İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

PosPara

Alışverişteyken ATM arama, CardFinans Nakit ile nakitsiz kalma!

Yaptığınız alışverişi CardFinans Nakit banka kartınızla ödeyin, aynı anda kasadan nakit de çekin!

Şimdi tüm Kiler, Real ve seçili ŞOK, Petrol Ofisi ve D&R Mağazaları'ndan CardFinans Nakit'inizle alışveriş yaptığınızda ATM'ye gitmenize gerek kalmadan nakit de çekebiliyorsunuz. Anlaşmalı işyerlerinden CardFinans Nakit'inizi alışverişlerinizde kullandığınızda, yapacağınız en az 10 TL'lik alışveriş için 10 TL ve katları olmak üzere tam 100TL'ye kadar nakit ihtiyacınızı kasalardan karşılayabilirsiniz.

PosPara nasıl çalışır?

Sadece 3 işlemde paranızı alırsınız:

  • Kasada ödeme yaparken PosPara işlemi yapmak istediğinizi söyleyin. (Bir kerede 100TL'ye kadar nakit çekebilirsiniz. Günlük toplam para çekme limiti ise 500 TL'dir)
  • Banka kartı şifrenizi girin.
  • Paranızı alın.
  • PosPara miktarının fişinize doğru yansıdığından emin olmak için fişinizi ve alışveriş slipinizi mağazadan ayrılmadan önce kontrol edin.

PosPara, tüm Türkiye'de Kiler, Real ve seçili ŞOK, Petrol Ofisi ve D&R Mağazaları'nda hizmetinizdedir.

* PosPara hizmeti icin bankamızca ekstra bir ücret yansıtılmamaktadir. Ancak hesabınızda yeterli nakit olmadığı takdirde, eğer hesabınıza bağlı bir Ek Hesabınız mevcutsa, PosPara talebiniz bu hesabınızdan karşılanacaktır. Bu durumda Ek Hesap kullanımı için mevcut nakit çekim faiz/ücretlendirmesi geçerliliğini koruyacak olup, söz konusu faiz ve ücretler Ek Hesabınıza yansıtılacaktır. Mevcut Ek Hesabı faizi ve Ek Hesabı ile ilişkili ücretler hakkında bilgi almak için tıklayınız.
** PosPara işlemi EnCard banka kartları ile yapılamamaktadır.