notify icon
Ana içeriğin başı

Nasıl QNB Finansbanklı olurum?

Dilediğiniz yerden QNB Finansbanklı olmak artık çok kolay!

Hemen QNB Mobil'i indirin, görüntülü görüşme ile dilediğiniz her yerden hızlı bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını ve avantajlarını yaşayın!

Şubeye gitmenize gerek kalmadan QNB Finansbanklı olmak artık çok kolay!

Hemen QNB Mobil'i indirip başvuru formumuzu doldurabilir, sonrasında görüntülü görüşme ile dilediğiniz her yerden hızlı ve güvenli bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını ve avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Üstelik, size özel sunduğumuz avantajlar QNB Mobil’de sizi bekliyor*:

  • Ücretsiz EFT / Havale / FAST işlemleri**
  • Aylık %1,39 faiz oranlarıyla 12 ay vade ile 50.000 TL ihtiyaç kredisi***
  • %24,50 tanışma faiziyle günlük kazandıran Çift Sarılı Hesap****

*Avantajlarımız, yalnızca QNB Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar için geçerlidir.
**QNB Mobil ve İnternet Bankacılığından yapılan işlemlerde geçerlidir.
***Kampanya QNB Mobil’den müşterimiz olanlar için 1 - 24 ay arası vadelerde 50.000 TL’ye kadar geçerlidir. Sadece Enpara müşterisiyseniz, kampanyadan yararlanmak için qnbfinansbank.com’dan ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. QNB Finansbank piyasa koşullarına göre kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma ve kredi başvurularını serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.
**** Tanışma faizinden TL döviz cinsinden bir defaya mahsus olmak üzere ilk açtığınız Çift Sarılı Hesap'ta faydalanabilirsiniz.

QNB Mobil'i telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

 

Görüntülü görüşme ile nasıl QNB Finansbanklı olabileceğinizi sizin için birkaç adımda anlattık:

Digital Onboarding

Dijital Tanışma Kredisi Faiz Oranları

  ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Taksit Sayısı Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta Prim Tutarı* Yıllık Toplam Maliyet
50.000 TL %1,39 12 4.652,09 TL 275 TL 1.096,03 TL %24,2632
  • Kampanyadan QNB Mobil’den görüntülü görüşme ile müşteri olan gerçek kişiler faydalanabilir. 

*Bankamız ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi bankamız aracılığı ile düzenletmeniz durumunda sigorta primi müşteri demografik bilgilerine göre hesaplanacaktır. Tabloda yer alan hayat sigortası primi ortalama 47 yaşında bir müşteri için yaklaşık olarak hesaplanan hayat sigortası primi örnek tutarıdır. Poliçenizi bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamız olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.

** Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti, vergiler dahildir. Sigorta prim tutarı hariç tutulmuştur.

QNB Finansbank kredi başvurularını serbestçe değerlendirme yetkisine sahiptir.

Tabloda yer alan kredi tutarı ve vadesi, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye QNB Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Çift Sarılı Hesap Tanışma Faizi

  • Avantajlı oranlar sunan tanışma faizinden TL döviz cinsinden bir defaya mahsus olmak üzere ilk açtığınız Çift Sarılı Hesap'ta faydalanabilirsiniz.
  • Tanışma faizi oranı alt limitiniz dışında 500.000 TL’ye kadar bakiyeniz bulunan günler için geçerlidir. Bu tutarı aştığınız günlerde güncel standart Çift Sarılı Hesap faizinden faydalanırsınız.
  • Tanışma faizi oranı, hesabınızın açıldığı gün geçerli olan orandır.
  • Tanışma faizi hesabınızın açılış günü baz alınarak 45 gün süreyle uygulanır.

*Çift Sarılı Hesap için sunulan 500.000 TL tanışma faizi oranı üst limit tutarı 13/02/2023 tarihi itibarıyla açılan hesaplar için geçerli olup, bu tarihten önce açılan hesaplar için değişiklik yapılmayacaktır.