bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Fatura Tahsilatları ve Yasal Ödemeler

Bırakın finansçınız ilgilensin, faturalarınız zamanında ödensin

Dilediğiniz QNB Finansbank şubesi, internet şubemiz veya telefon bankacılığımızdan vereceğiniz talimatlarla ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilir, “Son ödeme tarihini kaçırır mıyım?” endişesi yaşamak zorunda kalmazsınız.

Fatura Tahsilatları

Fatura tahsilatları ile vergi ve SGK gibi yasal ödemelerinizi gerçekleştirmek QNB Finansbank ile çok daha kolay.

Farklı kurumların hizmetleri için gerçekleştireceğiniz fatura ödemelerinizi QNB Finansbank ile kolayca yapabilirsiniz.

  • Dilediğiniz QNB Finansbank şubesi, internet şubesi veya 0 850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığından kolayca ödeme yapabilme şansı,
  • Kendi adınıza kayıtlı olmayan faturaları da ödeyebilme kolaylığı,
  • Fatura ödemelerinize özel Kredili Mevduat Hesabı açtırabilme fırsatı.

QNB Finansbank ile Yapabileceğiniz Ödemeler

  • Oyun Ödemeleri (GooglePlay, iTunes, Steam, Netflix, PUBG gibi dijital platform hediye kartları),
  • İhlalli Geçiş Ödemeleri ( Asya/Avrupa Kuzey Marmara Otoyolu, Kuzey Ege Otoyolu, Osmangazi Köprüsü,Çanakkale Otoyolu ve Köprüsü)

Vergi Tahsilatları

Vergi ödemelerinizde de QNB Finansbank yanınızda. Dilediğiniz QNB Finansbank şubesi veya QNB Finansbank İnternet Şube, QNB Mobil veya Telefon Bankacılığı kanalıyla uygun vergi türlerine ait ödemelerinizi istediğiniz QNB Finansbank kredi kartınız ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu İşlemleri

Bağlı olduğunuz Sosyal Güvenlik Kurumu’na yapacağınız ödemeleri de QNB Finansbank aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik SGK maaş ve sağlık ödemelerinizi de Finansçı güvencesiyle kolayca alabilirsiniz.

SGK Prim Ödemeleri

  • SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi dilediğiniz QNB Finansbank şubesi veya internet şubemizden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Prim ödemelerinizin aksamaması için dilerseniz hesabınızdan veya kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

SGK Sağlık Ödemesi

  • Hastane, eczane ve optik gibi SGK anlaşmalı kurumlardan alacağınız hizmet veya malların SGK geri ödemelerini QNB Finansbank aracılığıyla tahsil edebilirsiniz.

SGK Maaş Ödemesi

  • SSK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı’ndan alacağınız emekli maaşlarını dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’ne taşıyarak ödemelerinizi Finansçı güvencesiyle kolayca alabilirsiniz.