bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Düzenli Tahsilat Kolay

Belirli aralıklarla aidat toplayan ya da müşterilerinden düzenli ödemeler tahsil eden üye işyerlerimizin işini kolaylaştırıyoruz!

Düzenli Tahsilat Kolay, belirli aralıklarla aidat toplayan ya da müşterilerinden düzenli ödemeler tahsil eden üye işyerlerimiz için geliştirilen bir QNB Finansbank çözümüdür.

Belirlenen tarihlerde, istenen aralıklarla ve toplu olarak tahsilat imkanı sağlar. Bir kere tahsilat dosyasının oluşturularak çalışma periyodunun seçilmesi yeterli olmakta ve sistem belirlenen periyotlarda düzenli tahsilat yapabilmektedir.
Kullanımı çok kolay, güvenli ve web sitesi altyapısı gerektirmeyen bir ürün olup, üye işyerinde sadece internet bağlantısı olması yeterlidir.

Düzenli Tahsilat Kolay ile müşteri, kredi kartı ve tahsilat bilgileri kolayca yönetilebilir, tüm işlemlerin raporu alınabilir. Sistem ayrıca manuel tahsilatlara da imkan vermektedir.

İsteğe bağlı olarak uygulama üzerinde çalışanlara kullanıcı adı oluşturma, kullanıcılara raporlama, tahsilat vb. farklı yetkilendirmeler yapılabilir.

Sanal POS Başvuru Formu