bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Yatırım Faaliyetleri Politikalarımız

Yatırım Faaliyetleri Politikalarımız

 Yasal Uyarı

Sayfada verilen bilgiler genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfada yer almayabilir. Bu nedenle ilgili bilgilerle tek başına alım satım kararı verilmemeli, işlem gerçekleştirilmemelidir. İşbu bilgilerin getiri taahhüdü verildiği yönünde yorumlanmaması gerekmektedir.

Kişisel Verilerin Saklama ve Kullanım Koşulları

Bankamız tarafından müşterilerimize ait veriler gerekli teknik ve idari tedbirler alınarak korunmakta olup bu durum aynı zamanda bankamızın yasal yükümlülüğünün gereğidir. Müşterilerimize ait kişisel verilerin korunması için banka içi politika ve talimatlarla da süreç düzenlenmekte, çalışanlarımızın bu konuda hassasiyet kazanması için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Bankamızın kişisel verilerin korunmasına ilişkin politikasına ve aydınlatma metinlerine https://www.qnbfinansbank.com/bize-ulasin/kisisel-verilerinizin-korunmasi-hakkinda-bilgilendirme adresinden erişebilirsiniz.

Müşterilerimize ait kişisel veriler yasaların istisna tanıdığı haller haricinde müşterilerimizin talebi/onayı olmaksızın üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır. Bankamız müşteri verilerinin gizliliğinin ve bütünlüğünün sağlanması yaklaşımı ile hareket etmektedir. 

Yatırımcı bilgilerinin gizlilik içerisinde kayıt altında tutma ve yetkisiz veya yetki aşan erişimleri önlemek amacı ile Bankamız bilgi sistemlerinde gerekli teknoloji ve sistem alt yapısı kullanmaktadır.