bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Bereketli Ticari Hesap

Kazançlarınıza Bereket Finansçı ile Geliyor

KOBİlere özel olarak sunulan Bereketli Ticari Hesap ile işletmenizin kazançları katlanıyor. Vadesiz hesabın özgürlüklerini vadeli hesabın getirileriyle birleştiren Bereketli Ticari Hesap, QNB Finansbank müşterisi KOBİlerin yüzünü güldürüyor.

Özgürce Harcayın, Gün Sonunda Faizinizi Alın

  • Vade bozulur endişesi olmaksızın gerçekleştirilen bankacılık işlemleri,
  • Avantajlı faiz oranları,
  • Tek bir hesaptan birçok işlem yapabilme avantajı,
  • KOBİ nakit hesap limiti tanımlayabilme imkanı.

Bereketli Ticari Hesap Özellikleri

  • Bereketli Ticari Hesap, vadeli hesabın avantajlarını vadesiz hesabın rahatlığıyla bir arada sunan bir üründür.
  • Gün sonunda belirlenen alt ve üst limit tutarları arasında hesabınızda kalan miktara gecelik faiz işler. Hesabınızda kalan, o gün dahil olmak üzere son 7 gün içindeki minimum bakiye gün sonunda gecelik faiz işleminden sonra ilişkili vadeli hesabınıza aktarılır.
  • Bereketli Ticari Hesap ile vadesiz hesap ile yapılabilen fatura ödeme, havale, para çekme/yatırma gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirim?

Bereketli Ticari Hesap başvurunuzu dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’nden, 0 850 222 1 900 numaralı KOBİ Rahat çağrı merkezinden ya da İnternet Şubemizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tanışma Faiz Oranı ne kadar süre ile geçerlidir?

Tanışma Faiz Oranı hesap açılışından itibaren 45 gün süreyle geçerlidir. 45 günün sonunda güncel faiz oranları devreye girer.

Tanışma Faiz Oranı’nından hangi şartlarda faydalanabilirim?

Tanışma faizi oranından faydalanabilmek için mevduatınızın belirlenen alt limit tutarı ile üst limit tutarı arasında olması gerekmektedir. Bereketli Ticari Hesap’ta alt limit 2.000 TL’dir ve maksimum üst limit tutarı ise 250.000 TL şeklindedir.

Tanışma Faiz Oranı hesap açılışından itibaren 45 gün süreyle geçerlidir ve bu oranlardan yalnızca bir kez faydalanılabilir.

Bereketli Ticari Hesap’ta faiz işleyişi nasıldır?

Bereketli Ticari Hesap; vadesiz hesap mantığıyla işleyen ve gün sonunda belirlenen limit tutarları arasında hesabınızda kalan o gün dahil son 7 gün içindeki minimum bakiyenin, gün sonunda ilişkili vadeli hesabınıza aktarılarak gecelik faiz getirisi kazanmanızı sağlar.

Bereketli Ticari Hesap’ıma istediğim zaman erişebilir miyim?

Evet, Bereketli Ticari Hesap’a istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Dilediğiniz QNB Finansbank şubesinden hafta içi mesai saatleri içerisinde, Telefon Bankacılığı, İnternet Şubesi ve QNB Mobil'den ise 7 gün 24 saat hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz

Bereketli Ticari Hesap’ıma istediğim zaman para yatırabilir veya hesabımdan para çekebilir miyim?

Evet, hesabınıza istediğiniz zaman para yatırabilir veya hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Sadece gün sonunda kısa bir süre, alt limit ve üst limit tutarları arasındaki vadesiz hesabınızda kalan o gün dahil son 7 gün içindeki minimum bakiye, ilişkili vadeli hesapta değerlenirken para çekimi yapılamaz. Bu ürünün vadeli özelliği vadesiz hesap altında takip edildiği için; müşteri tarafından vadeli hesaba para giriş çıkışı yapılamaz.

Paranın tümü çekildiğinde ise Bereketli Ticari Hesap kapanmaz.