notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Studio Masterpiece’te %25 İndirimli Sanat Etkinlikleri

Studio Masterpiece’in sunduğu resim, heykel ve müzik kursları ile içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarın!

Resim, heykel, müzik, oyunculuk gibi özel eğitimleri ve daha birçok farklı etkinlikle katılımcılarına sanat ve keyif dolu bir deneyim sunan Studio Masterpiece, şimdi QNB First müşterilerine özel %25 indirim ile sizi ve sevdiklerinizi sanat ile buluşturuyor.

Studio Masterpiece’te %25 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden Kimler Faydalanabilir?

QNB First müşterisi olarak, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınız ile yararlanabilirsiniz.

QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Studio Masterpiece’te %25 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden Nasıl Faydalanabilirim?

0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak hizmetimizden faydalanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Studio Masterpiece İstanbul’da Galata, Maslak, Göztepe ve Moda’da, İstanbul dışında ise Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’de hizmet vermektedir.

QNB First ayrıcalığı ile %25 indirim ile katılabileceğiniz güncel etkinlik listesine Studio Masterpiece’in web sitesinden ulaşabilirsiniz

Hizmet Detayları

  • İndirim oranı, herhangi bir ayrım yapılmaksızın Studio Masterpiece’in sunmuş olduğu tüm etkinliklerde geçerli olacaktır. Ancak, bu kampanya, Studio Masterpiece’in sağladığı diğer kampanyalar, hediye çekleri ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • Size Studio Masterpiece tarafından sağlanan indirim kodu tekli kullanım içindir, her kullanım öncesi yeni kod almanız gerekmektedir.
  • www.studiomasterpiece.com/workshop adresi üzerinden güncel etkinlik takvimine ulaşabilir, detaylı bilgi için 0 216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz.
  • Ayrıcalık 31 Aralık 2019’a kadar geçerlidir.
  • Studio Masterpiece’te %25 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. QNB First müşterilerine sunulan Studio Masterpiece’te %25 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın, Studio Masterpiece’te %25 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nin ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0 216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha