bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Ripplenet ile Para Transferi QNB Finansbank’ta!

Ripplenet ile Para Transferi QNB Finansbank’ta!

QNB Katar ve QNB Finansbank bireysel müşteri hesapları arasında Ripplenet üzerinden para transferi kolaylığını keşfedin!

Nedir?

RippleNet, bankalararası uluslararası para transferi yapılabilmesini sağlayan blokzincir tabanlı bir uygulamadır.

QNB Finansbank şube kanalından QNB Katar’a Ripple altyapısı üzerinden para transferi yapılması ve QNB Katar’dan gelecek Ripple havalelerinin bankamız bireysel müşteri hesaplarına ödenmesi sağlanacaktır.

5 Döviz cinsinden para transferi yapılmaktadır

  • QNB Katar’dan: TRY / USD / EUR / GBP döviz cinslerinde
  • QNB Finansbank’tan: QAR / USD / EUR / GBP döviz cinslerinde

Giden Ripple Havale işlemlerinde günlük işlem limit sınırı bulunmamakta olup, anlık işlem limiti tutarı 1 milyon TL karşılığı QAR, USD, EUR, GBP’dir.

Ripple altyapısı ile gerçekleştirilen para transferleri (gelen ve giden) mevcut yurtdışı para transferlerinde gerçekleştirilen operasyonel ve yasal uyum kontrollerinin tümüne tabidir. 

Avantajları Nelerdir?

  • Ripplenet ile transfer işleminin tamamlanma süresi ortalama 1-3 dakikadır. (*)
  • QNB Katar’dan gelen transferler 7/24 müşteri hesabına geçmektedir. 
  • Ripplenet altyapısı ile gerçekleştirilen para transferleri (gelen ve giden) mevcut yurtdışı para transferlerinde gerçekleştirilen operasyonel ve yasal uyum kontrollerinin tümüne tabidir. 
  • Muhabir banka komisyonu yoktur.

(*) Müşteri ve banka kaynaklı olabilecek farklı nedenlerden (evrak eksiği, imza eksiği vb.) dolayı işlemlerin manuel kontrole düşmesi sonucunda ilgili süre uzayabilir.

 Katar -Türkiye arasındaki para transferlerinizde büyük kolaylık sağlayacak,  çok yeni ve avantajlı hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz.