bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

QNB Finans Portföy Agresif Serbest Fon (GRL)

Risk iştahı yüksek yatırımcılar için agresif fon!

Yatırımcı Profili:

Makroekonomik veriler ve gelişmeler, istatistiksel ve diğer analizler ışığında hem Türk Lirası hem de Yabancı Para birimi cinsinden varlıklara yatırım yaparak hem sermaye kazancı hem de mevduat endeksi üzerinde getiri elde etmeyi hedefleyen risk iştahı yüksek olan yatırımcılar için uygundur.

Yatırım Stratejisi:

Fon; Makroekonomik veriler ve gelişmeler, istatistiksel ve diğer analizler ışığında hem Türk Lirası hem de Yabancı Para birimi cinsinden varlıklara yatırım yaparak hem sermaye kazancı hem de mevduat endeksi üzerinde getiri elde etmeyi hedefler. Fonun stratejisi “agresif” yatırım profilindedir. Fon risk değeri devamlı olarak 5 ila 7 aralığında bulunur. Fon portföyünde yüksek riskli sermaye piyasası araçlarına ve kaldıraçlı işlemlere yer verilecektir. 

Fon Özellikleri

QNB Finans Portföy Agresif Serbest Fon (GRL) FON ÖZELLİKLERİ
Risk Seviyesi 7/7 ( yüksek )
Önerilen Vade Orta ve Uzun ( 6 ay ve üzeri )
Yıllık Yönetim Ücreti 2,50% 
Alım - Satım Valör Tarihleri T1+/T+3
İşlem Kanalları QNB Finansbank Şubeleri, İnternet Bankacılığı ve QNB Mobil
İşlem Saatleri 09:00- 17:30
Alım - Satım Esasları

Yatırımcıların Borsa İstanbul, New York Stock Exchange (NYSE) ve London Stock Exchange (LSE) piyasalarının açık olduğu günlerde TSİ 13:30’a (yarım günlerde TSİ 10:30’a) kadar verdikleri katılma payı alım talimatları talimatın verilmesini takip eden ilk hesaplamada bulunacak pay fiyatı üzerinden yerine getirilir. Borsa İstanbul, New York Stock Exchange (NYSE) ve London Stock Exchange (LSE) piyasalarının açık olduğu günlerde TSİ 13:30’dan (yarım günlerde TSİ 10:30’dan) sonra iletilen talimatlar ise, ilk pay fiyatı hesaplamasından sonra verilmiş olarak kabul edilir ve izleyen hesaplamada bulunan pay fiyatı üzerinden yerine getirilir. İlgili piyasaların kapalı olduğu günlerde iletilen talimatlar, izleyen ilk işgünü yapılacak ilk hesaplamada bulunacak pay fiyatı üzerinden gerçekleştirilir. 

Yatırımcıların Borsa İstanbul, New York Stock Exchange (NYSE) ve London Stock Exchange (LSE) piyasalarının açık olduğu günlerde TSİ 13:30’a (yarım günlerde TSİ 10:30’a) kadar verdikleri katılma payı satım talimatları talimatın verilmesini takip eden ilk hesaplamada bulunacak pay fiyatı üzerinden yerine getirilir. Borsa İstanbul, New York Stock Exchange (NYSE) ve London Stock Exchange (LSE) piyasalarının açık olduğu günlerde TSİ 13:30’dan (yarım günlerde TSİ 10:30’dan) sonra iletilen talimatlar ise, ilk fiyat hesaplanmasından sonra verilmiş olarak kabul edilir ve izleyen hesaplamada bulunan pay fiyatı üzerinden yerine getirilir. İlgili piyasaların kapalı olduğu günlerde iletilen talimatlar izleyen ilk işgünü yapılacak ilk hesaplamada bulunacak pay fiyatı üzerinden gerçekleştirilir.

Eşik Değer BIST- KYD 1 Aylık Mevduat TL Endeksi * 1.1

Fon ile ilgili güncel portföy dağılımını ve fon detaylı analizini görmek için tıklayınız.

Aylık Fon Bülteni için tıklayınız

İzahname, Yatırımcı Bilgi Formu ve fon ile ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu KAP sayfasına ulaşmak için tıklayınız.