İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

POS ve Üye İşyeri Hizmetleri

Siz de QNB Finansbank Üye İşyeri Olun, QNB Finansbank Dünyasının Ayrıcalıklarından Yararlanın!

CardFinans banka ve kredi kartları 1000'i aşkın marka ve 120.000'in üzerinde alışveriş noktasında beklentilerin ötesinde avantajlar ve hizmetler sunuyor.

Siz de QNB Finansbank üye işyeri olarak bu büyük aileye katılın, işyerinizden banka veya kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyen müşterileriniz için mükemmel bir alternatif yaratın.

İhtiyaç duyduğunuz satış ve tahsilât kolaylıklarına, QNB Finansbank'ın güçlü teknolojik altyapısı ve operasyon desteği ile güvenle ulaşın.

QNB Finansbank Üye İşyeri Olmak Size Ne Kazandırır?

  • CardFinans alışveriş noktalarından birisi olmak, CardFinans dünyasının sunduğu ParaPuan avantajını, indirim ve taksit seçeneklerini sunmak müşteri ve satış potansiyelinizi artırır.
  • Sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza göre seçeceğiniz QNB Finansbank POS ürünleri alışverişlerinde banka ve kredi kartı kullanmak isteyen müşterileriniz için güvenli ve avantajlarla dolu bir alternatif yaratır.
  • Size özel komisyon oranları sunan POS paketlerimiz kazancınızı artırır.
  • Sizin için hazırladığımız cazip KOBİ paketleri, POS paketlerinin yanı sıra birçok üründe de avantajlar ve ödüller kazanmanızı sağlar.
  • Tüm kampanya ve yeni ürünlerimizle ilgili bilgileri size ücretsiz göndereceğimiz KartPOStal dergimiz sayesinde takip edebilirsiniz.
  • QNB Finansbank İnternet Şubesi kanalıyla işyeri bilgilerinize rahatlıkla ulaşabilir, ekstre ve çalışma koşullarını dilediğiniz zaman görüntüleyebilir ve dilerseniz rapor gönderim talimatı verebilirsiniz.
  • 0850 222 1 900 POS Destek Hattı'mızdan 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.

QNB Finansbank POS Ürünleri Hakkında Bilgi Almak İçin

Nasıl Başvuracaksınız?

QNB Finansbank POS'una sahip olmak için "Hemen Başvur" butonunu kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle size en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

*Gerekli görüldüğü takdirde başvuru sırasında şubelerimiz tarafından başka bilgi ve belgeler de talep edilebilir.