Ana içeriğin başı

Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Online Sanat Etkinlikleri

Studio Masterpiece’te sanat dolu online etkinlikler %30 indirim ayrıcalığı ile sizi bekliyor!

Hayatınıza renk katan Studio Masterpiece’in sanatla dolu etkinlikleri şimdi online olarak siz değerli QNB First ve QNB First Plus müşterilerimiz ile buluşuyor! Studio Masterpiece’in sunduğu online etkinliklere, QNB First müşterilerine özel %30 indirim ayrıcalığıyla katılabilirsiniz. 

Nasıl yararlanabilirim?

QNB Finansbank Cep Şubesi’nde yer alan QNB First Dijital veya 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı üzerinden alacağınız indirim kodunu Studio Masterpiece’te kullanarak faydalanabilirsiniz. Etkinlikler ile ilgili detaylı bilgi almak ve etkinliklere katılmak için https://www.studiomasterpiece.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Online Etkinlik Takvimi

 • Online Temel Sanat Tarihi/ 2 Mart Salı, 19:00
 • Online Temel Sanat Tarihi/ 6 Mart Cumartesi, 13:00
 • Online Modern Sanat Tarihi/  10 Mart Çarşamba 19:00
 • Online Mısır Mitolojisi/ 15 Mart Pazartesi 19:00
 • Online Modern Sanat Tarihi/ 17 Mart Çarşamba 19:00

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 175.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 500.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları

 • Ayrıcalık 30 Haziran 2021’e kadar geçerlidir.
 • Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Online Sanat Etkinlikleri hizmetinden yalnızca QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartı sahibi QNB First ve QNB First Plus müşterisi olarak yararlanabilirsiniz. 
 • İndirim oranı, Studio Masterpiece’in sunmuş olduğu tüm online etkinliklerde geçerli olacaktır. Ancak, bu kampanya, Studio Masterpiece’in sağladığı diğer kampanyalar, hediye çekleri ve promosyonlar ile birleştirilemez.
 • www.studiomasterpiece.com/workshop adresi üzerinden güncel etkinlik takvimine ulaşabilir, detaylı bilgi için QNB First Dijital’de yer alan Ayrıcalıklarım alanını ziyaret edebilirsiniz. 
 • Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Online Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden yararlanarak ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.  
 • QNB First ve QNB First Plus müşterisi QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartı sahiplerine sunulan Studio Masterpiece’te Online Sanat Etkinlikleri hizmetleri kapsamında QNB Finansbank A.Ş’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. Studio Masterpiece Online Sanat Etkinlikleri sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmet sağlayıcı firmaya 0530 628 31 56 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.
 • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza bilgi verilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?