notify icon
Ana içeriğin başı

CardFinans KOBİ ile Petrol Ofisi'nde Büyük Akaryakıt Kampanyası!

CardFinans KOBİ Ticari Kredi Kartlarımız ile Petrol Ofisi’nde %7’ye Varan İndirim ve İlk Harcamada 50 TL Parapuan Fırsatı!

18 Kasım - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında CardFinans KOBİ kredi kartınızı kullanarak Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi’ne üye olun, tanımlama sonrası Petrol Ofisi İstasyonlarında  taşıt tanıma sisteminden yapacağınız ilk akaryakıt alımınızda, akaryakıt alımında geçerli 50 TL değerinde ParaPuan ödülünü ve bütün akaryakıt alımlarınızda faydalanabileceğiniz %5-%7 arasındaki indirim oranlarını kaçırmayın!

Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi'ne başvurmak için tıklayın.

 

Kampanya Detayları

 • Kampanya 18 Kasım 2020 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya AutoMatic Filo Yönetim Sistemi’nin tanımlı olduğu Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir.
 • AutoMatic Filo Yönetim Sistemi’nin kurulu olduğu Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak olan akaryakıt alımından sonra harcama tutarından bağımsız olarak 50 TL değerinde ParaPuan harcama yapılan kredi kartınıza anında yüklenecek ve sms ile bilgi verilecektir. Kampanya kapsamında yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 31 Aralık 2021’dir.
 • Kampanya kapsamında kullanılacak ParaPuan akaryakıt alımlarında kullanılabilecektir.
 • ParaPuan kampanyası süresince bir müşteri en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için  https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur adresinden Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim sistemine başvurulması ve ödeme yönteminin kredi kartı olarak seçilerek CardFinans KOBİ kart bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan yalnızca CardFinans KOBİ ve Corporate Card sahipleri yararlanabilecektir, CardFinans KOBI Fix kart kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirimler ticari kredi kartı ile yapılan akaryakıt alışverişlerinde toplam alışveriş tutarına yansıtılacaktır.
 • Petrol Ofisi istasyonları tarafından uygulanan akaryakıt pompa satış fiyatının KDV’siz tutarı üzerinde, müşterinin sisteme girmiş olduğu tarih itibarıyla ilk fatura döneminde araç sayısına bakılmaktasızın müşteriye %5 (yüzde beş) oranında indirim uygulanacak olup; ikinci fatura dönemi ve sonrasında ise sisteme eklenen araç sayısı baz alınarak, araç sayısı 1 (dahil) ile 20 (dahil) arasında olan müşterilere %5 (yüzde beş); 21 (dahil) ile 50 (dahil) arasında olan müşterilere %6 (yüzde altı); 51 (dahil ve üzeri olan müşterilere ise %7 (yüzde yedi) oranında indirim uygulanacaktır. Kampanya başlangıç tarihinden itibaren Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetim Sistemi’ne ve CardFinans KOBİ ticari kredi kartına sahip olan müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi’ne kayıtlı araç sayısına göre değişim gösteren indirim oranları, müşterinin Petrol Ofisi ile yapacağı Sözleşme süresince geçerli olacaktır. Oluşacak piyasa koşullarına göre Petrol Ofisi indirim geçerlilik süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen ParaPuan geri alınacaktır. Kazanılan ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda müşterinin ilk ekstresine kullanılan tutar ParaPuan borcu  olarak yansıtılacaktır.
 • Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi işleyişi ile ilgili detaylara https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Sanal kartlarla ve ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • QNB Finansbank ve Petrol Ofisi A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.