İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Güvenlik Resmi

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli!

QNB Finansbank Bireysel İnternet Şubesi'nde güvenliğiniz için Güvenlik Resmi uygulaması kullanılmaktadır.

İnternet Şubesi'ne ilk girişinizde müşteri numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra bir sonraki ekranda SMS şifresi/Mobil İmza/Cep Şifresi bilginizi girerek İleri butonuna tıkladığınız zaman sizden güvenlik resminizi belirlemeniz istenecektir.

Daha sonraki tüm girişlerinizde güvenlik resminiz QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde olduğunuzu doğrulamanız için giriş işlemleri sırasında size gösterilecektir.

Doğru resmi göremiyorsanız, 0850 222 0 900 Çağrı Merkezi'ni arayın.

Güvenlik resminizi unutursanız, lütfen 0850 222 0 900 Çağrı Merkezi'ni arayarak müşteri temsilcilerimizden size yardımcı olmalarını isteyin.

Güvenlik resminiz belirlediğiniz resim olarak gözükmüyorsa 0850 222 0 900 Çağrı Merkezi'ni arayarak bilgi verin.

İnternet Şubesi'ne girişinizde önce müşteri numaranızı, arkasından şifrenizi girmelisiniz.

Sonraki ekranda size güvenlik resminiz gösterilecektir. Güvenlik resminiz QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde olduğunuzu doğrulamanız için size gösterilir. Resim daha önceden belirlemiş olduğunuz resim ise SMS şifresi/Mobil İmza/Cep Şifresi bilgilerinizi girerek İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

Müşteri numarası ve şifreye ek olarak kullanmak zorunda olduğunuz ileri güvenlik yöntemleri SMS şifresi, Cep Şifresi veya Turkcell mobil imza olabilir.

Güvenlik seçeneklerinizi, QNB Finansbank İnternet Şubesi içinde 'Ayarlarım' menüsünde yer alan 'Kimlik Doğrulama' adımından değiştirebilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde güvenliğiniz için Güvenlik Resmi uygulaması kullanılmaktadır.

İnternet Şubesi'ne ilk girişinizde, önce müşteri numaranızı ve şifrenizi girin.

Bir sonraki ekranda SMS şifresi/Mobil İmza/Cep Şifresi bilginizi girerek İleri butonuna tıkladığınız zaman sizden güvenlik resminizi belirlemeniz istenecektir.

Daha sonraki tüm girişlerinizde müşteri numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra, güvenlik resminiz QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde olduğunuzu doğrulamanız için giriş işlemleri sırasında size gösterilecektir.

Doğru resmi göremiyorsanız KOBİ İnternet Şubesi için 0850 222 1 900, Kurumsal İnternet Şubesi için 0216 522 4994 Telefon Bankacılığı'nı arayınız.

Güvenlik resminizi unutursanız en kısa sürede KOBİ İnternet Şubesi için 0850 222 1 900, Kurumsal İnternet Şubesi İçin 0216 522 4994 Telefon Bankacılığı'nı arayınız.

Güvenlik resminiz belirlediğiniz resim olarak gözükmüyorsa KOBİ İnternet Şubesi için 0850 222 1 900, Kurumsal İnternet Şubesi için 0216 522 4994 Telefon Bankacılığı'nı arayarak bilgi verin.

İnternet Şubesi'ne girişinizde önce müşteri numaranızı, arkasından şifrenizi girmelisiniz.

Sonraki ekranda size güvenlik resminiz gösterilecektir. Güvenlik resminiz QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde olduğunuzu doğrulamanız için size gösterilir. Resim daha önceden belirlemiş olduğunuz resim ise şifre bilgilerinizi girerek İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.