Ana içeriğin başı

Netflix İndirimi Ayrıcalığı

Netflix’te İndirim Ayrıcalığı sizi bekliyor!

Yüzlerce film ve dizi alternatifleriyle alışkanlıkları değiştiren Netflix, QNB First ayrıcalığıyla sizi bekliyor!
Ayrıcalıktan yararlanmak için QNB First Dijital üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Netflix İndirimi’nden kimler yararlanabilir?

QNB First veya QNB First Plus müşterisi olarak, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınızla yapacağınız Netflix harcamasından indirim kazanabilirsiniz.

Netflix İndirimi’nden nasıl yararlanabilirim?

Kampanyaya QNB First Dijital üzerinden, Ayrıcalıklarım alanında yer alan Netflix İndirimi Ayrıcalığı sayfasından katılabilirsiniz.Kampanyaya katıldıktan sonra, QNB First müşterisi olarak %20, QNB First Plus müşterisi olarak ise %30 indirim kazanabilirsiniz. İndirimden yararlanabilmeniz için Netflix harcamanızı QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınızla yapmanız gerekmektedir. 

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Hizmet Detayları

 • İndirimli Netflix Ayrıcalığı  kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece QNB First veya QNB First Plus müşterilerimiz QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile faydalanabilir
 • Kampanyadan yararlanmaya başlayabilmek için QNB First Dijital’e giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında her ay yapılacak ilk Netflix harcamasından QNB First müşterilerimiz %20, QNB First Plus müşterilerimiz %30 indirim kazanabilecek olup; ay içerisinde tek seferlik en fazla 230 TL’lik  harcama için geçerlidir.
 • Her ay maksimum kazanılabilecek indirim tutarı QNB First müşterilerimiz için 46 TL, QNB First Plus müşterilerimiz için ise 69 TL  sınırlıdır.
 • Kampanyadan sadece QNB First,QNB First Plus ve Private Banking üyesi müşterilerimiz QNB First, Private veya Miles&Smiles QNB Finansnbank kredi kartları ile faydalanabilir.
 • Kampanyaya asıl kartınız ile katıldığınız durumda, bağlı sanal kartınızdan yapacağınız harcamalar da kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya kayıt olduğunuz tarihten itibaren 1 takvim ayı içerisinde kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilirsiniz.
 • Hizmet veren firmanın Türkiye’de satış noktası bulunmadığından, ilgili firmadan yapılacak harcamalar, yurt dışı ekstre tercihiniz USD ise, kredi kartı ekstrenize USD cinsinden yansıtılacaktır. Uygulanacak indirim tüm ekstre tercihleri için TL olarak yansıtılacaktır. Ekstre tercihinizin TL olması durumunda, harcama tutarı harcama tarihindeki güncel QNB Finansbank döviz satış kuru üzerinden hesaplanarak TL cinsinden ekstrenize yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda QNB First Dijital üzerinden çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?