bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Hepsipay ile Hemen Doldur Taksitle Öde

Hepsipay ile alışverişlerinize QNB Finansbank'tan anında nakit çözüm: Hemen Doldur Taksitle Öde

Hepsiburada uygulaması içerisindeki Hepsipay sayfasından kredi başvurunuzu hemen yapabilir ve kredinizi Hepsipay ile dilediğiniz her yerde harcayabilirsiniz!

Almak istediğiniz ürün için nakit ödeme yapmak veya kredi kartı limitinizi doldurmak istemiyorsanız QNB Finansbank her zaman yanınızda! Hepsipay’in Hemen Doldur Taksitle Öde tekliflerine Hepsiburada uygulaması içerisindeki Hepsipay ana sayfasında yer alan Doldur butonuna tıklayarak ulaşabilir, 500 TL’den 70.000 TL’ ye kadar olan nakit ihtiyacınız için QNB Finansbank'ın sunduğu uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisine 36 aya varan vadelerle, hemen başvurabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, kredi tutarınız Hepsipay hesabınıza aktarılır ve kredinizi Hepsipay ile tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Hepsipay ile Hemen Doldur Taksitle Öde Detayları

  • Size özel kredi tekliflerine Hepsiburada uygulaması içerisinde yer alan Hepsipay ana sayfasındaki DOLDUR butonu ile ulaşabilirsiniz.
  • Kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredisi tutarınız anında Hepsipay hesabınıza yüklenir. Hepsipay bakiyenizi ücretsiz bir sanal kart olan Hepsipay Kart ile online ödemelerinizde kart numarasını girerek, fiziki noktalarda ise QR kod okutarak dilediğiniz her yerde harcayabilirsiniz. 
  • Kredi taksitlerinizi QNB Mobil'den, QNB Finansbank İnternet Şubesi’nden, QNB Finansbank ATM’lerinden veya QNB Finansbank Şubeleri’nden ödeyebilirsiniz.
  • QNB Finansbank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.
  • QNB Finansbank, Hepsipay kampanya koşullarını değiştirme ve kullanılabilecek kanallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.