Ana içeriğin başı

Apple Uygulamaları Ayrıcalığı

Apple uygulamalarında yapacağınız harcamaların %40’ı QNB First’ten! 

QNB First ile  hayatta bir adım öndesiniz! Hayatınıza kolaylık, eğlence ve keyif katan Apple Uygulamalarındaki (App Store, iTunes, Apple Music) harcamalarınızın %40’ı QNB First’ten hediye!

Apple Uygulamaları  ayrıcalığından kimler yararlanabilir?

QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınızla App Store, iTunes veya Apple Music’te yapacağınız 80 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde QNB First müşterimiz olarak %30, QNB First Plus müşterimiz olarak ise %40 hediye ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Apple Uygulamaları ayrıcalığından nasıl yararlanabilirim?

Kampanyaya QNB First Dijital üzerinden, Ayrıcalıklarım alanında yer alan Apple Uygulamaları Ayrıcalığı sayfasından katılabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan sonra, QNB First müşterimiz olarak harcama tutarında %30, QNB First Plus müşterimiz olarak ise harcama tutarında %40 hediye ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Ayrıcalıktan yararlanabilmeniz için App Store, iTunes veya Apple Music harcamalarınızı QNB First  veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınızla yapmanız gerekmektedir. 

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Hizmet Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmaya başlayabilmek için QNB First Dijital’e giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında App Store, iTunes, Apple Music harcamalarından QNB First müşterilerimiz %30, QNB First Plus müşterilerimiz %40 indirim kazanabilecek olup; kampanya 1 takvim ayı içerisinde 80 TL’ye kadar yapılacak harcamalar için geçerlidir.
  • Yapacağınız App Store, iTunes ve Apple Music harcamaları için ödemenizi gerçekleştirdikten sonra, diğer kampanya koşulları dahilinde, QNB First müşterilerimize ödenen tutarın %30’u, QNB First Plus müşterilerimize %40’ı iade edilir.
  • QNB First müşterilerimiz %30, QNB First Plus müşterilerimiz ise %40, indirim kazanabilecektir.Her ay maksimum kazanılabilecek indirim tutarı QNB First müşterilerimiz için 24 TL, QNB First Plus müşterilerimiz için 32 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan sadece QNB First veya QNB First Plus QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile faydalanabilir.
  • Kampanyaya asıl kartınız ile katıldığınız durumda, bağlı sanal kartınızdan yapacağınız harcamalar da kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda QNB First Dijital üzerinden çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?