notify icon
Ana içeriğin başı

KOBİ'lere İnternetten Kredi

KOBİ'lere özel internet şubesi QNB Finansbank’ta

QNB Finansbank’ın KOBİ'lere özel olarak sunduğu internet şubesi ile kredi işlemlerinizi hafta sonları ve mesai saatleri dışında bile kolayca halledebilir, finansal konularda zaman kazanarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

KOBİ'lerin İhtiyaçlarına Hızlı ve Kolay Çözümler

  • İnternet şubesi üzerinden kredi kullanım fırsatı,
  • Yalnızca birkaç tıkla hızlı ve kolay bir şekilde kredi işlemlerini gerçekleştirebilme avantajı,
  • 365 gün erişim imkanı.

Sıkça Sorulan Sorular

KOBİ'lere İnternetten Kredi kimler için?

KOBİ'lere İnternetten Kredi, yıllık cirosu 20 milyon TL’ye kadar olan KOBİ’lere yönelik olarak sunulur.

Kredi kullanabilmek için ne yapmalıyım?

Öncelikle Kurumsal İnternet Şubesiı kullanıcısı olmalı ve gerekli kredi sözleşmelerini imzalamış olmalısınız. Sözleşmenizdeki kredi limiti ve teminat koşulları tamamlandıktan sonra limitiniz dahilinde kredi kullanabilirsiniz.

Gerçek kişi ticari işletmesi (şahıs şirketi) sahibi veya işlem yetkilisiyseniz QNB Finansbank Kurumsal İnternet Şubesinden taksitli ticari kredi veya rotatif kredi kullanma fırsatından yararlanabilirsiniz. Eğer Limited veya Anonim şirket ortağı ve işlem yetkilisiyseniz, QNB Finansbank şubenize başvurup ilgili menünün size açılmasını talep etmelisiniz. İlgili menünün açılmasından sonra kredinizi limitiniz dahilinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kredimi ne zaman kullanabilirim?

Kredinizi yılın 365 günü, 03:30-22:30 saatleri arasında internet şubemiz üzerinden kullanabilirsiniz.

Kredi limiti ve sözleşmelerini hazırladıktan sonra hangi tür kredileri Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden kullanabilirim?

Aşağıda yer alan kredileri* internet üzerinden kullanabilirsiniz:

Taksitli Ticari Krediler

Limitleriniz dahilinde günlük 75.000 TL'ye kadar taksitli ticari kredinizi 120 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi aylık eşit taksitlere bölerek bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Ekospot Kredi

Kredinizi komisyon ödemeden erken ödeme ve erken kapama opsiyonuna sahip olarak kullanabilirsiniz. Sabit faiz oranı ve sabit vade ile kredi kullanımı gerçekleşir.

KOBİNakit Hesap (Kredili Mevduat Hesabı)

Hesap limitiniz dahilinde dilediğiniz kadar krediyi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hesabınıza para girişi olduğunda kredi riskiniz otomatik olarak kapanır ve faiz ödemekten kurtulursunuz.

KOBİNakit hesabınıza, kullanacağınız gün ve tutara bağlı olarak mevcut faiz oranımız % 2.02 üzerinden aylık olarak faiz oranı uygulanmaktadır. Güncel faiz oranları ile ilgili bilgileri şubelerimizden alabilirsiniz.

*QNB Finansbank; kredi taleplerini serbestçe değerlendirme , kendi kriterlerine göre kabul ve reddetme hakkına sahiptir

QNB Finansbank’ta kredi limitim var ama KOBİNakit Hesap limitim yok. KOBİNakit Hesap limitimi nasıl oluşturabilirim?

Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden KOBİNakit Hesap başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz 1 iş günü içinde sonuçlanacak ve başvuru sonucunuz kayıtlı cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi limitiniz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Limitinizin hesabınıza tanımlanmasından sonra KOBİNakit Hesabınızı dilediğiniz zaman limitiniz dahilinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank; kredi taleplerini serbestçe değerlendirme , kendi kriterlerine göre kabul ve reddetme hakkına sahiptir.

 

Daha önceden tanımlanmış bir kredi limitim yok ama yine de kredi başvurusu yapmak ve kredi kullanmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden limitiniz dahilinde 15.000 TL'ye kadar KOBİNakit Hesap başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz 1 iş günü içinde sonuçlanacak ve başvuru sonucunuz sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi limitiniz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Limitinizin hesabınıza tanımlanmasından sonra KOBİNakit Hesabınızı dilediğiniz zaman limitiniz dahilinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank; kredi taleplerini serbestçe değerlendirme , kendi kriterlerine göre kabul ve reddetme hakkına sahiptir.

 

Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden başka ürün başvurularında da bulunabilir miyim?

Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden çek karnesi başvurularınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce QNB Finansbank’tan çek karnesi almadıysanız 10 yapraklı çek karnesi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında çek karneniz basılarak şubenize teslim edilir ve şube tarafından bilgilendirilirsiniz.