bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Kiralarsın

Elektronik cihazları kolayca kiralamaya yarayan Kiralarsın’ı, QNBEYOND Kurum İçi Girişimcilik Programı kapsamında 2021 yılında hayata geçirdik, Ocak 2022’de ise kullanıcılar ile buluşturduk. Kiralarsın, elektronik cihazları güvenli kiralama yöntemiyle, satın almadan önce denemeyi, en güncel teknolojiye erişimi ve dönemsel ihtiyaçlarımızı karşılamayı kolaylaştırıyor.

Ekim 2022’de başta QNB Ventures olmak üzere, çeşitli şirket ve melek yatırımcılardan aldığı yatırımlarla QNB Finansbank’tan ayrılarak bağımsız bir şirket olan Kiralarsın, Türkiye'nin karbon nötr teslimat yapan ilk e-ticaret şirketi olma özelliğine sahip. Karbon ayak izini, kiralanan her ürünün kullanıcıya teslim edilmesi ve teslim alınması sırasındaki lojistik faaliyetlere bağlı olarak salınan karbon miktarını, kilometre, ürün ağırlığı ve araç türü bilgilerine göre hesaplıyor. Atmosfere salınan bu karbonu "Gold Standard" gibi küresel geçerliliği olan sertifika programlarından projelere verdiği desteklerle sıfırlıyor. Şimdiye kadar 10 ton karbon nötr’leyen Kiralarsın, ilk siparişinden bu yana kullanıcılarına karbon nötr teslimat sunuyor.

Hızlandırma Programı

QNBEYOND Hızlandırma Programı ile erken aşama start up'lara hibeler, iş ortaklarımızdan indirimler, mentorluk ve iş birlikleriyle hızlandırma desteği sağlıyoruz. Erken aşama startup'ların ekonomik döngüye girmesine destek olmak amacı ile; QNB Finansbank'ın, iştiraklerimizin, çalışanlarımızın veya müşterilerimizin (ana paydaşlarımızın) problemlerini çözen start up’larla iş birliği sağlıyoruz.