notify icon
Ana içeriğin başı

Ferdi Kaza Sigortaları

Bugün mutlu olmak için yarınınızı güvence altına alın

Kötü sürprizlere ve hastalıklara karşı yarınınızı güvence altına almak için doğru adres; QNB Finansbank. QNB Finansbank’ta sunulan Ferdi Kaza Sigortaları arasından kendinize en uygun olanı seçin, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe “Merhaba” deyin.

Finansçı Kötü Günlerde de Yanınızda

 • Farklı teminat seçenekleriyle her türlü kötü sürprize karşı hazırlıklı olma şansı,
 • Destekleyici Sağlık Hizmetleri’nden faydalanma olanağı,
 • Kaza, vefat veya hastalık durumlarında ekonomik destek alma avantajı,
 • Diş sağlığı hizmetlerinden araç bakımına kadar birçok farklı konuda hizmet veren police seçenekleri,
 • Size özel ayrıcalıklar.

Sağlıklı Yaşam Plus Ferdi Kaza Sigortası

Sağlıklı Yaşam Plus Ferdi Kaza Sigortası

Sağlıklı Yaşam Plus Ferdi Kaza Sigortası ile ayda 50 TL’ye kendinize ve değer verdiklerinize maddi güvence sağlarken, Check-Up, Diş ve Göz Sağlığı Paketleri’nden de ücretsiz faydalanabilirsiniz. 

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sağlıklı Yaşam Plus Sigortası’nın süresi 1 yıldır ve 4 yıllık yenileme garantisi bulunmaktadır.

Teminatlar:
Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı tutarı Sağlıklı Yaşam Plus için 85.000 TL’dir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır,  FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı tutarı Sağlıklı Yaşam Plus için 85.000 TL’dir.

Ücretsiz Hizmetler ve Ayrıcalıklar

Sağlık Yaşam Ferdi Kaza Sigortası’na sahip oluğunuz andan itibaren Sağlık Yaşam Paketi kapsamında ücretsiz check-up, göz ve diş sağlığı hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Check-Up Hizmeti:

Yılda 1 kez ücretsiz faydalanabileceğiniz bu hizmetin kapsamında aşağıda belirtilen testlerin bulunduğu bir Check-Up paketine sahip olursunuz;

 • Doktor Muayenesi
 • Akciğer Grafisi (Tek Yönlü)
 • EKG
 • Tam Kan Sayımı (18)
 • Tam İdrar Tahlili
 • Sedimentasyon (Kandaki alyuvarların ölçülmesi)
 • Açlık Kan Şekeri
 • Kolestrol (Total)
 • Ultrason

Göz ve Diş Sağlığı Hizmetleri:

Göz ve Diş Sağlığı Hizmetlerinden yıl içerisinde aşağıda belirtilen farklı adetlerde ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. 

 • Diş Hekimi Muayenesi (yıl içerisinde 2 kere)
 • Diş Taşı Temizliği (yıl içerisinde 2 kere)
 • Diş Röntgen Filmi (Tek diş) (yıl içerisinde 2 kere)
 • Göz Doktoru Muayenesi (yıl içerisinde 2 kere)
 • Tek Diş Dolgu Tedavisi (yıl içerisinde 1 kere)

Buna ek olarak anlaşmalı kurumlarda diğer göz tedavilerinizden %30’a, optik alışverişinizde %20’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam Plus Paketi kapsamındaki hizmetlerden faydalanmak ve randevu almak için 0212 328 12 10 numaralı hattı arayabilir veya 0850 222 0 860 numaralı Cigna Müşteri Hattı’nı arayıp, Ayrıcalıklar Kulübü hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Sağlıklı Yaşam Plus Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Sağlıklı Yaşam Plus Ferdi Kaza Sigortası Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

İyi Yaşama Devam Ferdi Kaza Sigortası 

İyi Yaşama Devam Ferdi Kaza Sigortası ile ayda 21 TL’den başlayan prim ödemeleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi beklenmedik kazalar karşısında maddi güvence altına alabilir, aynı zamanda poliçe süresince yılda 1 defa ücretsiz sunulan Check-up paketinden, anlaşmalı hastaneler ve kliniklerde geçerli %20’ye varan indirimlerden de faydalanabilirsiniz

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Teminatlar:
Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda, poliçenizde yer alan kaza sonucu vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Sigortalının; sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza neticesinde, kaza gününden itibaren bir sene içinde ödenen tedavi masrafları, doktor ücreti, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları (nakil ücretleri hariç) sigorta poliçesinde belirtilen teminat tutarına kadar ödenir.

Kaza Sonucu Gündelik Hastane  Teminatı

Sigortalının, sigorta süresi içinde meydana gelen bir kaza nedeniyle hastanede yatarak tedavi görmesini gerektiren durumlarda poliçede belirtilen tutar ödenir. Bir sigorta yılı içinde en fazla 60 gün için gündelik hastane tazminat teminatı ödemesi yapılabilir.

Teminat Paket 1 Paket 2 
Kaza Sonucu Vefat 10.000 TL 20.000 TL
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 10.000 TL 20.000 TL
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları 1.000 TL 2.000 TL
Kaza Sonucu Gündelik Hastane 200 TL 400 TL
Yıllık Prim Tutarı* 250 TL 500 TL

*Tablodaki yıllık prim tutarları sabit olup, 5 yıl boyunca değişmeyecektir.

Ücretsiz Hizmetler ve Ayrıcalıklar

İyi Yaşama Devam Ferdi Kaza Sigortası kapsamında sunulan paket seçeneklerine göre ücretsiz hizmetler değişkenlik göstermektedir. Paket bazlı sunulan hizmetler;

Paket 1

Mini Check-up Paketi

Bu hizmetten poliçe süresince yılda 1 kez ücretsiz faydalanabilirsiniz. Hizmetin kapsamı;

 • Doktor Muayenesi
 • Akciğer Grafisi (Tek Yönlü)
 • EKG
 • Tam Kan Sayımı (18)
 • Tam İdrar Tahlili
 • Sedimentasyon (Kandaki alyuvarların ölçülmesi)
 • Açlık Kan Şekeri
 • Kolestrol (Total)

Anlaşmalı hastaneler ve kliniklerde alacağınız tüm hizmetler için %20’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Paket 2

Kapsamlı Check-up Paketi

Bu hizmetten poliçe süresince yılda 1 kez ücretsiz faydalanabilirsiniz. Hizmetin kapsamı;

 • Doktor Muayenesi
 • Akciğer Grafisi (Tek Yönlü)
 • EKG
 • Tam Kan Sayımı (18)
 • Tam İdrar Tahlili
 • Sedimentasyon (Kandaki alyuvarların ölçülmesi)
 • Açlık Kan Şekeri
 • Kolestrol (Total)
 • Ultrason

Anlaşmalı hastaneler ve kliniklerde alacağınız tüm hizmetler için %20’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İyi Yaşama Devam Ferdi Kaza Sigortası kapsamındaki hizmetlerden faydalanmak, anlaşmalı hastane ve kliniklere ilişkin bilgi ve randevu almak için 0212 328 12 10 numaralı Asistans Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.

İyi Yaşama Devam Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

İyi Yaşama Devam Ferdi Kaza Sigortası Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Cigna’nın ürün kapsamında sunulan hizmetlerin içeriğinde değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkı saklıdır.

Ticari Ferdi Kaza Sigortası

Güçlü bir ülke ekonomisi ve sürdürülebilir bir büyüme, ticari işletmelerimizin güçlendirilmesi ile mümkün . Acentesi olduğumuz Cigna ile birlikte ekonomimizin bel kemiği olan ticari işletmelerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutarak her anında yanlarında olmak için yeni bir sigorta ürünü geliştirdik. 

Yıllık ve uzun süreli olmak üzere 2 farklı poliçe süresi seçeneğiyle sunduğumuz Ticari Ferdi Kaza Sigortası, ticari firma sahiplerine hayatta karşılaşabilecekleri risklere karşı kaza sonucu vefat, kaza sonucu daimi maluliyet, kaza sonucu tedavi masrafı ve kaza sonucu gündelik hastane tazminatı teminatları ile maddi güvence sağlar.

18-70 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 75’i geçmemelidir.

Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda, poliçenizde yer alan kaza sonucu vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır,  FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Sigortalının; sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza neticesinde, kaza gününden itibaren bir sene içinde ödenen tedavi masrafları, doktor ücreti, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları (nakil ücretleri hariç) sigorta poliçesinde belirtilen teminat tutarına kadar ödenir.

Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanan bir kaza neticesinde hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, hastanede yattığınız her bir gün için poliçenizde yazılı teminat tutar ödenir.*

*Bir sigorta yılı içinde en fazla 200 gün için gündelik hastane tazminat teminatı ödemesi yapılır.

Teminat ve Prim Tutarı

Bu ürüne ait prim tutarı, sigortalı adayının yaşına ve seçilen teminat tutarlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Teminat ve Prim Tutarları

Teminat Yıllık Prim Tutarı
Kaza Sonucu Vefat 1.000.000 TL – 22.000.000 TL
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 1.000.000 TL – 22.000.000 TL
Kaza Sonucu Gündelik Hastane 500 TL
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları 0 - 100.000 TL

Sigorta Süresi

Ticari Ferdi Kaza Sigortası, yıllık veya 2 ile 10 yıl arasında seçilen poliçe süresi ile alternatifleri ile sunulmaktadır.

Ticari Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Ticari Ferdi Kaza Sigortası, QNB Finansbank’ın acentesi olduğu Cigna Sağlık Hayat ve  Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası

Acentesi olduğumuz Cigna’nın Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizin geleceğini kazalara karşı maddi koruma altına alırsınız. 
Sigortanız sayesinde kaza sonucu vefat veya kaza sonucu daimi maluliyet durumlarında isteğinize bağlı olarak on yıl boyunca her yıl %10 artan aylık düzenli veya toplu olarak tazminat ödemesi alabilirsiniz.

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Neden Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası?

 • Kaza sonucu daimi maluliyet durumunda siz ve sevdiklerinizin geleceği için maddi koruma sağlar.
 • Teminatlar kapsamında deprem ve terör durumlarında da maddi güvence sağlar.
 • Size ve yasal varislerinize/ailenize on yıl boyunca aylık 3.500 TL / 9.000 TL ile başlayan  tazminat tutarlarında ödeme yapılır ve bu tutarlar her yıl %10 oranında arttırılır. 
 • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde kaza sonucu vefat halinde, poliçede belirtilen kaza sonucu vefat teminat tutarı, önceden tayin edilmiş lehtara veya lehtar tayin edilmemiş ise kanuni varislerine ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır,  FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Teminat ve Prim Tutarları

Elde Edilecek Aylık Gelir Tutarı Aylık Ödeme Tercih Edilirse Toplam Teminat Tutarı Peşin Ödeme Tercih Edilirse Toplam Teminat Tutarı Yıllık Prim Tutarı
3.500 TL 669,372 TL 280.000 TL 948 TL
9.000 TL 1.721.241 TL 750.000 TL 1.711 TL

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.

Sigorta Şirketi

Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası, QNB Finansbank A.Ş’nin acentesi olduğu Cigna Sağlık Hayat ve  Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası

Sağlık ve mutluluk zıt mıknatıs kutupları gibidir, birbirlerini çekerler. Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası sayesinde bir yandan sağlığınızı kazalara karşı güvence altına alırken bir yandan da diş bakım hizmetleriyle mutluluğunuzu gururla sergileyebileceksiniz.

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde bir kaza sonucunda vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı tutarı 40.000 TL’dir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır,  FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı tutarı 40.000 TL’dir.

Ücretsiz Hizmetler ve Ayrıcalıklar

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası sahibi müşterilerimiz aynı zamanda Cigna Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olmaya da hak kazanırlar. Kulüp, poliçe sahiplerine Asistans Hizmet Paketi sunmaktadır.

Asistans Paketi ile aşağıdaki diş sağlığı hizmetlerinden* yılda en fazla iki kez olmak şartıyla ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 • Diş hekimi muayenesi,
 • Diş taşı temizliği,
 • Diş röntgen filmi. (Periapikal-tek diş)

Destekleyici Aile Destek Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 328 12 10 numaralı Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Sigorta Şirketi

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası hizmeti Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

* Diş sağlığı tedavileri için, anlaşmalı hizmet ağındaki 70 ilde bulunan 323 diş kliniği ve diş hekiminden yararlanılabilir.