılan hesaplar için değişiklik yapılmayacaktır.

Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası Detayları

 • Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.
 • Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL olmak üzere, toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.
 • Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 29 Şubat 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 29 Mart 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan'ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir. 
 • Hesaptan verilen talimatlar için 31 Ekim 2023 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-10 Kasım 2023 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir. 
 • Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir. 
 • Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.  
 • Kazanılan ParaPuan'ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacaktır.
 • QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.
 • Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix, Sanal Kartlar, CardFinans Trendyol ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları üzerinden vereceğiniz talimatlar kampanyaya dahil değildir.