bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

e-Dönüşüm’e Entegre Bankacılık Ürünleri

e-Fatura hizmeti ile entegre çözümler QNB Finansbank’ta! 

e-Dönüşüm alanında sunduğumuz teknoloji odaklı ve yenilikçi ürünler sayesinde işlemlerinizi hızlı, pratik ve etkin olarak yönetebilirsiniz.

e-Dönüşüm Ürünleri

Elektronik Fatura (e-Fatura)’ya entegre ürün ve hizmetlerimizle firmanıza katma değer sağlayabilirsiniz.

 • Operasyonel yükün ortadan kalkması, 
 • Zaman kazandıran hizmetler,
 • Avantajlı faiz oranları ile kredi kullanma fırsatı.

e-Fatura Teminatlı Kredi 

KOBİ’lerin finansmanı için alternatif teminat fırsatı  QNB Finansbank’tan!
KOBİ’lerimizin finansman ihtiyacını karşılamak  adına kefalet, ipotek, çek, finansman senedi yerine,  e-Fatura alacaklarını teminat olarak gösterebilecekleri bir kredi imkanı sunuyoruz.

 • Kısa vadeli finansman ihtiyacı olan firmalarımız, mal sattıkları ve alacaklı oldukları firmalara kestikleri e-Fatura alacaklarını bankamıza temlik ederek nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
 • e-Fatura Teminatlı Kredi ürününe başvurmak için, tedarikçi firmaların bankamız müşterisi olması, bankamız iştiraki olan QNB eFinans’tan e-Fatura hizmeti alması ve bankamıza teminat göstereceği e-Faturalar için görüntüleme yetkisi vermeleri gerekir.  Aynı zamanda, mevcutta farklı bir entegrasyon firmasından hizmet alan müşterilerimiz, bu ürünü kullanabilmek için ikinci bir entegrasyon şirketi olarak eFinans ile çalışabilirler. QNB eFinans özel entegratörlüğü aracılığıyla kesilen faturaları teminat vererek şubelerimizden kredi kullanabilirler.
 • e-Fatura Teminalı Kredi, ticaret döngüsünde kalıcı ve güçlü bir ilişki kurmayı sağlamanın yanısıra, e-Fatura entegrasyonu sayesinde fiziki evrak sirkülasyonunu ortadan kaldırırarak operasyonel süreçleri kısaltır. Kredi teminatı olarak e-Fatura temliğine ek bir teminata ihtiyaç duyulmadan avantajlı koşullarla finansman imkânı sağlar.
 • e-Faturaların teminata alınabilmesi için fatura üzerinde vade (son ödeme tarihi) bulunması gerekir,  vadesi gelen e-Fatura bedelleri ile kredinin geri ödemesi yapılır.

e-Defter ile Mali Analiz

Muhasebe Defter kayıtlarının elektronik ortamda oluşturulmasını sağlayan e-Defter kullanıcısı müşterilerimiz, mali verilerini bankamıza otomatik olarak aktarabilir.

 • Bu entegrasyon için, iştirakimiz QNB eFinans'tan e-Defter hizmeti alıyor olmanız ve QNB eFinans Portal üzerinden elektronik ortamda finansal işlem onayı vermeniz gerekmekte olup bir kez onay verilmesi yeterlidir.
 • Ek bir belge gerekmeksizin düzenli oluşturulan e-Defter kayıtları elektronik ortamda doğrudan bankamıza transfer edilebilmektedir.
 • Dönemsel olarak paylaşılması gereken mali verilerin bankaya iletilmesi sürecinin dijitalleşmesiyle birlikte, mali verilerinizin paylaşım süreci ortadan kalkar, operasyonel yükünüz azalır.

e-Defter hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

QNB eFinans Portal üzerinden e-Defter datalarının bankamızla paylaşılmasına ilişkin onay vermek istiyorsanız, yönlendirme için tıklayınız.

Kurumsal İnternet Şubesi'nden e-Fatura Ödeme İşlemleri

e-Fatura hizmetini QNB eFinans üzerinden alıyorsanız, fatura bilgilerinin bankamız ile paylaşılması için QNB eFinans'a izin verdikten sonra ödemelerinizi İnternet Şubesi üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ödemeleri İnternet Şubesi üzerinden gelen e-Fatura’ları görüntüleyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde; “Nakit Akışı > e-Fatura > Firmanıza Kesilen Faturalar > e-Fatura Ödemesi” adımlarını takip ederek ödeme ekranına ulaşabilirsiniz.