İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Motosiklet Kredisi

QNB Finansbank'tan Taşıt Kredisi alın, arabanızı hayal etmek yerine keyfini sürün!

Trafikle boğuşmadan, özgürlüğün ve rüzgârın keyfini süreceğiniz bir motosiklete kavuşmak artık hayal değil. Siz sadece sahip olmak istediğiniz motosikleti seçin ve QNB Finansbank'a gelin.

  • Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz.*
  • Kredinizi 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz.
  • 0 km motosikletler için, nihai fatura tutarının 100,000 TL' ye kadar olan kısmının %70'i, 100,000 TL'nin üzerinde kalan kısmın ise %50'si kadar motosiklet kredisi kullanabilirsiniz. 2.el motosikletlerde fatura tutarı yerine motosikletin kasko değeri dikkate alınmakta olup kredilendirme oranları aynıdır.**
  • Kredi masraflarını da motosiklet kredisi ile aynı vade ve düşük faiz oranında taksitlendirebilirsiniz.
  • Geri ödeme planınızı müşteri temsilcinizle konuşarak tamamen kendi koşullarınıza göre oluşturabilir; tercihinize göre sabit, esnek ya da anapara ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.
*Teminat olarak, satın aldığınız motosikletin rehin belgesi yeterlidir. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte, banka gerekli görürse kefil talep edebilir. Detaylı bilgi almak için size en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne uğrayın.
**Bankamız tarafından uygulanacak kredi teminat oranı aracın marka/modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.

Başvurunuzu aşağıdaki belgeleri getirerek hızla sonuçlandırabilirsiniz.

  • Başvurunuzu aşağıdaki belgeleri getirerek hızla sonuçlandırabilirsiniz.
  • Satın alınacak taşıt 0 km ise proforma faturası, 2. el ise ruhsat fotokopisi (Satış gerçekleştikten sonra ise Noter Satış Senedi)
  • Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
  • İkametgah belgesi veya son tarihli cep telefonu faturası
  • Maaş bordrosu - gelir belgesi

Yapılacak inceleme sonrası bankamızın ilave belge ve teminat talep hakkı saklıdır.

KREDİ BİLGİLERİ ALINACAK ÜCRETLER TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Taksit Tutarı (Aylık) Ücretler* Yıllık Toplam Maliyet
20.000 TL %2,85 48 AY 854,00 TL 100 TL %50,2050
* Ücretlere kredi tahsis ücreti (100TL) dahildir. Kasko, zorunlu trafik sigortası ve hayat sigortası primleri dahil değildir. Bankamız taşıt kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası ve kasko sigortası yapılmasını talep etmektedir. 20.000 TL 48 ay vadeli bir taşıt kredisi için 47 yaşında bir müşteri için yıllık yaklaşık hayat sigortası primi 236 TL olarak hesaplanmıştır. Kasko ve Zorunlu Trafik Sigortası primleri aracın markası, model yılı ve araç bedeline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Poliçelerinizi Bankamız aracılığıyla yaptırabileceğiniz gibi, Bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamızın ilgili şubesi olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.
** Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, masraf, vergi, fonlar dahildir.