Ana içeriğin başı

Studio Masterpiece’te %15 İndirimli Sanat Etkinlikleri

Studio Masterpiece’in sunduğu resim, heykel ve müzik kursları ile içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarın!

  • Resim, heykel, müzik, oyunculuk gibi özel eğitimleri ve  daha birçok farklı etkinlikle katılımcılarına sanat ve keyif dolu bir deneyim sunan Studio Masterpiece, 31 Aralık 2024’e kadar  QNB First kredi kartı sahibi QNB First müşterilerine özel %15 indirim ile sizi ve sevdiklerinizi sanat ile buluşturuyor. Ek olarak Masterpiece Online Sanat Tarihi Semineri'nde geçerli size özel %50 indirim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Studio Masterpiece sanat etkinlikleri yalnızca Galata, Maslak, Ankara, Kocaeli, İzmir, Eskişehir şubelerinde geçerlidir. İndirim kodunuzu almak için QNB First Dijital'de bulunan Ayrıcalıklarım alanını ziyaret edebilirsiniz. 
  • www.studiomasterpiece.com  adresi üzerinden güncel etkinlik takvimine ve etkinliklere ilişkin kontenjan bilgisine ulaşabilir, detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Studio Masterpiece’te %15 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden Kimler Faydalanabilir?

QNB First müşterisi olarak, QNB First markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yararlanabilirsiniz.


*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma ve sonlandırma hakkı saklıdır.

Studio Masterpiece ile Ayrıcalıklık Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden Nasıl Faydalanabilirim?

0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak hizmetten faydalanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 
QNB First ayrıcalığı ile %15 indirim ile katılabileceğiniz güncel etkinlik listesine Studio Masterpiece’in web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hizmet Detayları

  • İndirim oranı, herhangi bir ayrım yapılmaksızın Studio Masterpiece’in sunmuş olduğu workshoplar, kurslar, özel etkinlikler ve satın alacağınız ev kitlerinde geçerli olacaktır. Ancak, bu kampanya, Studio Masterpiece’in sağladığı diğer kampanyalar, hediye çekleri ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • Sanat etkinlikleri yalnızca Galata, Maslak, Ankara, Kocaeli, İzmir, Eskişehir şubelerinde geçerlidir.
  • www.studiomasterpiece.com  adresi üzerinden güncel etkinlik takvimine ulaşabilir, etkinliklere ilişkin kontenjan bilgisi ve detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.
  • Ayrıcalık 31 Aralık 2024’e kadar geçerlidir.
  • Studio Masterpiece’te %15 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. QNB First müşterilerine sunulan Studio Masterpiece’te %15 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın, Studio Masterpiece’te %15 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nin ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?