Ana içeriğin başı

Global Ayrıcalıklar

Global Ayrıcalıklar

QNB First kredi kartınız ile artık dünya çapında hizmet imkanı sunuyoruz! Seyahatlerinizde, keyifli anlarınızda ve zor durumlarınızda sizi hayatta bir adım önde hissettirecek ayrıcalıklar her zaman yanınızda olacak.

Acil Nakit Çekim Hizmeti

Yurt dışındasınız ve acil nakte ihtiyacınız oldu. Merak etmeyin, QNB First her zaman yanınızda!

QNB First ve Private Banking üyelerimizin Londra seyahatlerinde kredi kartınızın kaybolduğu ya da çalındığı durumlarda oluşabilecek acil nakit ihtiyaçlarında da yanınızdayız. Acil Nakit Çekim Hizmetinden faydalanmak için QNB Londra şubelerine giderek müşteri temsilcilerinin yönlendirmelerini takip etmeniz yeterli.

Hizmet Koşulları:

Acil Nakit Çekim hizmeti ile QNB Londra'da aylık toplam 9.000 GBP'ye kadar acil nakit çekimi yapabilirsiniz. İlgili hizmetten, yalnızca QNB First kredi kartınızın kaybolduğu ya da çalındığı durumlarda faydalanılabilir. QNB Londra'dan İngiltere yerel saati ile 09:00-15:00 saatleri arasında, ilgili müşteri temsilcisine pasaportunuzu ibraz ederek acil nakit çekim talebinde bulunabilirsiniz. Acil nakit çekim talebinin yapıldığı günün Türkiye'de resmi tatil olması durumunda talebiniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır. QNB Londra şubelerinden iletilen talep tutarı QNB Finansbank'taki aynı döviz cinsinden vadesiz hesabınızda mevcut ise, gerekli kontroller yapılarak ilgili tutar talebin yapıldığı QNB Londra şube hesaplarına gönderilecek ve tarafınıza ödeme yapılacaktır. QNB Londra şubelerinden sadece QNB Finansbank nezdinde bulunan aynı döviz cinsindeki vadesiz hesaplarınızdan nakit çekim yapılabilecektir.

Acil Kredi Kartı Limit Arttırımı

Hızlı ve kolay limit arttırımıyla ihtiyaçlarınızda QNB First Bankacılık yanınızda!

İnternet bankacılığımızdan, Çağrı Merkezimizden, LIMIT yazıp 2273’e SMS* göndererek limit artırım talebinde bulunabileceğiniz gibi Banka tarafından limit artışına ilişkin yapılan teklifi kabul ederek de limit artışı talebinizi iletebilirsiniz.

*2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kredi kartı limiti, yurt içi - yurt dışı harcamalarınızda ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabilmeniz için belirlenir, belirlenen kredi kartı limiti kişiye özel olup, sahip olduğunuz tüm QNB Finansbank bireysel kredi kartlarının limitleri ortaktır.

Yasal Düzenlemeler gereği, tüm bankalardaki toplam kredi kartı limitiniz; kart sahibi olduğunuz ilk yıl aylık ortalama net gelirinizin 2 katını, sonraki yıllarda ise aylık gelirinizin 4 katını geçemez.

Standart Limit Nedir?

Yurt içi, yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabileceğiniz limittir.

Acil Limit Nedir?

Sadece hastanelerde, Otomatik Fatura Ödeme talimatları ve CardFinans Ekstre Güvencesi sigortası prim ödemelerinde kullanabileceğiniz ek limitinizle, standart limitinizin toplamından oluşan limittir. Ek limit, banka tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan müşterilerimize bilgileri doğrultusunda tanımlanmaktadır.

Limit Artış Talebimi Nereye İletebilirim?

İnternet Bankacılığımızdan, Çağrı Merkezimizden, LIMIT yazıp 2273'e SMS* göndererek limit arttırım talebinde bulunabileceğiniz gibi, Banka tarafından limit artışına ilişkin yapılan teklifi kabul ederek de limit artışı talebinizi iletebilirsiniz.

*2273'e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Periyodik Limit Artırım Talimatı Nedir?

Kredi kartı limitinizin düzenli olarak değerlendirilerek limitinizin artırılması mümkün olduğunda, 15 gün önceden artırılabilecek limite ilişkin bilgi verilerek farklı bir talebiniz olmaması durumunda limitinizin artırılabilmesi için bankamıza kolayca verebileceğiniz talimattır.

Periyodik Limit Artırım talimatı sahibiyseniz limit artırımından önce tarafınıza bilgi veriyoruz ve itirazınız olmaması durumunda bankamızca yapılacak son değerlendirme sonrasında limit artışınızı gerçekleştiriyoruz. Limitinizin artmasını istemiyorsanız hayır yazıp 2273'e SMS gönderebilir veya 0850 222 1 901'i arayarak bu dönem için limit artışı istemediğinizi iletebilirsiniz.

Periyodik limit artış talimatlarınızı dilediğiniz zaman Çağrı Merkezi'mizden iptal edebilirsiniz.

Acil Kredi Kartı Yenileme ve Acil Nakit

Yurt dışında kredi kartınız kaybolduğunda da yanınızdayız!

MasterCard logolu QNB Finansbank bireysel kredi kartınız yurt dışında çalındığında ya da kaybolduğunda 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı'nı arayarak Acil kart yenileme ve Acil nakit talep edebilirsiniz.

Acil kart'ınız en geç 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Eğer tercihiniz kartınızın size hemen ulaşması olursa ilk kargo uçuşuyla kartınızı teslim alabilirsiniz.

Acil kart'ınız size teslim edilene kadar nakit sıkıntısı yaşamamanız için Acil nakit talebinde bulunabilirsiniz, paranızı 2 saat içinde Western Union şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Seçkin Otellerde İndirim ve Ayrıcalıklar

QNB First kredi kartları ile dünya çapındaki seçkin otellerde ayrıcalıklı konaklama imkanı yaşayabilirsiniz!

Four Seasons Doha

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Four Seasons'ın Doha'daki oteli Four Seasons Doha'da 31 Aralık 2020 tarihine kadar çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB First ve Private kredi kartınız ile Four Seasons Doha'nın lüks odalarında uygun fiyatlarda konaklayabilir, SPA ve yemek servislerinden ayrıcalıklı özel indirimler ile yararlanabilirsiniz.

 • QNB First, QNB First Doctors, Private kredi kartları, QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • QNB Finansbank "Weekend Special" paketi Perşembe ve Cuma günleri geçerlidir. Bu özel paketten yararlanmak için yapacağınız rezervasyonlarda "QNBFBWS" indirim kodunu kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Weekend Special kapsamında;

 • Deluxe Room'da 1350 QAR , Premier Room'da 1550 QAR, Four Seasons Suite'de 2500 QAR ve Ambassador Suite'de 3,300 QAR ödeyerek konaklayabilir, konaklamanız boyunca SPA olanaklarından 25% indirimle yararlanabilirsiniz.
 • Otelin müsaitlik durumuna bağlı olarak; bir üst oda tipine geçiş mümkündür.
 • İki oda rezerve etmeniz durumunda; ikinci odayı 50% indirimli olarak ödeme yapabilirsiniz.
 • Kahvaltı da günlük konaklama ücretine dahil olup, tercihiniz dahilinde odanızda servis edilebilir.
QNB Finansbank Weekend Special - Oda Ücretleri QNB Finansbank Ücretleri (QAR) Standard Ücretler (QAR) İndirim Oranı
Deluxe Room (şehir manzaralı) 1,350 2,500 46
Premier Room (göl manzaralı) 1,550 2,900 47
Four Seasons Suite 2,500 4,000 37
Ambassador Suite 3,300 5,000 34
 • Öğle ve akşam yemeklerinizi Four Seasons Doha'ya ait Elements restaurant'ta 10% indirim ile yemek yiyebilirsiniz. Otelde konaklamanız mecburi olmayıp; mecburi olmayıp; QNB First, QNB First Doctors, Private kredi kartları, QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.

Spa ve Bakım merkezinden Pazar-Çarşamba(dahil) günleri arasında aşağıdaki özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 • Spa hizmetlerinden Pazar-Çarşamba(dahil) günleri arasında 15% indirim ile yararlanabilirsiniz.
 • Spa hizmetini 9:00-15:00 saat aralığında almanız durumunda indirim 25% oranında uygulanmaktadır veya alacağınız 1 saatlik bir Spa bakımında 30 dakikalık ek süre daha verilmektedir.
 • Satışa sunulan tüm SPA giysi/malzemelerinde (mücevher hariç) 15% indirim imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Standartta günlük 375 QAR olan Spa biletine, 275 QAR ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. Booking.com gibi internet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında otel tarafından uygulanacak maksimum indirim tutarı 1.500 TL’dir.

Le Vendome Beirut

Beirut'un önde gelen otellerinden Le Vendome Beirut'ta 31 Aralık 2020 tarihine kadar çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB First ve Private kredi kartınız ile sezonda günlük $315 + %10 KDV, sezon dışında günlük $235 + %10 KDV oda fiyatlarıyla otelde konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. İnternet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • QNB First, QNB First Doctors, Private kredi kartları, QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Sezon fiyatı: 16-22 Haziran, 21-30 Ağustos, 28 Aralık-1 Ocak tarihlerini kapsamaktadır. Sezon dışı fiyatı ise: 1 Ocak-15 Haziran, 23 Haziran-20 Ağustos, 31 Ağustos-27 Aralık tarihlerini kapsamaktadır.
 • Deniz manzaralı balkonlu odada konaklama, odada taze meyve sepeti, tatlı ve iki şişe soda ikramı.
 • Otelde ücretsiz WIFI, günlük yerel gazete okuma, 2 kişilik açık büfede kahvaltı ve 15 dakikalık boyun ve omuz masajı imkanı.
 • InterContinental Hotel & Resorts'a bağlı Phoenicia Hotel Beirut'ta günün her saati spor salonu, açık ve kapalı havuzların kullanımı, müsaitlik durumuna göre Phoneicia Spa'ya ulaşım ve giriş imkanı.
 • Odalarda dizüstü bilgisayar bulunması, ve odalara ütü ve ütü masası (müsait olması durumunda) getirilmesi.
 • Beirut Havalimanı'nda gelişte otel müşterilerine yönlendirme ve destek.
 • Kampanya kapsamında otel tarafından uygulanacak maksimum indirim tutarı 1.500 TL’dir.

Millennium Hotels & Resort

Avrupa'nın seçkin otel zinciri Millennium Hotels & Resorts'un İngiltere, Fransa ve İtalya'daki otellerinde çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB First ve Private kredi kartınız ile 31 Aralık 2020 tarihine kadar %15 indirim ile otelde konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. İnternet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • QNB First, QNB First Doctors, Private kredi kartları, QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanya, İngiltere, Fransa ve İtalya'daki Millennium Hotels & Resorts'larda geçerlidir.
 • Odada konaklayan 2. Kişi ücretsiz olarak konaklayabilecektir.
 • Müşteri otomatik olarak "My Millennium" Reward Club'a üye olacaktır. Rewards program ile puanlar biriktirebilecek, gelecekteki otel konaklamalarından, oteldeki yemek programları vb. aktivitelerden hem puanları kullanarak hem de başka ayrıcalıklar ile avantajlı bir şekilde yararlanabileceklerdir.
 • Rezervasyon otelin müsaitlik durumuna göre gerçekleştirilebilecektir. Otelin dolu olması durumunda rezervasyon yapılamayacağından, müşteriler otelde konaklamak için başka bir tarihi seçmeleri gerekecektir.
 • Anlaşmalı otellere ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında otel tarafından uygulanacak maksimum indirim tutarı 1.500 TL’dir.
 • The Bailey's Hotel London
  140 Gloucester Road
  London
  SW7 4QH
 • Millennium & Copthorne Hotels at Chelsea Football Club
  Stamford Bridge
  Fulham Road
  London, SW6 1HS
 • The Chelsea Harbour Hotel
  Chelsea Harbour
  London
  SW10 0XG
 • Millennium Gloucester Hotel London Kensington
  4-18 Harrington Gardens
  London
  SW7 4LH
 • Millennium Hotel London Knightsbridge
  17 Sloane Street
  Knightsbridge
  London, SW1X 9NU
 • Millennium Hotel London Mayfair
  44 Grosvenor Square
  Mayfair, London
  W1K 2HP
 • Copthorne Tara Hotel London Kensington
  Scarsdale Place
  Wrights Lane, Kensington
  London, W8 5SR
 • Copthorne Hotel Birmingham
  Paradise Circus
  Birmingham
  B3 3HJ
 • Copthorne Hotel Merry Hill-Dudley
  The Waterfront, Level Street
  Brierley Hill, Dudley
  West Midlands, DY5 1UR
 • Copthorne Hotel Effingham Gatwick
  West Park Road
  Copthorne, West
  Sussex, RH10 3EU
 • Copthorne Hotel London Gatwick
  Copthorne Way
  Copthorne, West
  Sussex, RH10 3PG
 • Hard Days Night Hotel – Liverpool
  Central Buildings
  North John Street
  Liverpool L2 6RR
 • Copthorne Hotel Manchester
  Clippers Quay
  Salford Quays
  Manchester, M50 3SN
 • Copthorne Hotel Newcastle
  The Close, Quayside
  Newcastle upon Tyne
  NE1 3RT
 • Copthorne Hotel Plymouth
  Armada Way
  Plymouth, Devon
  PL1 1AR
 • Millennium Madejski Hotel Reading
  Madejski Stadium
  Junction 11, M4, Reading
  Berkshire, RG2 0FL
 • Copthorne Hotel Sheffield
  Bramall Lane
  Sheffield
  S2 4SU
 • Copthorne Hotel Slough - Windsor
  Cippenham Lane
  Slough, Berkshire
  SL1 2YE
 • Copthorne Hotel Aberdeen
  122 Huntly Street
  Aberdeen
  AB10 1SU
 • Millennium Hotel Glasgow
  40 George Square
  Glasgow
  G2 1DS
 • Copthorne Hotel Cardfiff - Caerdydd
  Copthorne Way
  Culverhouse Cross
  Cardiff, CF5 6DH
 • Millennium Hotel Paris Charles de Gaulle
  Zone Hôtelière
  2 Allée du Verger, 95700
  Roissy en France, France
 • Millennium Hotel Paris Opera
  12 Boulevard
  Haussmann, Paris
  75009, France
 • Grand Hotel Palace-Rome
  V. Veneto, 70
  Roma
  00187

Kumarakom Lake Resort

Hindistan’ın seçtin otellerinden Paul Resorts & Hotels grubuna ait Kumarakom Lake Resort’ta 31 Aralık 2020 tarihine kadar çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Kumarakom Lake Resort Hotel’de konaklayacak misafirlere 2 farklı kampanya teklifi sunulmaktadır.

Teklif 1:

Hizmet Detayları

Özel Teklifler Çift Başına
Lüks Köşk Oda USD 370
Havuzlu Villa USD 385
Bahçe Manzaralı Tarihi Villa (Özel Havuzlu) USD 400
Göl Manzaralı Tarihi Villa (Özel Havuzlu) USD 415
Kral Dairesi (Özel Havuzlu) USD 1.100
 • Konaklamaya açık büfe kahvaltı ve Kochi Havalimanına özel dönüş transferi dahildir.
 • Hoşgeldin içeceği, kültürel program, 1 saat gün batımı seyri, havuz girişi, sağlık kulübü ve iç mekan oyunlara giriş dahildir.
 • 1 Mayıs - 30 Eylül 2020 arası konaklamalara ek %10 indirim
 • Müsaitlik ve uygulanan ücretlere bağlı olarak, saat 15:00’a kadar ücretsiz geç çıkış yapma imkanı

Hükümler ve Koşullar

 • QNB First, QNB First Doctors, Private kredi kartları, QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Rezervasyon ve ödeme sırasında belirtilen ödeme kodu gerekmektedir (Ödeme Kodu: LUXQNBF)
 • Kampanyadan faydalanabilmek için minimum 3 gece konaklama gerekmektedir. (Kampanya indirimi hariç tarihler: 19 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021)
 • Kampanya otelin müsaitlik durumuna bağlıdır ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Rezervasyon için otel ile iletişime geçebilirsiniz.

Teklif 2:
Hizmet Detayları

Özel Teklifler Gecelik Tek Kişi Gecelik Çift Kişi
Lüks Köşk Oda USD 515 USD 715
Havuzlu Villa USD 530 USD 745
Tarihi Villa (Özel Havuzlu) USD 545 USD 760
Göl Manzaralı Tarihi Villa (Özel Havuzlu) USD 570 USD 770
Kral Dairesi (Özel Havuzlu) USD 1370 USD 1.570
 • Stresi gidermek, anti-depresyon ve gençleştirme için günlük 2 adet sağlık tedavi seansları dahildir.
 • Doktor danışmanlığı ile konaklamaya kahbaltı, öğlen ve akşam yemekleri dahildir.
 • Kochi Havalimanına özel dönüş transferi ve otele giriş yapma esnasında geleneksel hoşgeldin içeceği dahildir.
 • Kültürel program, 1 saat gün batımı seyri, havuz girişi, sağlık kulübü ve iç mekan oyunlara giriş dahildir. 
 • 1 Mayıs - 30 Eylül 2020 arası konaklamalara ek %10 indirim
 • Müsaitlik ve uygulanan ücretlere bağlı olarak, saat 15:00’a kadar ücretsiz geç çıkış yapma imkanı

Hükümler ve Koşullar

 • QNB First, QNB First Doctors, Private kredi kartları, QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Rezervasyon ve ödeme sırasında belirtilen ödeme kodu gerekmektedir (Ödeme Kodu: LUXQNBF)
 • Kampanyadan faydalanabilmek için minimum 7 gece konaklama gerekmektedir. (Kampanya indirimi hariç tarihler: 19 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021)
 • Kampanya otelin müsaitlik durumuna bağlıdır ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Rezervasyon için otel ile iletişime geçebilirsiniz.
Resort Kumarakom Lake Resort
Web sitesi www.kumarakomlakeresort.in
Telefon 0091 481 2524900
Email adresi dipesh@thepaul.in

Coorg Wilderness Resort

Hindistan’ın seçtin otellerinden Paul Resorts & Hotels grubuna ait Coorg Wilderness Resort’da 31 Aralık 2020 tarihine kadar çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

Konaklama Detayları:

 • Bahçe manzaralı suit odada (~125 m²) çift kişi gecelik $500 oda fiyatlarıyla konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz. Odada kalacak ekstra 1 yetişkin/çocuk için gecelik $200 fiyatlandırmadan faydalanabilirsiniz.
 • Fiyatlara kahvaltı, öğlen, akşam yemeği dahildir.
 • Bangalore/Malgalore/Kannur’a ücretsiz transfer, otele giriş yapma esnasında geleneksel hoşgeldin içeceği & mevsimsel meyve sepeti ikramı
 • Nishani Betta ve Marcara Gold Coffee Estate’e rehberle özel yürüyüş etkinliği
 • Havuz, sağlık kulübü ve iç mekan kapalı oyunlara ücretsiz giriş
 • 1 Şubat - 31 Mart 2020 arası konaklamalara ek %10 indirim
 • Müsaitlik ve uygulanan ücretlere bağlı olarak, saat 15:00’a kadar ücretsiz geç çıkış yapma imkanı

Hükümler ve Koşullar

 • QNB First, QNB First Doctors, Private kredi kartları, QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Rezervasyon ve ödeme sırasında belirtilen ödeme kodu gerekmektedir (Ödeme Kodu: CWRQNBF).
 • Kampanyadan faydalanabilmek için minimum 3 gece konaklama gerekmektedir. (Kampanya indirimi hariç tarihler: 19 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021)
 • Kampanya otelin müsaitlik durumuna bağlıdır ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Rezervasyon için otel ile iletişime geçebilirsiniz.
Resort Coorg Wilderness Resort
Web sitesi www.coorgwildernessresort.in
Telefon 0091 8272226200
Email adresi dipesh@thepaul.in

QNB First Concierge Hizmeti

Concierge Programı kapsamında; yurt içi ve yurt dışında QNB First markalı kredi kartlarınız ile seyahat, sosyal hayat, eğlence ve merak ettiğiniz birçok konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetten 7/24, ücretsiz olarak yararlanma ayrıcalığı da sizinle! Daha fazla bilgi alabilmek ve size özel bu hizmetten yararlanabilmek için bankamızın 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmet, zaman kısıtlaması olmaksızın 2023 senesi boyunca 7 gün 24 saat sunulmaktadır.

 • Hizmetten yararlanmak için 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet Hattı’mızdan ulaşabilirsiniz.
 • Tüm hizmetler hem yurtiçi hem yurtdışında geçerlidir.
 • Sunulan hizmet karşılığı; hizmet boyunca destek olan organizasyon ekipleri ve firmalara yapılacak ödemeler ZUBİZU*’ya yapılacak olup, hizmet ödemeleri QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınız ile gerçekleştirilmelidir.”
 • Concierge programı kapsamında müşterilerden herhangi bir hizmet bedeli alınmayacak olup, kart sahipleri tedarikçiler ve diğer organizasyon şirketleri tarafından verilen hizmetler için ödeme yapacaklardır.Concierge ana hatlarıyla bilgi, seyahat, konaklama, eğlence, hediye bulma/teslimat ve organizasyon yönetimi/ağırlama hizmetlerini kapsamaktadır.

* Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş. firması tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmetler sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.

Hizmetler için .

 • Otel Talebi
 • Uçak Bileti Talebi
 • Araç Kiralama Talebi
 • Transfer Talebi
 • Restoran Rezervasyonu
 • Yurtiçi / Yurtdışı
  • a- Rezervasyon
  • b- Rezervasyon İptali
  • c- Rezervasyon Değişikliği
 • Çiçek Siparişi
 • Çikolata / Pasta Gönderimi
 • Hediye Gönderimi
 • Catering Hizmetleri
 • Organizasyon Talebi
 • Yurtdışı Etkinlik Bileti
 • Maç Bileti
 • Kültür & Sanat Bileti
 • Günübirlik Tekne Kiralama
 • Mavi Yolculuk Tekne Kiralama

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?