notify icon
Ana içeriğin başı

Tek ATM

Üç Banka Tek ATM

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB ATM’leri artık Tek ATM

Değerli müşterimiz,

Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için çok önemli! Bu sebeple Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumak için önlemler almaya ve size destek olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Tek ATM platformunu Temmuz ayı sonuna kadar ücretsiz sunuyoruz.

31/07/2020’ye kadar QNB Finansbank ATM’lerine ek olarak; DenizBank ve TEB ATM’lerinden de hesaptan para çekme, hesaba para yatırma ve kredi kartı borç ödeme işlemlerinizi işlem adedi sınırı olmaksızın ücretsiz yapabilirsiniz. Ayrıca hesap bakiyesi, kredi kartı borcu ve limit bilgilerinizi sınırsız sayıda ücretsiz sorgulamaya devam edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Üç Banka Tek ATM!
QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM Platformunda birleştirdi. Artık siz de DenizBank ve TEB ATM’lerinden QNB Finansbank kartınızla ayda 3 defa ücretsiz para çekebilir, para yatırabilir veya kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

DenizBank ve TEB ATM’lerinden her ay ücretsiz olarak yapabileceğiniz işlemler:

  • İşlem limitleriniz dahilinde her ay toplamda 3 defa vadesiz TL hesabınızdan para çekebilir, para yatırabilir veya kredi kartı borcunuzu ücretsiz olarak ödeyebilirsiniz.
  • Hesap bakiyenizi, kredi kartı borcunuzu ve limitinizi herhangi bir adet sınırı olmadan dilediğiniz kadar ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Ay boyunca DenizBank ve/veya TEB ATM’lerinden yapacağınız 4. ve sonrasındaki para çekme, para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemleriniz için masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.
  • DenizBank ve TEB ATM’lerinden yapılan kredi kartı nakit avans kullanımlarında masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.
  • Ücretsiz işlem hakkı sadece yurt içi ATM'lerden yapılan işlemler için geçerlidir, yurt dışı ATM'lerinden yapılan işlemlerde masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.
  • QNB Finansbank, DenizBank ve TEB uygulama koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.