Ana içeriğin başı

Lenovo Kitextreme’de İndirim Ayrıcalığı

QNB First Müşterilerimize Özel Lenovo Kitextreme Sörf Okulunda İndirim

Ayrıcalıklı bir tatil deneyimine hazır mısınız? Denizi, güneşi, doğası ve tarihinin yanı sıra KiteSurf için en uygun koşullara sahip olan Muğla, Akyaka’da ayrıcalıklı sörf deneyiminin tadını çıkarın. Lenovo Kitextreme’de 31 Ekim 2023’e kadar yapacağınız harcamalarda QNB First müşterilerimiz %10, QNB First Plus müşterilerimiz %20 indirimden faydalanabilir.

Lenovo Kitextreme indiriminden kimler faydalanabilir?

Lenovo Kitextreme indirim ayrıcalığından, QNB First müşterisi olarak, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yararlanabilirsiniz.


*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

İndirimden nasıl yararlanabilirim?

Lenovo Kitextreme indiriminden QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınızla yapacağınız harcamalarda indirim avantajından otomatik yararlanabilirsiniz. 

Hizmet Detayları

  • İndirim oranı, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapılacak ekipman (kite ve kıyafet) kiralama ve sörf dersi harcamalarında geçerli olacaktır. Kampanya Lenovo Kitextreme’in sağladığı diğer kampanyalar, hediye çekleri ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • Ayrıcalık 31 Ekim 2023’e kadar geçerlidir.
  • Lenovo Kitextreme İndirim Ayrıcalığı’ndan yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Müşterilerin Lenovo Kitextreme’den aldıkları hizmet sebebiyle zarara uğraması halinde veya müşteriler tarafından bu hususun şikayete konu edilmesi durumunda, tek sorumlu ve muhatap Lenovo Kitextreme’dir. QNB First müşterilerine sunulan indirim kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın,  ayrıcalığın ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • İndirimden yalnızca QNB First ve QNB First Plus üyesi müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0 216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?