notify icon
Ana içeriğin başı

QNB Finansbank Hayaller Yarıda Kalmasın Bursu

QNB Finansbank Hayaller Yarıda Kalmasın Bursu

QNB Finansbank olarak yaşanan deprem felaketinin yaralarını iyileştirmek için tüm alanlarda harekete geçtik. Finansal olarak kişi ve kurumlara yaptığımız desteklerin yanı sıra, bankamızın tüm sosyal sorumluluklarında öncelikli olarak merkezimize aldığımız çocuklarımız ve gençlerimiz için ise ayrı bir fon oluşturduk.

QNB Finansbank Hayaller Yarıda Kalmasın Bursu

Türkiye’de 55 yıl önce, önde gelen iş dünyası temsilcilerinin ortak girişimi ile hayata geçirilen ve bugüne kadar ihtiyaç sahibi gençlerin eğitimlerine destek olan en önemli vakıfların başında gelen Türk Eğitim Vakfı ile birlikte deprem felaketinden etkilenen ilk, orta, lise ve üniversiteli gençlerin eğitim hayatları boyunca ihtiyaçları olan desteği sağlamak üzere birlikte  burs başlattık.

QNB Finansbank Hayaller Yarıda Kalmasın Bursu ile depremden doğrudan etkilenen; hem bölgede çadır kent veya konteynerlerde  kalan, hem de şehir dışına giderek eğitimini sürdürmeye çalışan maddi yardıma ihtiyacı bulunan öğrencileri  desteklemeyi hedefliyoruz. 
Burs için ayırdığımız 25 milyon TL ile 80 ilk ve ortaokul, 70 lise ve 100 üniversite öğrencisine tüm eğitim hayatları boyunca burs vererek, onların geleceklerini inşa etmek için bir taşı da biz koyuyoruz. 
Daha aydınlık bir geleceğin çocuklarımız ve gençlerimiz ile mümkün olduğuna inanıyor ve onları bugün her zamankinden daha çok destekliyoruz.