bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Trendyol Alışveriş Kredisi

Trendyol alışveriş kredisi ile ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolaylıkla alın!

Trendyol mobil uygulamasından almak istediğiniz ürün için nakit ödeme yapmadan veya kredi kartı limitinizi doldurmadan alışveriş yapabilir, dilediğiniz ürünü alma fırsatını yakalayabilirsiniz!

QNB Finansbank'ın sunduğu uygun faiz oranlı masrafsız alışveriş kredisine 36 aya varan vadelerle, 500 TL’den 50.000 TL’ ye kadar olan alışverişleriniz için hemen başvurabilir, başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, ihtiyacınız olan ürünü anında alabilirsiniz.

Alışveriş kredisi, Trendyol mobil uygulamasında ödeme adımında teklif edilmektedir. Trendyol mobil uygulamasında başvurunuzu gerçekleştirebilir, olumlu sonuçlanması durumunda vade seçiminizi yapar ve QNB Mobil’e yönlendirilirsiniz. QNB Mobil’de kredinizi onaylayarak alışverişinizi tamamlarsınız.

Alışveriş Kredisi Detayları

  • Alışveriş kredisine, Trendyol mobil uygulaması üzerinden başvurulabilir.
  • Alışveriş kredisi seçeneği, Trendyol tarafından, Trendyol mobil uygulaması üzerinden müşterilere ödeme adımında teklif edilmektedir.
  • Azami vade seçenekleri bilgisayarlarda 12 ay, tabletlerde 6 ay, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12 ay ve 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında  3 ay olarak sunulmaktadır.
  • Taksitlerinizi QNB Mobil'den, QNB Finansbank İnternet Şubesi’nden, QNB Finansbank ATM’lerinden veya QNB Finansbank Şubeleri’nden ödeyebilirsiniz.
  • Satın alınan ürünün sipariş, teslimat, iptal ve iade işlemlerine ilişkin QNB Finansbank’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Siparişe ilişkin işlemler için Trendyol ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • QNB Finansbank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.
  • QNB Finansbank, Trendyol alışveriş kredisi kampanya koşullarını değiştirme ve kullanılabilecek kanallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.