notify icon
Ana içeriğin başı

Nasıl QNB Finansbanklı olurum?

Dilediğiniz yerden QNB Finansbanklı olmak artık çok kolay!

Hemen QNB Mobil'i indirin, görüntülü görüşme ile dilediğiniz her yerden hızlı bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını yaşayın!

Şubeye gitmenize gerek kalmadan QNB Finansbanklı olmak artık çok kolay!

Hemen QNB Mobil'i indirip başvuru formumuzu doldurabilir, sonrasında görüntülü görüşme ile dilediğiniz her yerden hızlı ve güvenli bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Üstelik, size özel sunduğumuz avantajlar QNB Mobil’de sizi bekliyor*:

 • Ücretsiz EFT / Havale / FAST işlemleri**
 • Aylık %0,98 faiz oranıyla 12  ay vade ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi***
 • Otomatik fatura ödeme talimatı başına 40 TL, toplamda 120 TL’ye varan ParaPuan****

*Avantajlarımız, yalnızca QNB Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar için geçerlidir.
**QNB Mobil ve İnternet Bankacılığından yapılan işlemlerde geçerlidir.
***Kampanyadan son 7 gün içerisinde QNB Mobil’den görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar faydalanabilir.  Enpara müşterileri kampanyaya dahil değildir.
****1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında QNB Finansbank vadesiz hesaplarınızdan vereceğiniz her yeni aktif otomatik fatura ödeme talimatında geçerlidir.

QNB Mobil'i telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

 

Görüntülü görüşme ile nasıl QNB Finansbanklı olabileceğinizi sizin için birkaç adımda anlattık:

Digital Onboarding

Dijital Tanışma Kredisi Faiz Oranları

  ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Taksit Sayısı Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta Prim Tutarı* Yıllık Toplam Maliyet
15.000 TL %0,98 12 1.331,05 TL 82,50 TL 474.52 TL %16,9451
 • Kampanyadan QNB Mobil’den görüntülü görüşme ile veya QNB Finansbank şubeleri aracılığıyla aracılığıyla müşteri olan gerçek kişiler faydalanabilir. 

*Bankamız ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi bankamız aracılığı ile düzenletmeniz durumunda sigorta primi müşteri demografik bilgilerine göre hesaplanacaktır. Tabloda yer alan hayat sigortası primi ortalama 47 yaşında bir müşteri için yaklaşık olarak hesaplanan hayat sigortası primi örnek tutarıdır. Poliçenizi bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamız olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.

** Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti, vergiler dahildir. Sigorta prim tutarı hariç tutulmuştur.

QNB Finansbank kredi başvurularını serbestçe değerlendirme yetkisine sahiptir.

Tabloda yer alan kredi tutarı ve vadesi, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye QNB Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası Detayları

 • Kampanya 1-30 Kasım tarihleri arasında vadesiz hesapları üzerinden verilen her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.
 • Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 40 TL olmak üzere, toplamda en fazla 120 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.
 • Verilen talimatlar için 31 Aralık 2022 tarihine kadar ilgili faturanın en az 1 kez ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 2-9 Ocak 2023 tarihleri arasında banka kartına yüklenecektir. Banka kartı yok ise ParaPuan yüklenemeyecektir. 
 • Banka kartı olmayan müşterilerimiz başvuru yapmak için 0850 222 0900 Telefon Bankacılığı’ndan veya  QNB Finansbank Şubeleri’nden banka kartı başvurusu yapabilir.
 • Ödeme tarihinizde hesap bakiyesi yetersiz ise fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir. Talimatlı ek hesap limitiniz mevcut ise ödemeniz güncel faiz oranıyla bu limitinizden karşılanacaktır.
 • Kampanya sadece QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.  
 • Kazanılan ParaPuan'ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacaktır.
 • QNB Mobil/Ödemeler/Otomatik Ödeme Talimatları menüsünden, bireysel internet şubemizden, 0850 222 0900 çağrı merkezimizden, QNB Finansbank şubelerinden otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir.
 • ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.