bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Dijital Köprü’ye Nasıl İş Ortağı Olabilirim?

Dijital Köprü’de Yer Almak İster Misiniz?

Dijital Köprü Nedir?

QNB Finansbank Dijital Köprü olarak yenilikçi e-Dönüşüm, Yönetimsel, e-Ticaret ve Finansal çözümlerimizle işini dijitalleştirmek isteyen firmaları geleceğe taşıyoruz!

Dijital Köprüde Neler Var?

e-Dönüşüm Çözümleri: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter ve e-MM’den oluşan, işletmelerin fatura ve belgelerini elektronik ortama aktarmaları için sunulan hizmetlerdir. e-Dönüşüm çözümlerimiz yeni Dijital Köprü müşterilerine 2025’e kadar ücretsiz* sunulmaktadır.

*1 Takvim yılı boyunca e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-MM için toplam 1000 kontör; e-Defter için 1GB ücretsizdir.

Yönetimsel Çözümler: Dijital Köprü kapsamında sunulan Yönetimsel Çözümler, firmaların iş yapış şekillerini dijitalleştirmelerine yardımcı olan İnsan Kaynakları’ndan Uluslararası Lojistik Yönetimi’ne uzanan yenilikçi dijital çözümlerdir.

e-Ticaret Çözümleri: Dijital Köprü kapsamında sunulan e-Ticaret Çözümleri, firmalara e-ticaret serüveninde kurulumdan büyümeye kadar tüm aşamalarda yardımcı olacak altyapı, pazaryeri, pazarlama ve iletişim çözümlerini kapsar.

Finansal Çözümler: Dijital Köprü kapsamında sunulan Finansal Çözümler, firmaların finansal ihtiyaçlarında firmalarına destek olan çözümlerdir.

Dijital Köprü’de Nasıl Yer Alabilirim?

Dijital Köprü ile yüz binin üzerinde firma dijital dönüşüme adım attı. 

Siz de firmalara dijital çözümler sunuyorsanız ve çözümünüzü firmalara tanıtacağınız bir platform arıyorsanız sizi Dijital Köprü Çözüm Ortaklarımız arasında görmek isteriz.

Dijital Köprü Çözüm Ortağı olarak, firmaların işleri ile ilgili tüm ihtiyaçlara dijital çözümler buldukları ve çözümlerin entegre çalışarak firmaların işlerini kolaylaştırdığı ve hızlandırdığı bu platformda yer almak istiyorsanız  dijitalkopru.isortagi@qnbfinansbank.com  ‘a firmanızın tanıtım sunumunu ileterek bizimle iletişime geçebilirsiniz.