bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Mobil POS

Mobil POS ile satış faaliyetlerinizi sorunsuz bir şekilde planlayabilir ve istenilen yerden kolayca ödeme alabilirsiniz.

Hemen Başvur

Mobil POS cihazlarının sabit modemler gibi belli bir yere bağlı olmadan kullanılabilir olması ve çok yönlü olması işletmelere hızlı ve kolay satış avantajı sağlıyor. Mobil POS, 750 TL'ye kadar olan alışverişlerde temassız okuyucu özelliği ile hem Üye İşyerlerini hem de Kart Hamillerini imza ve şifre işlemlerinden kurtarıyor.

Mobil POS ile ödeme alınabilmesi için kart hamilinin kartını Mobil POS okuyucusuna yaklaştırması yeterli. 750 TL üzeri işlemlerde ise kart yine temassız okutularak ve POS’a şifre girilerek işlem tamamlanabiliyor.
Üstelik taksitli satışlarınızı da temassız olarak yapabilirsiniz*. Taksitli satışlarda mevcutta olduğu gibi tutar girişi ve taksit sayısı girildikten sonra kartın temassız okutucuya okutulması yeterli!

Hem pratik ve seri, hem de güvenli ödeme için Mobil POS'a başvurun! Tüm temassız kartlardan hızlı ve sorunsuz ödeme alın, işlem sürelerinizi kısaltın, iş yükünüzü azaltın.

*Mevcutta temassız özelliği olan Ingenico ve PAX markalı POS’larda desteklenmektedir. (PAX markalı ÖKC’ler hariç)

Mobil POS Başvuru Formu