Ana içeriğin başı

Alfred ile İndirimli Özel Şoför Hizmeti

Alfred ile İndirimli Özel Şoför Hizmeti 

QNB First Müşterilerimize Alfred ile Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti %30 İndirimli!

Aracınızı kullanmak istemiyorsanız, gitmek istediğiniz yere kendi aracınızın rahatlığında özel şoför hizmetiyle ulaşmak istiyorsanız; aracınızın muayeneye gitmesi gerekiyorsa ancak vaktiniz yoksa QNB First yanınızda! Özel şoför, araç muayene ve servise götürme, lastik değiştirme hizmetlerimizle sizi kendi aracınızın rahatlığında, özel şoför eşliğinde hizmet noktalarımız arasında güvenle taşıyoruz ve aracınızın muayenesini sizi yormadan gerçekleştiriyoruz! QNB First ile, özel şoför hizmetlerinde saatlik hizmet bedeli üzerinden %30 indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

QNB First müşterisi QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahipleri başka bir koşul aranmaksızın yararlanabiliyor.

Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti’nden nasıl faydalanabilirim?

QNB First Dijital üzerinden alacağınız indirim kodunu Alfy mobil uygulamasında kullanarak ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.

Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti hangi illerde geçerlidir?

Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti  sadece İstanbul’da geçerlidir.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Hizmet Detayları – Özel Şoför Hizmeti

Rezervasyon

 • QNB First Dijital üzerinden alacağınız indirim kodunu Alfy mobil uygulamasında kullanarak veya 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı transferinizden en geç üç saat önce arayıp, talebinizi ileterek ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.
 • Rezervasyonunuz alındıktan sonra , size hizmet verecek olan görevli şoförün ismi ve cep telefonu tarafınıza iletilecektir.

Ücretlendirme

 • Alfred ile İndirimli Özel Şoför hizmeti ulaşım ücreti, Alfred saatlik liste fiyatı üzerinden %30 indirimli olarak hesaplanır. Özel Şoför Hizmeti rezervasyonlarında hizmet veren personelin personelinin sizinle buluştuğu saatten, sizi istediğiniz adrese bırakana kadar olan hizmet süresi esas alınacaktır.

Rezervasyon Değişikliği veya İptali Bildirim Gecikmeleri

 • QNB First Hizmet Hattı üzerinden gerçekleştirdiğiniz rezervasyonların iptal taleplerini transferinizden en az 1 saat önce 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak yapmanız gerekmektedir. 
 • Hizmet saatine 1 saatten daha az kalan zaman diliminde gerçekleşmiş iptallerde hizmet bedelinin %30’u tahsil edilmektedir. Değişikliklerde ise müşteri ile hizmet verecek görevlinin buluşacağı lokasyon ile alakalı bir değişiklik varsa yine en az 1 saat öncesinde bilgi verilmelidir.
 • QNB First müşterisi QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahibi müşterilere sunulan özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (Alfred Concierge Tanıtım Hizmetleri TİC. A.Ş.) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (Alfred Concierge Tanıtım Hizmetleri TİC. A.Ş.) 444 82 53 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

Hizmet Detayları – Araç Muayene, Servise Götürme ve Lastik Değiştirme

Rezervasyon

 • 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayıp, yararlanmak istediğiniz hizmet için rezervasyon yaptırarak ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.
 • Araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetlerinin her biri 1 gün sürmektedir. Aracınız sabah havaalanından, evden, ofisten veya AVM’den alınır, gün sonunda muayenesi yaptırılmış, servise götürülmüş veya lastikleri değiştirilmiş aracınızla istediğiniz yerden karşılanırsınız.

.Ücretlendirme

 • Alfred ile İndirimli Araç Bakım hizmeti ücreti, Alfred saatlik liste fiyatı üzerinden %30 indirimli olarak hesaplanır.
 • Araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler Alfred Hizmet Bedeli’ni ve araç muayene hizmetinden faydalanmaları durumunda TUVTURK’ün araç muayene bedelini ödeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.

Rezervasyon Değişikliği veya İptali Bildirim Gecikmeleri

 • QNB First Hizmet Hattı üzerinden gerçekleştirdiğiniz rezervasyonların iptal taleplerini transferinizden en az 1 saat önce 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak yapmanız gerekmektedir.
 • Hizmet saatine 1 saatten daha az kalan zaman diliminde gerçekleşmiş iptallerde hizmet bedelinin %30’si tahsil edilmektedir. Değişikliklerde ise müşteri ile hizmet verecek görevlinin buluşacağı lokasyon ile alakalı bir değişiklik varsa yine en az 1 saat öncesinde bilgi verilmelidir.

Genel Şartlar

 • Kampanya, 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım  hizmeti Alfred firması tarafından sağlanmaktadır. Hizmet sırasında oluşabilecek her türlü durumdan Alfred firması sorumludur.
 • QNB Finansbank’ın, özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmeti ücret, hizmet koşulları ve içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • QNB First Alfred özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler transfer şartları, ödemeler ve bekleme ücretleri hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.
 • QNB First müşterisi QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahibi müşterilere sunulan özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri kapsamında QNB Finansbank A.Ş’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. Özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmet sağlayıcı firmaya (Alfred Concierge Tanıtım Hizmetleri TİC. A.Ş.) 444 82 53 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.
 • Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti belirli bir ekip tarafından verilmektedir. İlgili firmanın yoğunluk veya başka bir sebeple hizmet veremediği durumlardan QNB Finansbank sorumlu değildir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?