İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Kiralık Kasa

Kiralık Kasa ile değerli eşyalarınız elinizdeymiş gibi güvende!

Kiralık kasa hizmetimizle kaybolma ve çalınma riski olmadan değerli eşyalarınızı güvenle saklayabileceksiniz.

Birikimlerinizi çalınma ya da kaybetme riski taşımadan, güvenle QNB Finansbank güvencesiyle kiralık kasalarda saklayabilirsiniz.

Her türlü sorun ve geri bildiriminizi 0850 222 0900 ve 0850 222 2900 no'lu telefon bankacılığından ve QNB Finansbank internet sitesinden iletebilirsiniz.

Kiralık kasa başvurularınızı şubelerimizden yapabilirsiniz.

Kiralık kasa hizmetinde 1 kereye mahsus depozito ücreti alınır. Kasa kapatıldığında iade edilir. Depozito haricinde yıllık olarak müşterilerden kasa ücreti tahsil edilir.

Masraf adı Kasa Tipi Ücret Açıklama
Kasa depozitosu Büyük 330 TL Banka personeli dahil tüm müşterilerden bir kereye mahsus alınır, kiralık kasa boşaltıldığında müşteri hesabına iade edilir.
Kasa depozitosu Orta 275 TL Banka personeli dahil tüm müşterilerden bir kereye mahsus alınır, kiralık kasa boşaltıldığında müşteri hesabına iade edilir.
Kasa depozitosu Küçük 220 TL Banka personeli dahil tüm müşterilerden bir kereye mahsus alınır, kiralık kasa boşaltıldığında müşteri hesabına iade edilir.
Kasa ücreti Büyük 495 TL BSMV Hariç (Yıllık bedel olarak tahsil edilir).
Kasa ücreti Orta 385 TL BSMV Hariç (Yıllık bedel olarak tahsil edilir).
Kasa ücreti Küçük 330 TL BSMV Hariç (Yıllık bedel olarak tahsil edilir).

Evet, Kiralık Kasanızı dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir bildirimde bulunmanıza gerek yoktur.

Kiralık kasa hizmetinin sona ermesi hâlinde, tarafınızca gerçekleştirmiş olan hasar ücreti, ödenmeyen kira bedelleri ve kiralık kasa sözleşmesinden doğan diğer borçlar depozito ücretinden düşülerek kalan tutar iade edilir.