bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Yabancı Müşterilerimize Özel Sunduğumuz Hizmetler

Farklı Dillerde ve İhtiyaçlarınıza Göre Tasarlanmış Çözümler..

QNB Finansbank, müşterilerine daha geniş bir hizmet yelpazesi sunmak ve yabancı müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış çözümler sunmak amacıyla yabancı müşterilere özel ve farklı dillerde hizmet alabilmelerini mümkün kılıyor.

İhtiyaçlarınızı ve Beklentilerinizi Çok İyi Biliyoruz, Hayatınızı Kolaylaştıracak bir çok hizmet ve ürün Sunuyoruz!

  • Yabancı Müşteri İlişkileri Yöneticisi: Farklı Şubelerde farklı dillerde ve Finansal İhtiyaçlarınızı Anlayan yabancı müşteri ilişkiler yöneticilerimize ulaşmak için tıklayınız.
  • 24/7 Yabancı Müşteri Hizmetleri Hattı: Yabancı Müşterilerimize 24/7  özel tahsis edilen İngilizce ve Arapça dillerinde hizmet hattımıza +90 850 222 9074 üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • ATM ve QNB Mobil Uygulaması: İngilizce ve Arapça Dillerinde QNB Mobil uygulaması ve Tüm ATMlerimiz üzerinden kolaylıkla işlemlerinizi hal edebilirsiniz. QNB Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.
  • Ücretsiz Havale : Tüm QNB Finansbank müşterileri, QNB Mobil, İnternet Şubesi ve ATM’lerden bankamız bünyesinde yapacakları havale işlemlerinde bir ömür boyu masraf ödememenin ayrıcalığını yaşıyor!
  • Bireysel Kartlar: Alışverişte de, nakit ihtiyaçlarınızda da CardFinans Nakit hep yanınızda! Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bireysel Mevduat ve Birikim Ürünleri: Hayatınızı kolaylaştıracak bir çok mevduat hesap çeşidinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

QNB First ya da Private Banking üyesi olan Yabancı müşterilerimize özel olarak sunulan bankacılık hizmetleri ve günlük yaşantısı kolaylaştıracak birçok ayrıcalık sayesinde hayatta Bir Adım Önde!

Yabancı Müşterilerimize özel tasarlanmış QNB First ve Private Banking ayrıcalıkları ile tanışmaya hazır mısnız?

  • Yabancı Müşterilerimize Özel Tasarlanmış Şube: İstanbul’da uluslararası hizmet veren şubemiz “Vadistanbul International Branch” yabancı müşterilere özel ve farklı dillerde hizmet alabilmelerini mümkün kılan Sektörde ilk banka şubesi olma özelliğini de taşıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Özel Bankacılık Hizmetleri: Özel Yabancı Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Miles&Smiles QNB Finansbank Kredi Kartı, Kiralık Kasa İndirimleri, ücretsiz para transferi ve birçok avantajlardan yaralanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Özel Ürün ve Hizmetler: Seyahat Ayrıcalıkları, Global Ayrıcalıklar,Hukuki ve Finansal Danışmanlık Hizmetleri, Türk vatandaşlığına başvuranlara ücretsiz hukuki hizmeti ve birçok avantajlardan yaralanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

QNB FIRST ya da PRIVATE BANKING üyesi nasıl olurum?

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.