notify icon
Ana içeriğin başı

Select

Select sunduğu avantajlarla müşterilerinin her zaman yanında!

Siz de QNB Finansbank Select müşterisi olun, size özel sunulan masrafsız bankacılık ve market alışverişlerinde yıllık 1.000 TL indirim avantajını kaçırmayın!*

Select Avantajları

Siz de QNB Finansbank Select müşterisi olun, size özel sunulan masrafsız bankacılık ve market alışverişlerinde yıllık 1.000 TL indirim avantajını kaçırmayın!*

 • Market alışverişlerinizde %20 indirim ile aylık 83 TL, yıllık toplam 1.000 TL indirim,
 • Cep Şubesi ve İnternet Şubesi’nde Aylık 3 adet ücretsiz EFT,
 • Cep Şubesi ve İnternet Şubesi’nde Aylık 3 adet ücretsiz TL havale (hesaptan hesaba),
 • Aylık 1 adet ücretsiz yurt içi diğer banka ATM'lerinden nakit para çekme ve bakiye sorgulama,
 • İlk ihtiyaç kredisi kullanımında %25 kredi tahsis ücreti indirimi,
 • Kredi kartı harcamalarına 2 kat ParaPuan,
 • Şubelerde sıra önceliği,
 • Kiralık kasa yıllık aidat ücretinde %25 ve depozito ücretinde %50 indirim.

Size özel ayrıcalıklar sunan QNB Finansbank Select Dünyası 31 Aralık 2020 itibarıyla sonlandırılacak olup, diğer tüm avantajlarımızı keşfetmek için Cep Şubesi üzerinden Fırsatlar alanını ziyaret edebilirsiniz.

Kimler Select'li Olabilir?

Select müşterisi olabilmeniz için, bankamızdaki 1 takvim ayı içerisindeki birikim ortalamanızın 20.000 TL - 150.000 TL* arasında ve 2 adet düzenli ödenen hesaptan otomatik fatura ödeme talimatınızın olması gerekir. 

 

Select koşullarını sağladığınız süre boyunca Select ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Select kriterleri aylık olarak kontrol edilir. Select koşullarını sağlamadığınız takdirde ilgili ay Select ayrıcalıklarından yararlanamazsınız, yeniden koşulları sağladığınız takdirde otomatik olarak Select’e dahil olursunuz.

Size Özel Tüm Market Harcamalarınızda %20, yıllık toplamda 1.000 TL İndirim!

Select ile tüm market alışverişlerinizde anında %20 indirim sizi bekliyor! Siz de hemen Select müşterisi olun, CardFinans Nakit banka kartınız ile yapacağınız tüm market harcamalarınızdan aylık 83 TL yılda toplam 1.000 TL tasarruf edin!*

Eğer CardFinans Nakit kartınız bulunmuyorsa, QNB Finanbank Şubeleri’nden veya 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı’ndan CardFinans Nakit başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer Otomatik Fatura Ödeme talimatınız bulunmuyorsa internet/cep şubemiz veya 0 850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığımızdan talimat vererek ödemelerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz QNB Finansbank şubelerine güncel tarihli bir faturanızla gelerek “Otomatik Ödemeler Başvuru Formu”nu da doldurabilirsiniz.

Market İndirimi Kampanya Koşulları

 • Select koşullarını sağladığınız süre boyunca her ay market sektöründeki alışverişlerinizde %20 indirim ile ayda 83 TL’ye, yılda toplam 1.000 TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz.
 • Bu ayrıcalıktan sadece Select üyesi olduğunuz sürece* yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya hem fiziki hem online marketlerde yalnızca CardFinans Nakit bireysel kart ile yapılan harcamalarda geçerlidir. CardFinans Nakit bireysel kart haricindeki kartlar ile yapılacak market harcamalarından indirim kazanılamaz.
 • Select‘e dahil olduğunuzun ertesi günü indirim fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Yapılacak indirimler sonrasında size SMS ile bilgi verilir.
 • Market harcamalarınızdan faydalandığınız alışverişler hesap hareketlerinizde orijinal işlem tutarı ile yer alır, kazanılan indirimler hesabınıza iade edilir.
 • Select koşullarını sağlayamadığınız ayda, ilgili ay için indirim fırsatından yararlanamazsınız.
 • Toptan gıda alışverişleri ve marketlerin elektronik kasalarından yapılan alışverişler dâhil değildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için; online market harcamalarınızda kapıda ödeme seçeneğinin tercih edildiği durumlarda, hizmet aldığınız kurumun banka kartını ödeme aracı olarak kabul edip etmediğini teyit etmeniz tavsiye edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Select Dünya’sının kriterleri arasında yer alan 2 adet hesaptan otomatik fatura ödeme talimatı yeni talimat olmak zorunda mıdır?

Select Dünya’sına katılmak için gerekli olan 2 adet hesaptan otomatik fatura ödeme talimatının yeni talimat olmasına gerek yoktur. Faturalarınızın düzenli ödenmesi yeterlidir.

Select Dünyası’na katılabilmek için Enpara’daki birikimler ve fatura talimatları da birikim ortalamasına dahil edilir mi?

Select Dünyası’na katılabilmek için gerekli olan birikim ortalamasına Enpara’daki birikim ve fatura talimatlarınız dahil edilmez. Birikim ve fatura talimatlarının QNB Finansbank’ta olması gerekir.

QNB First veya Private müşteriler de Select müşterisi olabilir mi?

QNB First veya Private müşteriler Select müşterisi olamazlar. QNB First ve Private Banking ile ilgili detaylı bilgi için QNB First ve Private Banking sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Select müşterileri ay içerisinde Select avantajlarından yararlanıp yararlanmayacaklarını nasıl öğrenebilirler?

Select avantajları ilgili ay içerisinde kriterleri sağlayan müşteriler için geçerlidir. Her ayın ilk takvim günü kriterler kontrol edilir, kriterleri sağlamayan müşteriler ilgili ay avantajlardan yararlanamazlar. Kontroller sonucunda gerekli kriterleri sağlamadığınız tespit edilmiş ise Select Dünya’sı avantajlarından yararlanamayacağınıza dair SMS ile size bilgilendirme yapılır, herhangi bir olumsuz bilgilendirme almayan Select müşterilerimiz ise Select Dünya’sının avantajlarından yararlanmaya devam edebilir.

Select market kampanyasından faydalanmak için ne yapmak gerekiyor?

Select müşterisi olmak için başvuru yapıp olumlu dönüş almışsanız kriterleri sağladığınız her ay için kampanyanız otomatik olarak tanımlanır. Başvurunuzun ertesi günü CardFinans Nakit bireysel banka kartınız ile market harcamalarınıza %20 indirim kampanyasından yararlanmaya başlayabilirsiniz. İade tutarı aylık 83 TL yıllık toplamda 1.000 TL’yle sınırlıdır. Banka kartınız ile yaptığınız market harcaması sonrasında size SMS ile kazandığınız indirim tutarının hesabınıza aktarıldığı bilgisini vereceğiz.

* Select müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 20.000 TL ile 150.000 TL arasında olması ve 2 adet düzenli ödenen hesaptan otomatik fatura ödeme talimatınız olması gerekir. İlgili kriterleri sağlıyorsanız sms ile başvuru yaparak Select müşterisi olabilirsiniz. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmez.
QNB First, QNB First Plus ve Private müşterimizseniz Select’e dahil olamasınız.

QNB Finansbank’ın değişen koşullar çerçevesinde hizmet / kampanyayı sonlandırma/ koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.