bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Kurumsal Hizmetler

Yardımcı olmak,sorununuzu çözmek, memnuniyetinizi sağlamak için:
Finansçı Sizi Dinliyor

Maaş Ödemeleri Uygulamasına ne kadar sürede geçilebilir?

Firma personel bilgileriniz elimize ulaştığında, CardFinans Nakit'leri en kısa sürede hazırlanır ve bankamızın firmanıza vereceği her türlü teknik destek ile Maaş Ödemeleri'ne kolayca ve hızlı olarak geçilebilir.

Ek Hesap nedir?

Personelinize maaşlarının belirli bir yüzdesi oranında veya sabit bir limit olarak tanımladığımız kredi limitidir. Firmanızı avans ödemelerinden kurtaran Ek Hesap, personelinize hesaplarında bulunan paradan fazlasını kullanma olanağı sağlar. Böylece çalışanlarınız, avans ihtiyaçlarını, kendi hesaplarından istedikleri an, istedikleri miktarda uygun faiz oranıyla kullanabilir.

Personelimiz maaşlarını QNB Finansbank ATM'leri dışında nerelerden çekebilir?

Maaş ödemesini gerçekleştirmiş olduğumuz firma personelleri maaşlarını tüm QNB Finansbank Şubelerinden, QNB Finansbank ATM'lerinden, diğer banka ATM'lerinden; kısacası Türkiye genelindeki tüm ATM'lerden ve yurtdışında Maestro/Cirrus amblemi taşıyan tüm ATM'lerden maaş hesaplarına ulaşarak diledikleri gibi para çekebilir.

Firma personelimiz, CardFinans Nakit için herhangi bir ücret ödeyecek mi?

Hayır. CardFinans Nakit, müşterilerimizin günün 24 saati, yılın 365 günü QNB Finansbank ATM'lerden ve diğer banka ATM'lerinden işlem yapmalarını sağlayan, Maestro amblemi bulunan işyerlerinden, POS makinalarıyla vadesiz hesaptaki kullanılabilir bakiyelerine ulaşım sağlayarak alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayan ÜCRETSİZ banka kartımızdır.

Firma personelimiz, Ek Hesabın geri ödemelerini nasıl yapacak?

Kullanılan KMH limiti ve faiz, hesaplarına yatırılan maaşlardan otomatik olarak alınır. Böylece her ay personelinizin Ek Hesap limiti tekrar kullanıma açılır.

S.G.K. yükümlülüğümü nasıl ödeyebilirim?

S.G.K. ödemelerinde mükellefin hangi Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olduğundan bağımsız olarak primleri kabul edilmektedir.

Vergimi nasıl yatırabilirim?

Vergilerde, şubemiz olan iller ve büyükşehir belediye sınırlarında tahsilata yetkimiz bulunmaktadır.

Firmamıza, ATM - otomatik vezne makinesi - kurabilir misiniz?

Firma datalarınız Genel Müdürlük tarafından değerlendirilir, uygun görülürse kurulabilir.

QNB Finansbank ATM Otomatik Veznelerinden hangi işlemler yapılmaktadır?

Para Çekme, Para Yatırma, Hesap Bakiyesi İnceleme, Hesap Özeti Alma, Fon Alış/Satış, Repo ve Repo Kırma, Havale İşlemleri (Hesaba Havale, Talimatlı Havale, Virman), Ek Hesap'ından Kredi Kullanma, Nakit Avans Çekme, Adres İnceleme, Şifre Değiştirme Para Puan Gözlem işlemleri yapılmaktadır.