notify icon
Ana içeriğin başı

KVKK Bilgilendirme 7

Değerli Müşterimiz,                                                                                                  

Bankamıza ait personellerimize tahsis edilen aracın 08.07.2022 tarihinde soyulması sonucu müşteri verisi ihtiva eden kimlik ve hukuki işlem verilerinizin 3.şahıslar tarafından elde edildiği tespit edilmiştir. Münferit olarak yaşanan olay doğrultusunda Emniyet Müdürlüğüne bildirimler yapılmış olup Bankamızca gerekli süreçler uygulanmaktadır. Konuyla ilgili olarak KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kurulu)’na ihlal bildiriminde bulunulmuştur.

Bankamız tarafından alınan aksiyonlar neticesinde olumsuz sonuçlara sebebiyet vermeyeceği düşünülmektedir.

Yaşanan bu olay için üzüntümüzü bildirmek isteriz.

Kişisel verilerinizin bankacılık işlemleriniz için kullanılması, özel hayatınızın gizliliği ile temel hak ve özgürlüklerinizin korunması temel prensibimizdir.

QNB Finansbank olarak kişisel verilerinizin güvenliğine en üst düzeyde önem vererek, sizlere sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimizde kişisel verilerinizin güvenliğinin ön planda olduğu bilinciyle faaliyetlerimize devam ettiğimizi, verilerinizin bütünlüğü ve güncelliğinin korunması için en üst düzeyde önlemler aldığımızı ve destek ya da dış hizmet aldığımız ve/veya iş ortaklığı yaptığımız tüm kuruluşların bilgi güvenliği ve gizlilik standartlarımıza uygun hareket etmelerini sağladığımızı belirtmek isteriz.

İlave sorularınız için:  https://www.qnbfinansbank.com/bize-ulasin/bize-ulasin
Saygılarımızla 

QNB Finansbank A.Ş.