notify icon
Ana içeriğin başı

Nasıl QNB Finansbanklı olurum?

Evden çıkmadan QNB Finansbanklı olmak artık çok kolay!

Hemen Cep Şubemizi indirin, görüntülü görüşme ile dilediğiniz her yerden hızlı bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını yaşayın!

Şubeye gitmenize gerek kalmadan QNB Finansbanklı olmak artık çok kolay!

Hemen Cep Şubemizi indirip başvuru formumuzu doldurabilir, sonrasında görüntülü görüşme ile dilediğiniz her yerden hızlı ve güvenli bir şekilde QNB Finansbanklı olmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Üstelik, aylık %1,39’dan başlayan faiz oranları ile 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisine hemen başvurabilirsiniz.*

*Aylık %1,39'dan başlayan faiz oranları ile 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi, sadece görüntülü görüşme ile müşterimiz olduktan sonra Cep Şubemizden yapılan başvurularda geçerlidir.

Görüntülü görüşme ile QNB Finansbanklı olup dijital tanışma kredisine nasıl başvurabileceğinizi sizin için birkaç adımda anlattık:

Digital Onboarding

Dijital Tanışma Kredisi Faiz Oranları:

Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Taksit Sayısı Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil) Yıllık Maliyet Oranı
20.000 TL %1,39 33 818,91 TL 105,00 TL %22,3204

*Bankamız ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi bankamız aracılığı ile düzenletmeniz durumunda sigorta primi müşteri demografik bilgilerine göre hesaplanacaktır. Tabloda yer alan hayat sigortası primi ortalama 47 yaşında bir müşteri için yaklaşık olarak hesaplanan hayat sigortası primi örnek tutarıdır. Poliçenizi bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamız olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.

** Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti, vergiler dahildir. Sigorta prim tutarı hariç tutulmuştur.

Maliyet tabloları hesaplamalarında 3 ay ertelemeli kredilerin dışındaki kredilerde iki taksit dönemi arası 30 gün baz alınmıştır.

QNB Finansbank kredi başvurularını serbestçe değerlendirme yetkisine sahiptir.

Tabloda yer alan kredi tutarı ve vadesi, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye QNB Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Cep Şubemizi telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.