notify icon
Ana içeriğin başı

Hayat Sigortaları

Kötü sürprizlere karşı tedbirinizi şimdiden alın

Hayatın getirebileceği kötü sürprizlerin önüne geçemeseniz de tedbir almak Finansçıyla mümkün.

Farklı Taleplere Nokta Atışı Teminatlar

  • Talebinize yönelik teminat belirleme şansı,
  • Destekleyici sağlık hizmetleri,
  • Kaza, vefat veya tehlikeli hastalık durumlarında ekonomik destek,
  • Vefat halinde yakınlarınıza tanınan teminat hakkı.

Uzun Süreli Hayat Sigortası

Uzun Süreli Hayat Sigortası* karşılaşabileceğiniz yaşamsal risklere karşı vefat ve maluliyet teminatları ile sizi güvence altına alan, başınıza gelmesini istemediğiniz olumsuz durumlarda içerdiği teminatlar ile siz ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen uzun süreli ferdi hayat sigortası ürünüdür.

Vefat Teminatı

Uzun Süreli Hayat Sigortası kapsamında hak kazanacağınız Vefat Teminatı sayesinde vefat etmeniz halinde belirlenen tutar, sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigorta süresi içerisinde yaşanacak herhangi bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız durumunda, poliçede belirtilen teminat tutarı tarafınıza ödenir.

Sigorta Şirketi

Uzun Süreli Hayat Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

*Uzun Süreli Hayat Sigortası, bir Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. ürünüdür.

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası

Çağımızın en tehlikeli hastalıkları arasında bulunan kanserle savaşınızı ona yakalanmadan başlatabilir, mücadelede bir adım öne geçebilirsiniz. Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile hem kanser hastalığına yakalanmanız durumunda teminat ödemesi alma hakkı kazanır hem de vefat halinde yakınlarınızın vefat teminatı hakkından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Kanser Teminatı

Cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini kapsayan poliçeyle sigorta süresince bu kanser türlerinden herhangi birine yakalanmanız durumunda tehlikeli hastalıklar teminatı ödemesi alma hakkını* elde edersiniz

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası bir sağlık sigortası değildir. Tedavi masraflarını karşılamayı değil, belirlenen tutarda teminat ödemesi yapılmasını sağlar.

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Teminat Tutarları

Teminatlar I. Paket II. Paket III.Paket
Kanser 50.000 TL 100,000 TL 250,000 TL
Vefat 10,000 TL 20,000 TL 50,000 TL

Destekleyici Sağlık Hizmetleri

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası sahipleri Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olma hakkı kazanırlar. Kulübün üyelerine sağladığı Destekleyici Sağlık Hizmetleri kapsamında aşağıdaki hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  • 24 saat tıbbi danışma hattı,
  • İkinci Görüş hizmeti,
  • Yurt dışı tedavi organizasyonu,
  • Online sağlıklı beslenme danışmanlığı.

Üstelik anlaşmalı hastaneler, spor merkezleri, sigara bırakma merkezleri, ağrı/görüntüleme merkezleri, diyetisyen ve psikologlarda %40’a varan indirim fırsatları da tarafınıza sunulur.

İkinci Görüş Hizmeti hariç tüm hizmetlerden sınırsız sayıda faydalanabilirsiniz. İkinci Görüş Hizmeti, bir poliçe döneminde yalnızca bir kez kullanılabilmektedir.

İkinci Görüş Hizmeti hariç Destekleyici Sağlık Hizmetleri kapsamındaki fırsatların tümünden poliçenizin ilk gününden itibaren faydalanabilirsiniz. İkinci Görüş Hizmeti'nin kullanımı için 90 gün bekleme süresi bulunmaktadır.

Destekleyici Sağlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 705 11 90 numaralı danışma hattını arayabilirsiniz.

Sigorta Şirketi

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

*Kanser Teminatının geçerli olması için poliçede belirtilen başlangıç tarihinden itibaren 90 gün bekleme süresi uygulanmaktadır. Kanser tazminatına hak kazanabilmeniz için kanser hastalığının teşhisinden sonra 30 gün hayatta kalma şartı aranmaktadır.

Kredi Hayat Sigortası

QNB Finansbank'tan alacağınız tüm bireysel tüketici kredileriyle aynı zamanda Kredi Hayat Sigortası'ndan da faydalanma hakkı elde edersiniz. 1 yıllık veya kredi vadeniz boyunca sahibi olabileceğiniz poliçeyle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kredi Hayat Sigortası hizmetinden QNB Finansbank'tan Bireysel Tüketici Kredisi kullanan 18-73* yaş aralığındaki sağlıklı müşteriler faydalanabilir.

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde vefat etmeniz halinde belirlenen tutar,sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigorta süresi içerisinde yaşanacak herhangi bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız durumunda, poliçede belirtilen teminat tutarı tarafınıza ödenir.

Sigorta Şirketi

Kredi Hayat Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

*Müşteri yaşı+kredi vadesi

Benim Seçimim Hayat Sigortası

Kendinizi en iyi siz tanırsınız. Benim Seçimim Hayat Sigortası ile risk faktörleri doğrultusunda dilediğiniz teminat ve teminat tutarlarını seçebilir, size özel bir sigorta poliçesini özgürce oluşturabilirsiniz.

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır. Vefat teminatı bu ürünün ana teminatıdır.

Tehlikeli Hastalıklar Teminatı

Sigorta süresi içerisinde poliçede belirlenmiş tehlikeli hastalık türlerinden birine yakalanmanız durumunda, poliçede belirtilen tutar tarafınıza ödenir. Kanser, kalp krizi, inme, açık kalp ameliyatı, böbrek yetmezliği, önemli organ nakli, felç, körlük, kalp kapakçığı değişimi, aort hastalıkları sonucu yapılan ameliyat, koma, büyük yanıklar ve multipl skleroz hastalıkları ve ameliyatları Tehlikeli Hastalıklar Teminatı kapsamında değerlendirilir. Bu teminatın geçerliliği poliçenizin başlangıç tarihinden 90 gün sonra başlamaktadır.

Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

Sigorta süresince Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanan ve hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren bir kaza veya hastalık geçirmeniz durumunda, hastanede geçireceğiniz her gün için poliçede belirtilen tutar tarafınıza ödenir. Bu teminat bir yıl içinde maksimum 90 gün kullanılabilir.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanan bir kaza sonucunda tedavi görmeniz durumunda tedavi masraflarınız (doktor ücreti, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları nakil ücretleri hariç) poliçenizde yazılı koşullar dahilinde tarafınıza ödenir.

Kaza Sonucu Gündelik Tazminat Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanan bir kaza sonucunda geçici olarak çalışamayacak durumda olmanız halinde iş göremez durumda olduğunuz her bir gün için poliçenizde belirtilen tutar tarafınıza ödenir. Bu teminat bir yıl içinde maksimum 90 gün kullanılabilir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanan bir kaza sonucunda sürekli sakat kalmanız halinde poliçenizde belirtilen tutar tarafınıza ödenir.

Hastalık Sonucu Tam ve Sürekli Sakatlık Teminatı

Bir hastalık sonucunda tam ve sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde belirtilen tutar tarafınıza ödenir.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanan bir kaza sonucunda vefat etmeniz durumunda belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır

Toplu Taşıma Araçlarında Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Toplu taşıma araçlarında ücretli olarak seyahatiniz sırasında yaşanabilecek bir kaza sonucu vefatınız durumunda belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Sigorta Şirketi

Benim Seçimim Hayat Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?