notify icon
Ana içeriğin başı

Emekli Bankacılığı

Emekliler QNB Finansbank’ta çok mutlu

Emekli maaşınızı QNB Finansbank’tan alın, 450TL ye kadar promosyon kazanma, ayda iki kere diğer banka ATMlerinden ücretsiz para çekme, Bireysel internet bankacılığından ücretsiz EFT ve TL havale, indirimli tüketici kredisi gibi bir çok avantajdan yararlanın.

Emekli Müşterilerimize Sunulan Ayrıcalıklar

 • 450TL ye kadar promosyon alma imkanı
 • Yurt içi diğer tüm banka ATM'lerinden ayda iki kere ücretsiz para çekme hakkı
 • Bireysel İnternet bankacılığından yapılacak EFT ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti
 • QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği
 • Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel olarak arayıp bilgi alabileceğiniz 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan faydalanma imkanı
 • CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda ilk yıl yıllık üyelik ücreti tahsil edilmemektedir. Bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edecektir.

Emekli Maaşımı/ İkramiye Ödememi QNB Finansbank’tan Nasıl Alırım?

Yeni emekli olacağım, maaşımı/ ikramiye ödememi QNB Finasnbank’tan nasıl alabilirim?

 • Emekli Sandığı’ndan emekli oluyorsanız, çalıştığınız kuruma vereceğiniz emeklilik dilekçesinde maaş ve ikramiye ödemeleri için banka tercihinizi QNB Finansbank olarak belirtebilirsiniz.
 • SSK veya Bağkur’dan emekli oluyorsanız, e-devlet üzerinden veya SGK İl/İlçe Müdürlükleri’ne emeklilik başvurusunda bulunurken, dolduracağınız Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde maaşınızın yatırılacağı banka tercihini QNB Finansbank olarak belirtebilirsiniz.​

Emekliyim, maaşımı QNB Finansbank’a nasıl taşıyabilirim?

 • Sadece T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle birlikte size en yakın QNB Finansbank Şubesine gelerek emekli maaşınızı hemen QNB Finasnbank’a taşıyabilirsiniz.
 • QNB Finansbank İnternet şubesi aracılığıyla, ya da PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifrenizle, www.turkiye.gov.tr adresine girerek sosyal güvenlik kurumu içerisinden bulunduğunuz kurumu seçerek banka değişikliğinizi yapabilirsiniz.

Promosyon Ödemeleri

Emekli maaşınızı QNB Finansbank’tan alarak 450TL ye kadar promosyon kazanabilirsiniz!

Promosyon ödemesi aşağıda belirtilen emekli maaş tutar aralıkları dikkate alınarak yapılacak; 3 aylık ödenen maaşlar için; aylık ortalama maaş tutarına göre promosyon tutarı belirlenecektir.

 • Aylık 1.000 TL altında maaş alanlara 300 TL,
 • Aylık 1.000 TL ile 2.000 TL arasında maaş alanlara 375 TL,
 • 2.000 TL ve üzeri maaş alanlara 450 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Emekli Maaşı Promosyon Ödemesinden Faydalanabilmek İçin Gerekli Koşullar

 • Promosyon ödemesinden faydalanmak için, şubelerimizden başvuruda bulunmanız ve emekli maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alacağınıza dair "emekli maaş tahhütnamesi" imzalamanız gerekmektedir.
 • Bank amızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.
 • 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyon ödemesinin hesabınıza yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
 • Promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığınızın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmayacaktır.
 • 18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz için anne veya babasının velayeti gerekmektedir. Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.
 • Bankamızdan, daha önceki kampanyalar kapsamında promosyon ödemesi almışsanız ancak bu kampanyalar kapsamındaki taahhüdünüz dolduysa bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Taahhüdünüz devam ediyor ise ilgili kampanya kapsamında almış olduğunuz promosyon tutarı, bu kampanya ile alacağınız promosyon tutarından az ise aradaki fark kadar promosyon tutarı alarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Emekli maaşını taşıyanlara 700 TL’ye varan promosyon QNB Finansbank’ta!

Emekli Maaşını QNB Finansbank’tan almaya başlayan emeklilere 700 TL’ye varan promosyon fırsatı!

Siz de hemen emekli maaşınızı bankamıza taşıyıp hesabınızdan 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verin, toplamda 700 TL’ye varan  promosyon ve size özel avantajları kaçırmayın! 

Kampanyadan yararlanmak için emekli maaşınızı 3 yıl boyunca Bankamızdan almalı ve 01/11/2018 tarihinden sonra ilk maaş ödemenize kadar QNB Finansbank hesabınızdan 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermelisiniz. Bu talimatlarınızın 3 yıl boyunca açık kalması ve düzenli ödenmesi gerekmektedir.  

Ek promosyon ödemeleri detayları da aşağıda yer almaktadır.

Aylık Emekli Maaşı Emekli Maaşı Nakit Promosyon Tutarı Otomatik Fatura Ödemesi Ek Promosyon Tutarı İle Birlikte Toplam Promosyon Tutarı
0-1000 TL 300 TL 400 TL
1001-2000 TL 375 TL 550 TL
2001 TL+ 450 TL 700 TL

Ek Promosyon Kampanyası Koşulları:

 • Ek Promosyon kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından hazırlanan ve bankamız şubelerinden temin edebileceğiniz taahhütnameyi, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Ek Promosyon Kampanya Sözleşmesi’ni imzalamalısınız ve ilk maaş ödemenize kadar hesaptan 2 adet yeni OFÖ talimatı vermelisiniz. Kampanya dönemi öncesinde verilmiş olan hesaptan otomatik fatura ödeme talimatları kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir.
 • 3 yıllık taahhüt süresi dolmadan maaşınızı bankamızdan taşımak isterseniz tarafınıza ödenmiş promosyon tutarının iadesi talep edilecektir. İade tutarı, taahhüdün tamamlanmasına kalan süre üzerinden hesaplanacaktır.
 • Kampanya 01/11/2018 tarihinden itibaren emekli maaşını QNB Finansbank’tan almaya başlayan müşteriler için geçerlidir. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Ek 700 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılan tarih itibariyle, promosyon ödemesine konu tüm emekli maaş  ödemeleri 3 yıl süre ile bankamız aracılığıyla yapılmalıdır ve 2 adet hesaptan otomatik fatura talimatı düzenli ve eksiksiz şekilde ödenmelidir. 
 • Ek 700 TL’ye varan promosyon ödemesi yapıldıktan 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde  emekli maaşlarının artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz ve ek promosyon ödemesi SGK kapsamındaki promosyon ödemesini takip eden ilk 10 iş günü içerisinde yapılır.
 • QNB Finansbank, şubede yapacağınız işlemler sırasında başvurunuzu serbestçe değerlendirme, uygun görmez ise kabul etmeme ve gerekli görmesi halinde ek teminat ve gelir belgesi isteme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanya hususunda detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.
 • Ek Promosyon Kampanya’sına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01/11/2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?