Ana içeriğin başı

TOD Spor Paketleri Kampanyası

TOD’da İndirim Ayrıcalığı sizi bekliyor!

TOD’a özel indirimli paketler ve orijinal içerikler, QNB First ayrıcalığıyla sizi bekliyor!

İster futbol heyecanıyla evinizi tribüne çevirin, ister sinema keyfi yaşayın. TOD’un en çok tercih edilen spor ve eğlence paketlerinden %15 indirim ayrıcalığıyla yararlanabilirsiniz.

Ayrıcalıktan yararlanmak için QNB First Dijital üzerinden indirim kodunuzu alarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

TOD İndirimi’nden kimler yararlanabilir?

TOD kampanyamızdan QNB First Plus veya QNB First müşterilerimiz başka bir koşul aranmaksızın faydalanabilecektir.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank’ın sunulan avantajları değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

İndirimli TOD ayrıcalığından nasıl faydalanabilirim?

Kampanyaya katılım için, QNB First Dijital üzerinden indirim kodu alınarak epintower.com web sitesi üzerinden ayrıcalıklı TOD üyelik paketleri satın alınabilir. 
İndirim kodu aşağıda yer alan spor paketlerinde geçerli olup, müşteri bir indirim kodu ile tercih ettiği bir adet paketi belirlenen indirimli fiyatlarla satın alabilecektir. Oluşturulan indirim kodunun epintower.com üzerinden paket satın alımlarından önce kullanılması sonrasında indirimli fiyatlar otomatik olarak uygulanacaktır.

Hizmet Detayları

 • TOD paketlerinde sunulan ayrıcalıklar aşağıda yer alan TOD Spor Paketlerinde geçerli olup QNB First Plus veya QNB First müşterilerimiz indirimli paket satın alımlarını QNB First Dijital’den alacakları kodlar ile epintower.com web sitesi üzerinden yapabilecektir.
  • 3 ekran “Sporextra+” Paketi
  • 4 ekran “Sporextra+” Paketi
  • 3 ekran “Super Lig + Eğlence” Paketi
  • 4 ekran “Super Lig + Eğlence” Paketi
 • QNB First Plus veya QNB First müşterilerimiz %15 İndirim ayrıcalığı ile paket satın alımlarını QNB First Dijital’den alınan kodları kullanarak epintower.com web sitesi üzerinden yapabilecektir
 • Bu kampanyadan her bir katılımcı sadece bir kez seçeceği bir paket için yararlanabilir.
 • Sezonluk paketler 2023- 2024 sezonu boyunca geçerli olacaktır.
 • Satın alımın iptal veya iade edilmesi durumunda indirim iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.
 • Katılım koşullarını https://www.qnbfinansbank.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır, kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?