notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Asistans Hizmetleri

Asistans Hizmetleri

QNB First’den hayatınızı kolaylaştıran hizmetler

QNB First’den hayatınızı kolaylaştıran hizmetler: Konut yardım, araç yardım, ferdi yardım, rezervasyon ve asistanlık hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda da QNB First yanınızda! QNB First kredi kartı sahipleri, Asistans Hizmetleri’nden (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak faydalanabilir.

Asistans hizmetlerini incelemek için tıklayınız;

Konut Yardım

QNB First’den hayatınızı kolaylaştıran hizmetler: Konut yardım, tesisatçı, çilingir, boyacıya ihtiyaç duyduğunuzda, yani evinizle ilgili her türlü sorunda da QNB First yanınızda! QNB First kredi kartı sahipleri, Asistans Hizmetleri’nden (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak faydalanabilir.

Dahili Su Tesisatı*

Dahili Elektrik Tesisatı**

Çilingir***

Cam İşleri

İkamette Meydana Gelen Hasar Nedeni ile Otelde Konaklama****

Konutun Korunması ve Gözetimi

* Konut içindeki sıhhi tesisat, musluk ve diğer donanıma bağlı olmayan her türlü elemanın tamiri; tesisat hasar veya kırılmasından kaynaklansa dahi her türlü ıslanma, kaçak, sızıntı ve benzerinden dolayı meydana gelen hasarın tazmin ve tamiri; sıhhi tesisata bağlı her türlü elektrikli ev eşyası, beyaz eşya, ısıtıcılar, filtrelerin tamir veya değişimi, sıhhi tesisat malzemesinin tamirinden doğan veya değişiminden doğan malzeme masrafları; konutun bulunduğu bina genelinde ve üçüncü şahıs konutlarına ait tesisat veya diğer donanım konut içinden geçse dahi tesisatın tamiri ve bu hasar nedeniyle oluşan hasarın tazmin ve tamiri; kanalizasyon / pis su tesisatlarının tıkanması veya tamiri kapsam dışıdır.

** Konut içindeki elektrik tesisatından yararlanılmasını sağlayan her türlü elemanların (lamba, duy, floresan, priz, elektrik düğmesi) tamiri; tesisat hasarından kaynaklansa dahi her türlü elektrikli ev aleti hasarının tazmin ve tamiri; tesisata bağlı her türlü elektrikli ev eşyası, beyaz eşya, ısıtıcılar, havalandırma tesisatı ve benzerinin tamiri veya voltaj alçalıp yükselmesinden doğan zararlarının tamiri; konutun bulunduğu bina genelinde ve üçüncü şahıs konutlarına ait tesisat veya diğer donanım konut içinden geçse dahi tesisatın tamiri ve bu hasar nedeniyle oluşan hasarın tazmin ve tamiri kapsam dışıdır.

*** Ek anahtar yaptırılması, kilit değiştirilmesi sonucu oluşacak malzeme masrafları kapsam dışıdır.

**** Konaklamanın yapılacağı otel Asistans Hizmetleri tarafından belirlenmektedir. Oteldeki Ekstralar müşteriye aittir.

Araç Yardım

QNB First’den hayatınızı kolaylaştıran bir başka hizmet: Araç yardım. Aracınız arızalanıp yolda kaldığında ya da kaza sebebiyle hareketsiz kaldığında Asistans Hizmetleri yanınızda!

QNB First kredi kartı sahibi müşterilerimiz bu hizmetimizden yurtiçinde her yerde faydalanabiliyorlar. Asistans Hizmetleri’nden faydalanmak için tek yapmanız gereken (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramanız.

7/24 Araç Bilgi Hattı*

Çekme

Kurtarma

Konaklama ya da Seyahat ya da Seyahate Devam Amaçlı İkame Araç (Kaza / arıza durumlarında)**

Aracın Teslim Alınması

Aracın Emanet ve Muhafazası

Profesyonel Sürücü Temini***

VIP Transfer

* Bu hizmetlerden yararlanılması halinde, oluşacak masrafların tamamı müşteri tarafından ilgili işkoluna yapılacaktır.Asistans Hizmetleri, bu tür hizmetlerin verilmesi için, yalnızca müşteri ile işkolunu buluşturacak, hizmetin ifası veya yanlış ifasından dolayı ortaya çıkacak olan hasar veya zarardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

** Konaklamanın yapılacağı otel Asistans Hizmetleri tarafından belirlenmektedir. Oteldeki Ekstralar müşteriye aittir.

*** Asistans Hizmetleri sadece hizmetin organizasyonundan sorumludur. Profesyonel sürücü organizasyonu kapsamında oluşacak masraflar müşteri tarafından karşılanacaktır.

Ferdi Yardım

QNB First’den hayatınızı kolaylaştıran bir başka hizmet: Ferdi yardım. İkametgahınızda yaşanabilecek bir sorun, hastalık, yaralanma ya da vefat gibi hiç istenmeyen durumlarda da Asistans Hizmetleri yanınızda! QNB First kredi kartı sahipleri, Asistans Hizmetleri’nden (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak faydalanabilir.

Refakatçinin Konaklama Giderleri*

Refakatçinin Nakli**

İkametgaha Öngörülmeyen Dönüş Organizasyonu

Cenaze Nakli***

Vefat Halinde Aile Fertlerinin Dönüşü

Acil Mesajların İletilmesi

* Medikal değerlendirmenin yapımasına istinaden, teminat dışı kalan haller dışında kalan rahatsızlıklar için geçerlidir. Organizasyon Asistans Hizmetleri tarafından sağlanacaktır. Konaklama standart oda+kahvaltı ücreti ile sınırlıdır. Ekstralar refakatçiye aittir. Müşteri yakını tarafından Asistans Hizmetleri’den bağımsız olarak yapılan otel rezervasyonlarına ilişkin konaklama giderleri Asistans Hizmetleri tarafından ödenmemektedir. İlgili organizasyon mutlaka Asistans Hizmetleri tarafından gerçekleştirilmiş olmalıdır.

** Medikal değerlendirmenin yapılmasına istinaden, teminat kapsamındaki rahatsızlıklar için geçerlidir. Müşteri yakınları tarafından Asistans Hizmetleri’dan bağımsız olarak yapılan uçak bileti masrafları Asistans Hizmetleri tarafından ödenmemektedir. İlgili organizasyon mutlaka Asistans Hizmetleri tarafından gerçekleştirilmiş olmalıdır.

*** Cenaze töreni ve defin masrafları kapsam dışıdır. Cenaze naklinin bir başka dernek, vakıf, özel veya tüzel kuruluş tarafından organize edilmesi ve giderlerinin karşılanması durumunda, Asistans Hizmetleri’in bu teminatı geçersiz kılma hakkı saklıdır.

Rezervasyon ve Asistanlık

QNB First’den hayatınızı kolaylaştıran bir başka hizmet: Rezervasyon ve asistanlık. QNB First Asistanlık Hizmetleri’nden her türlü rezervasyon ve asistanlık ihtiyacınıza özel hizmet! Özel günlerinizde veya tatil organizasyonlarınızda yardıma ihtiyacınız olduğunda; yol durumu, nöbetçi eczaneler, döviz kuru bilgisine ihtiyacınız olduğunda; nereye gidilir, nerede ne yenir konusunda fikir almak istediğinizde QNB First yanınızda!

QNB First kredi kartı sahibi müşterilerimiz bu hizmetimizden yurtiçinde her yerde faydalanabiliyorlar. Asistans Hizmetleri’nden faydalanmak için tek yapmanız gereken (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramanız.

Organizasyonel Hizmetler

Bilgilendirme Hizmetleri

Sosyal ve Kültürel Hizmetler

Seyahat Hizmetleri

Kongre ve Fuar Bilgi Hattı

İndirimli Hizmetler

Profesyonel Ev Destek Hizmetleri

Kuru Temizleme Hizmeti

Çiçek Gönderimi

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha