notify icon
Ana içeriğin başı

Minik Eller Büyük Hayaller

Minik Eller Büyük Hayaller Sosyal Sorumluluk Platformu

 

QNB Finansbank olarak kurulduğumuz günden bu yana toplumsal sorumluluğumuzun bilinci ile spordan müziğe, kültür-sanattan eğitime kadar birçok alanda projelerimiz ile faaliyet gösterdik.

 

2015 yılında binlerce finansçımızın katıldığı bir anketle kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımızın odak noktasını 4-14 yaş aralığındaki çocuklarımız ve gençlerimiz olarak belirledik ve  ‘Minik Eller Büyük Hayaller’ Kurumsal Sosyal Sorumluluk Platformu’nu kurduk.

 

Sosyal sorumluluk platformumuz ile çocukların yenilikçi, yaratıcı, analitik, güvenilir, teknolojik, çözümcü, farklı düşünen ve pozitif kişilik özelliklerine sahip olmalarını hedefliyoruz. Çatımız altında çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlamak amacıyla matematikten kodlamaya, kültür-sanattan eğitime kadar birçok alanda projeler gerçekleştiriyoruz. 

 

2020 yılı itibari ile sosyal sorumluluk platformumuz ile 63 şehirde 530 binden fazla çocuğumuza 3000’den fazla gönüllü finansçızımın desteği ile ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor ve bu gururu sizlerle paylaşıyoruz.

 

Gelecek dönemde çocukları ve gençleri kapsayacak ve sürdürülebilirlik esasına dayanan ve bu konuda vizyonumuzu ortaya koyacağımız bir kurumsal sosyal sorumluluk çalışmasının temellerini atmaya hazırlanıyoruz. Ülkemizi çocuk ve gençlerimizin elleriyle geleceğe hazırlayacak her türlü projenin içerisinde olmaktan büyük mutluluk duyacağız.