notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti

QNB First'ün ayrıcalıklı dünyasında kuru temizlemede de avantajlısınız!

QNB First müşterisi olarak QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartına sahip olduğunuz sürece, anlaşmalı Dry Center'larda her ay belirli sayıda kıyafetinizi ücretsiz, sonraki parçaları ise %25 indirimli temizletebilirsiniz. Üstelik İstanbul'da adrese teslim hizmeti ile evden dışarı adım atmanıza gerek kalmadan...

Ücretsiz kuru temizleme hizmetinden kimler faydalanabilir?

Anlaşmalı Dry Center’larda bir takvim ayı içerisinde QNB First müşterisi QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahipleri bir parça, QNB First Plus müşterisi QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahipleriyse iki parça için hizmetten yararlanabilir.

Ücretli QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartına sahip olan müşterilerimiz ise herhangi bir koşul olmaksızın ilgili ay içinde %25 indirimden faydalanabilecektir.

İlgili ay için ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra, dilediğiniz sayıda ürünü, aylık kullanım sınırlaması bulunmadan %25 indirimli olarak temizletebilirsiniz.

Ücretsiz kuru temizleme hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İstanbul ili içerisinde adrese teslim ücretsiz 2 parça kuru temizleme hizmeti için resmi tatil ve pazar günleri hariç her gün 09.00 - 18.00 arası (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı'nı arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli!

Diğer iller için Dry Center şubelerine ürünlerinizi teslim ederken QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınızın yanınızda olması yeterlidir.

Ücretsiz kuru temizleme hizmeti hangi illerde geçerlidir?

İstanbul ili içerisinde kıyafetleriniz, rezervasyon talebinizin hemen ertesi günü adresinizden teslim alınır. Teslim alındıktan 2 gün sonra temizlenmiş olarak teslim edilir. İstanbul dışında kuru temizleme hizmetinden Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon’da faydalanabilirsiniz.

Hizmet verilen tüm Dry Center şubeleri için lütfen tıklayınız.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları

 • Kuru temizleme hizmetinden QNB First markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yararlanabilirsiniz.
 • Dry Center şubelerinde kredi kartınızdan sorgu amaçlı 0.01 TL ön provizyon alınacaktır. Ücretsiz kullanım hakkınız için de kartınızdan takip amaçlı 0.01 TL olmak üzere ön provizyon alınacaktır. Bu tutar kredi kartınıza yansımayacaktır.
 • Ücretsiz kuru temizleme ayda bir, tek seferde teslim edilen ürünler için geçerlidir.
 • Bir seferde tek parça ürün teslim etmeniz durumunda o ayki ücretsiz kullanım hakkınız sona ermiş olup, sonraki kullanımlarınızda Dry Center’ın kuru temizleme liste fiyatları üzerinden %25 indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Tek seferde ücretsiz parça sayısından fazla olan siparişlerinizde ise, en düşük fiyatlı temizleme ücreti olan ücretsiz parça sayısı kadar ürün ücretsiz temizlenecek olup bu ürünler dışındaki ürünler için Dry Center’ın kuru temizleme liste fiyatları üzerinden %25’lik indirimden faydalanabilirsiniz.
 • İlgili ay için ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra, dilediğiniz sayıda ürünü, aylık kullanım sınırlaması bulunmadan %25 indirimli olarak temizletebilirsiniz.
 • Kuru temizleme hizmeti kapsamında kaban, pardesü ve palto dahil olmak üzere, 1 adet olan tekstil ürünleri tek parça olarak sayılmaktadır. Takım elbise 2 parça kabul edilmektedir.
 • Ev tekstil ürünleri, ipek takım, bayan tuvaletleri, gelinlik, smokin, kaz tüyü veya kuş tüyü montlar, kayak takımları, nubuk ürünler, güderi ürünler, napa ürünler, saten ve ipek kumaş özelliği olan ürünler, özel işlem gerektiren ürünler ve her türlü süet, deri tekstil ürünleri ücretsiz ürün kapsamında değildir. Bu ürünler için ise Dry Center fiyat tarifesi üzerinden yine QNB First üyelerine özel %25 indirimli olarak kuru temizleme hizmeti alınabilir.
 • Aylık ücretsiz kullanım hakkı bir sonraki aya devredilememektedir.
 • İstanbul ili içerisinde ücretsiz adrese teslim için (0216) 522 4959 no’lu QNB First Hizmet Hattı’ndan mutlaka rezervasyon yapılması gerekmektedir. İstanbul dışındaki illerde ürün teslimatı sırasında müşterinin QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartını ibraz etmesi gerekmektedir. Müşterinin QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartını ibraz edemediği durumlarda ücretsiz kullanım yapılamayacaktır
 • QNB First, QNB First Doctors ve QNB First BÜMED müşterilerine sunulan kuru temizleme hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha