notify icon
Ana içeriğin başı

Ferdi Kaza Sigortaları

Bugün mutlu olmak için yarınınızı güvence altına alın

Kötü sürprizlere ve hastalıklara karşı yarınınızı güvence altına almak için doğru adres; QNB Finansbank. QNB Finansbank’ta sunulan Ferdi Kaza Sigortaları arasından kendinize en uygun olanı seçin, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe “Merhaba” deyin.

Finansçı Kötü Günlerde de Yanınızda

 • Farklı teminat seçenekleriyle her türlü kötü sürprize karşı hazırlıklı olma şansı,
 • Destekleyici Sağlık Hizmetleri’nden faydalanma olanağı,
 • Kaza, vefat veya hastalık durumlarında ekonomik destek alma avantajı,
 • Diş sağlığı hizmetlerinden araç bakımına kadar birçok farklı konuda hizmet veren police seçenekleri,
 • Size özel ayrıcalıklar.

Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası

Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu vefat, sürekli sakatlık ve kanser teminatları ile hayatın kötü sürprizlerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alırken, bu risklerin gerçekleşmediği durumda ödemiş olduğunuz primleri size iade eder.

Detaylı bilgi için sizi en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne bekliyoruz.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigortalının, sigorta süresi içinde kaza sonucu vefat etmesi halinde poliçede belirtilen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde sigortalıya ödenir.

Kanser Teminatı

Sigortalının, teminat başlangıç tarihinden sonraki bir tarihte, kanser hastalığına, hayatında ilk kez teşhis konulduğuna veya hayatında ilk kez ameliyat edildiğine dair yazılı ispat belgesi sunduğunda, poliçe üzerinde belirtilen teminat tutarı sigortacı tarafından sigortalıya ödenir. Başlangıç tarihinden itibaren ilk 90 günden sonra ortaya çıktığı teşhis edilen kanser hastalıklarına ait poliçede belirtilen tazminat tutarında ödeme yapılır. Kanser tazminatının ödendiği durumda kanser teminatı sonlanır.

Yaşam Teminatı

Poliçe başlangıcında belirlenmiş olan sigorta süresinin sonunda, sigortalının hayatta olması şartıyla, ödenen tutardır. Bu teminat, ödenmesi kararlaştırılan primlerden BSMV düşüldükten sonra kalan tutarların toplamıdır.

Teminat ve Prim Tutarları

Üründe kaza sonucu vefat ve sürekli sakatlık, kanser ve yaşam teminatları yer almaktadır.

 

TEMİNAT  
Kaza Sonucu Vefat ve Sakatlık Teminatı 20.000 TL
Kanser 100.000 TL
Yaşam 24.762 TL
Prim Tutarı (40 yaş kadın/yıllık ödeme) 2.600 TL
Poliçe Süresi 10 Yıl

Sigorta Şirketi

Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası

Cigna Finans Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizin geleceğini kazalara karşı maddi güvence altına alırsınız.

Sigortanız sayesinde kaza sonucu vefat/sürekli sakatlık durumlarında on yıl boyunca ilk yıl için her ay 5,000TL'ye varan, sonraki her yıl için %10 artışla tazminat ödemesi alacaksınız.

Neden Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası?

 • Kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda maddi güvence sağlar.
 • Size veya yasal varislerinize/ailenize on yıl boyunca aylık 1.500 TL/2.500 TL/5.000 TL'ye varan tazminat ödemesi yapılır
 • Aylık tazminat tutarları her yıl %10 oranında artırılır.
 • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda poliçede belirtilen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde sürekli olarak sakat kalmanız halinde tıbbi tedavinin sona ermesinin ve sürekli sakatlığın tespitinin ardından poliçede belirtilen tutar Ferdi Kaza Genel Şartlarında belirtilen oranlar nispetinde ödenir.

Sigorta kapsamındaki tazminatlar 10 yıl boyunca aylık taksitli olarak ödenecektir. Aylık tazminat tutarları her yıl %10 oranında artırılacaktır.

Teminat ve Prim Tutarları
 

Aylık Tazminat Tutarı Toplam Teminat Aylık Prim Tutarı
1,500 TL 286,874 TL 39 TL
2,500 TL 478,123 TL 49 TL
5.000 TL 956,245 TL 79 TL

Sigorta Şirketi

Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Yukarıda verilen prim tutarları sigorta süresi 1 yıl olan poliçeler için 12 ay, sigorta süresi 5 yıl olan poliçeler için 60 ay boyunca ödenecek prim tutarını ifade etmektedir.

 

İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası

İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası, size yalnızca kazalara karşı koruma altına almakla kalmaz aynı zamanda Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü ile diş ve göz sağlığı hizmetlerinden de ücretsiz faydalanmanızı sağlar.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı tutarı 60.000 TL’dir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigorta süresi içerisinde yaşanacak herhangi bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız durumunda, poliçede belirtilen teminat tutarı tarafınıza ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı tutarı 60.000 TL’dir.

Ücretsiz Hizmetler ve Ayrıcalıklar

İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası sahibi müşterilerimiz aynı zamanda Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olmaya da hak kazanırlar.

Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olarak aşağıdaki hizmetlerden yılda iki kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 • Göz doktoru muayenesi,
 • Diş doktoru muayenesi,
 • Diş taşı temizliği.

Ayrıca yılda bir kez olmak üzere tek diş dolgu hizmeti de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Dolgu tedavisi hariç diğer hizmetlerden yıllık limitler dahilinde sigorta sahibinin yakınları da faydalanabilir. Ayrıca poliçe sahibi, diğer tüm diş tedavileri için de Türk Diş Hekimleri Birliği’nin asgari fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Anlaşmalı optik ve güneş gözlüğü mağazalarından yapılacak alışverişlerde %60’a varan indirim fırsatı da Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyelerine sağlanmaktadır.

Anlaşmalı kurumlarda sağlanan göz muayenesinden Genel Sağlık Sigortanızı kullanarak faydalanabilmek için SGK tarafından alınan muayene katılım bedelini ödemeniz gerekmektedir.

Destekleyici Sağlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 328 12 10 numaralı Müşteri Hattı'nı arayabilirsiniz.

Sigorta Şirketi

İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası

Aynı anda hem kazalara karşı 35.000 TL’ye kadar güvence altında olmak hem de günlük yaşamınızda ev ve araç bakımı desteklerinden yararlanıp indirimlerden de faydalanmak istiyorsanız Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası tam size göre!

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde bir kaza sonucunda vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigorta süresi içerisinde yaşanacak herhangi bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız durumunda, poliçede belirtilen teminat tutarı tarafınıza ödenir.

Ücretsiz Hizmetler ve Ayrıcalıklar

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası sahibi müşterilerimiz aynı zamanda Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olmaya da hak kazanırlar. Kulüp, poliçe sahiplerine Aile Destek Paketi sunmaktadır.

Aile Destek Paketi ile Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü kapsamında aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Ev Destek Hizmetleri

Ücretsiz: Kombi Bakımı, Klima Bakımı, Halı Yıkama

%40’a Varan İndirimli: Ev Temizliği, Ev Taşıma, Ev Tadilat

Araç Bakım Hizmetleri

Ücretsiz: Araç Checkup, Rot & Balans, Klima Bakımı, Lastiklere Nitrojen Gazı Dolumu

%25’e Varan İndirimli: Periyodik Bakım, İşçilik, Araç Yıkama

Alışveriş

%30’a Varan İndirimli:  Giyim, Ev Tekstili, Kişisel Bakım, Kara Ulaşımı, Kuru Temizleme

Ücretsiz hizmetlerden yılda bir kez faydalanabilirsiniz. Yıllık sınır dahilinde bu hizmetlerden yakınlarınız da faydalanabilir. İndirimli hizmetlerde herhangi bir sınır yoktur.

Destekleyici Aile Destek Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 328 12 10 numaralı Müşteri Hattı'nı arayabilirsiniz.

Sigorta Şirketi

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası

Sağlık ve mutluluk zıt mıknatıs kutupları gibidir, birbirlerini çekerler. Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası sayesinde bir yandan sağlığınızı kazalara karşı güvence altına alırken bir yandan da diş bakım hizmetleriyle mutluluğunuzu gururla sergileyebileceksiniz.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde bir kaza sonucunda vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı tutarı 35.000 TL’dir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigorta süresi içerisinde yaşanacak herhangi bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız durumunda, poliçede belirtilen teminat tutarı tarafınıza ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı tutarı 35.000 TL’dir.

Ücretsiz Hizmetler ve Ayrıcalıklar

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası sahibi müşterilerimiz aynı zamanda Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olmaya da hak kazanırlar. Kulüp, poliçe sahiplerine Asistans Hizmet Paketi sunmaktadır.

Asistans Paketi ile aşağıdaki diş sağlığı hizmetlerinden* yılda en fazla iki kez olmak şartıyla ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 • Diş hekimi muayenesi,
 • Diş taşı temizliği,
 • Diş röntgen filmi. (Periapikal-tek diş)

Destekleyici Aile Destek Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 328 12 10 numaralı Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Sigorta Şirketi

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

* Diş sağlığı tedavileri için, anlaşmalı hizmet ağındaki 70 ilde bulunan 323 diş kliniği ve diş hekiminden yararlanılabilir.

Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası

Herhangi bir kaza sonucunda yaşanabilecek acil durumlarda yanınızda olan Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası ile zor günlerinizde bir de bütçenizi düşünmek zorunda kalmazsınız. Bir kaza sonucunda hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektirecek durumlarda tedavi masraflarınıza destek olan ürün ile ayrıca daimi maluliyet veya vefat gibi durumlarda da teminat hakkı kazanırsınız.

Üstelik bu sigorta ile ücretsiz Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olarak Acil Destek Hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde sigorta şartlarında belirtilen bir kaza sonucunda vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde sigorta şartlarında belirtilen bir kaza sonucunda hastanede yatarak tedavi görmeniz gerekirse hastanede geçireceğiniz her gün için poliçede belirlenen tutar tarafınıza ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigorta süresi içerisinde sigorta şartlarında belirtilen herhangi bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız durumunda poliçede belirtilen teminat tutarı tarafınıza ödenir.

Sigorta Şirketi

Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası

Bireysel Cep Şubemizden dahi kolaylıkla düzenlenebilen Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası, yaşanabilecek kaza durumlarında hastane ve tedavi masraflarının karşılanmasında size yardımcı olur. Vefat ve daimi maluliyet durumlarında teminat hakkı tanımasının yanında günlük hastane masraflarının ödenmesine de katkı sağlayarak istenmeyen durumlarda size maddi güvence oluşturur.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde, sigorta şartlarında belirtilen bir kaza sonucunda vefat etmeniz halinde belirlenen tutar sizin belirleyeceğiniz lehtara ödenir. Lehtar belirlenmemiş ise yasal varisleriniz teminatı almaya hak kazanır.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigorta süresi içerisinde sigorta şartlarında belirtilen herhangi bir kaza sonucu derhal veya kaza tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde sürekli sakat kalmanız durumunda, poliçede belirtilen teminat tutarı tarafınıza ödenir.

Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

Sigorta süresi içerisinde sigorta şartlarında belirtilen bir kaza sonucunda hastanede yatarak tedavi görmeniz gerekirse hastanede geçireceğiniz her gün için* poliçede belirlenen tutar tarafınıza ödenir.

Teminat Tutarları

Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası kapsamında 2 ayrı paket sunulmaktadır. Bu paketlerden talebinize göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

1. Paket

 • Kaza Sonucu Vefat 12.500 TL
 • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 12.500 TL
 • Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminatı 150 TL (Günlük)

2. Paket

 • Kaza Sonucu Vefat 20.000 TL
 • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 20.000 TL
 • Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminatı 250 TL (Günlük)

Sigorta Süresi

Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası poliçesi 1 yıllıktır. Poliçenizin 5 yıl yenilenme süresi bulunur. Bu süre içerisinde poliçe otomatik olarak yenilenir* ve herhangi bir prim artışı uygulanmaz.

Sigorta Şirketi

Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası hizmeti Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

*Bir sigorta yılı içinde en fazla 60 gün için Gündelik Hastane Tazminat Teminatı ödemesi yapılabilmektedir.

**Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da artırma işlemi yapılmamaktadır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?