bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Çevre Dostu Konut Kredisi

Sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamak isteyen müşterilerimize enerji verimliliği yüksek konutların gelişimini desteklemek ve iç konut piyasasında çevresel sürdürülebilirlik bilincini teşvik etmek amacıyla A ve B Enerji Sınıfı Belgesine sahip konut alımlarında, indirimli faiz oranı ile kredi sunmanın yanı sıra %50 indirimli kredi tahsis ücreti avantajı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Çevre Dostu Taşıt Kredisi

İklim değişikliği ile mücadele kapsamında müşterilerimizin 0 emisyonlu araçlara geçmelerini kolaylaştırmak ve destelemek amacıyla elektrikli ya da hibrit araç alımlarında indirimli faiz oranı ile kredi sunmanın yanı sıra %50 indirimli kredi tahsis ücreti avantajı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

QNB Finans Portföy Temiz Enerji ve Su Fon Sepeti

QNB Finans Portföy Temiz Enerji ve Su Fon Sepeti Fonu ile sürdürülebilir bir gelecek için faaliyet gösteren şirketlerin kazançlarına yerli ve yabancı fonlar aracılığıyla iştirak edebilmenizi, orta ve uzun vadede getiri imkânından faydalanabilmenizi amaçlıyoruz. Fon alım satım işlemlerinizi tüm şubelerimizde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Engelsiz Bankacılık

Bankacılıkta engelleri kaldırıyoruz.

QNB Finansbank'a dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak misyonumuz çerçevesinde çalışıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Blindlook

Görme engelli müşterilerimizin dijital kanallarımızı daha rahat kullanmalarını sağlayacak sesli yönlendirme hizmeti sunan Blindlook entegrasyonu ile EyeBrand (görme engelsiz) marka haline geldik.

Görme engelli müşterilerimiz, artık ekran yazılarını sesli simülasyon ile duyabiliyor ve uygulama ögeleri için sesli rehberden yararlanabiliyor.