notify icon
Ana içeriğin başı

KASSA - QNB Finansbank e-Cüzdan

19 Ağustos’a kadar arkadaşını Kassa ile QNB Finansbank e-Cüzdan sahibi yap, cüzdanlar 31/12/2021’e kadar açık kalsın, sana 5 TL, arkadaşına 10 TL bizden hediye!

Kassa ile QNB Finansbank e-Cüzdan kampanyası sizlerle!

19 Ağustos tarihine kadar arkadaşını Kassa’lı yapan ve yeni QNB Finansbank e-Cüzdan sahibi olan ve cüzdanları 31/12/2021’e kadar açık kalan müşterilerimize hediyemiz var.

Davet eden müşterimize 5 TL, davetle yeni üye olan müşterimize 10 TL hediye!

Kampanya detaylarımız aşağıdadır.

Kampanya Koşulları

 • Kampanyadan öneren ve önerilen tüm QNB Finansbank e-cüzdan sahipleri dahil olmak üzere ilk 5000 kişi faydalanabilecektir. 
 • Kampanyadan Bireysel müşteriler faydalanabilir. 
 • Kampanya 19 Temmuz-19 Ağustos arasında geçerli olacaktır. 
 • Kampanyadan sadece QNB Finansbank e-Cüzdan müşterileri faydalanabilir.
 • Bir kişi kampanya dahilinde en fazla 5 kişiyi önerebilir ve bu kişilerin yeni açacakları QNB Finansbank e-cüzdanları kapsamında ödül kazanabilir.
 • Yalnızca yeni QNB Finansbank e-Cüzdan açılışı yapan kişiler 1 kez bu kampanyadan faydalanabilir. Bir kişi daha önce var olan e-Cüzdan üyeliğini silip, tekrar yüklemesi durumunda kampanyadan faydalanamayacaktır. 
 • Kassa üyeliği sırasında ekrana gelen “Bizi nereden duydunuz” sorusu için “arkadaşımdan” seçeneğinin işaretlenmesi ve telefonundaki Kassa üyeleri arasından ilgili kişinin seçilmesi gerekir. 
 • 1 kişi birden fazla kişiden davet alabilir, Kassa üyeliğini tamamlarken “Bizi nereden duydunuz” sorusuna cevap olarak telefonundaki Kassa üyeleri arasından kim seçilirse, o kişi ödüle hak kazanır. 
 • Davet edilen müşteri, Kassa üyeliğini tamamlarken " Bizi nereden duydunuz" kısmında “arkadaşımdan” seçeneğini işaretleyerek ilgili kişiyi seçmesi halinde,  Banka tarafından yapılacak kontroller sonucunda QNB Finansbank e-Cüzdan açılışı yapan kişinin kendisi ve “Bizi nereden duydunuz” menüsünden seçtiği kişi ödüle hak kazanır.
 • Kampanyanın kendisine önerildiği ve QNB Finansbank e-Cüzdan açılışı yapan kişi "Bizi nereden duydunuz" kısmında herhangi bir kişiyi seçmezse kampanyadan faydalanamaz.
 • Kazanılan ödüller takip eden haftanın ilk Çarşamba günü gün sonuna kadar e-Cüzdan hesabına yatar. Çarşamba günü resmi tatile denk gelmesi durumunda Çarşamba gününden bir sonraki iş günü içinde kazanılan ödüller e-Cüzdan hesaba yatırılır. 
 • Tavsiye eden ve tavsiye edilen kişinin QNB Finansbank e-Cüzdanlarının 31/12/2021 tarihine kadar açık kalması gerekmekte olup, bu tarih öncesi cüzdanların kapatılması halinde verilen kampanya ödülleri geri alınacaktır. E-Cüzdan’ın kampanya süresi boyunca açık kalması gerekmektedir. 
 • Bu kampanya QNB Finansbank e-Cüzdan ile ilgili farklı kampanya ile birleştirilemez. 
 • QNB Finansbank kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya ödülünün ticari amaçlarla, kötü niyetli olarak,  kampanya koşullarını ihlal edecek şekilde ve her hâlükârda QNB Finansbank A.Ş.’ nin takdir, koşul ve politikalarına aykırı olarak kullanılması halinde QNB Finansbank’ın kampanya kazanımını iptal etmek de dahil olmak üzere her türlü hakkı saklıdır.
 • Sizin için hazırladığımız Kassa işlem ekranlarına ulaşmak için  tıklayınız.

e-Cüzdan Nedir? Nasıl Açılır? Hangi İşlemler Yapılır?

QNB Finansbank e-Cüzdan nedir?

QNB Finansbank e- Cüzdan, QNB Finansbank’ın geliştirmiş olduğu bir elektronik cüzdandır. 
QNB Finansbank e-cüzdan sözleşmesini onaylayan kullanıcılar, QNB Finansbank e-Cüzdan müşterisi olurlar.
QNB Finansbank e-Cüzdan, ilk defa Kassa uygulaması içerisinde kullanıcılara sunulmaktadır.

e-Cüzdan nasıl açılır?

Kassa uygulamasını indiren kullanıcılara doğrudan cüzdan fonksiyonu sunulmamaktadır. QNB Finansbank e-Cüzdan fonksiyonu için kullanıcıların Kassa’ya kayıt olduktan sonra uygulama içerisinde yer alan “Cüzdan Aç” butonuna tıklayarak cüzdan açılış işlemlerini de tamamlamaları gerekmektedir.

QNB Finansbank e-Cüzdan açılışında kullanıcılardan Ad, Soyad, TCKN ve Doğum Tarihi bilgisi istenmekte, bu bilgiler ile KPS sorgulaması yapılmaktadır. KPS sorgulamasından geçen kullanıcılara bankadan SMS OTP  (Tek kullanımlık şifre) gönderilmektedir. Başarılı SMS OTP (Tek kullanımlık şifre) girişinden sonra kullanıcıların cüzdan şifresi oluşturması beklenmektedir.

Cüzdan içerisinde iki farklı Cüzdan Tipi bulunmaktadır:

1. Doğrulanmamış Cüzdan: Sadece Ad, Soyad, TCKN ve Doğum Tarihi ile cüzdanını açmış kullanıcıları göstermektedir. Doğrulanmamış cüzdanlar ile yapılabilecek işlem tutarları sınırlandırılmış olup, detaylı bilgiye aşağıdaki tabloda yer verilmiştir.

2. Doğrulanmış Cüzdan: Ad, Soyad, TCKN ve Doğum Tarihi ile cüzdanını açmış ve sonrasında kendine ait bir banka hesabından cüzdanına para yüklemiş cüzdan kullanıcılarını göstermektedir. Doğrulanmış cüzdanlar ile yapılacak işlem tutarlarına ilişkin detaylı bilgiye aşağıdaki tabloda yer verilmiştir.

Cüzdandan Yapılabilecek İşlem Türleri:

Cüzdana bakiye yükleme: Kullanıcılar kendilerine ait banka hesaplarından, ön ödemeli (prepaid) banka kartlarından cüzdanlarına bakiye yükleyebilir. Cüzdana banka hesabı üzerinden gerçekleştirilen yüklemeler sonrasında kullanıcılar cüzdanlarını doğrulamış olur ve daha yüksek limitlerde kullanmaya başlayabilirler.

Cüzdanlar arası transfer: Cüzdan kullanıcıları diğer cüzdan sahiplerini rehberlerinden seçerek anında cüzdanlar arasında para transferi gerçekleştirebilir.

Cüzdandan fatura ödeme: Cüzdan bakiyeleri üzerinden anlaşmalı kurumlardan fatura ödemeleri gerçekleştirilebilir.

Cüzdandan banka hesaplarına transfer: Kullanıcılar cüzdanlarından yalnızca kendilerine ait banka hesaplarına cüzdan bakiyelerini gönderebilirler.

ATM’den para çekme: Kullanıcılar QNB Finansbank ATM’lerinde kartsız menü aracılığı ile cüzdanlarındaki bakiyeyi nakit olarak çekebilirler.

Cüzdan Limitleri :

Doğrulanmamış Cüzdan İşlemleri    
İşlem Yeni Limit Zaman Periyodu
ATM'den Çekim 500 TL Yıllık
Cüzdanda Tutulabilecek En Yüksek Bakiye 1.250 TL  
Cüzdandan Hesaba Bakiye Aktarımı 1.250 TL Aylık
Cüzdanlar Arası Transfer 1.250 TL Aylık
Hesaptan Cüzdana Bakiye Yükleme 1.250 TL Aylık
Karttan Cüzdana Bakiye Yükleme 1.250 TL Aylık

 

Doğrulanmış Cüzdan İşlemleri    
İşlem Yeni Limit Zaman Periyodu
ATM'den Çekim  1.750 TL Günlük
Cüzdanda Tutulabilecek En Yüksek Bakiye 40.000 TL  
Cüzdandan Hesaba Bakiye Aktarımı Bakiye kadar  
Cüzdanlar Arası Transfer 2.500 TL Günlük
Hesaptan Cüzdana Bakiye Yükleme 2.500 TL Günlük
Karttan Cüzdan Bakiye Yükleme 2.500 TL Günlük

 

Kassa nedir?

Kassa,ister arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruplar içinde ister bireysel olarak, tüm gelir ve giderlerinizin takibini yapabildiğiniz bir finans takip uygulamasıdır. Kullanıcılarına sunduğu 2 ana özelliği bulunmaktadır.

1.    Bütçe Kontrolü / Gelir ve Gider Takibi
Kassa’ya girdiğiniz, günlük yaşama dair yapılan tüm harcamaları, düzenli gelir/giderleri, arkadaşlara olan borçları ya da alacakları takip etmeyi sağlar.

2.    Mesajlaşma – Harcama Bölüşme
Kullanıcılar oluşturulan mesajlaşma grubu üzerinden sohbet edebilir, ortak harcamalarını girebilir, kimin kime ne kadar borcu olduğunu takip edebilir.
Kassa uygulamasına indirip QNB Finansbak E-cüzdan fonksiyonunu deneyimlemek için https://kassa.co/

QNB Finansbank  e-Cüzdan fonksiyonu, Kassa uygulaması içerisinde yer almaktadır. e-Cüzdan kullanıcılara e-para oluşturulması ve e-para ile gerçekleştirilebilecek para transferi ve ödeme hizmetleri sunulmasını sağlar. Bu özellik sayesinde Kassa uygulaması içerisinde girilen veya bölüştürülen harcamaların kolayca yine uygulama içerisinden ödenmesi sağlanabilmektedir. Uygulama herhangi bir bankaya ait olmamakla birlikte, cüzdan hizmetleri ve para transferleri ile ilgili tüm altyapı hizmetini bankamızdan almaktadır.