İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Trafik Sigortası

Varlıklarınız ve Sorumluluklarınız İçin...

Motorlu aracınızın kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına ya da malın zarar görmesine sebebiyet vermiş olmaktan dolayı oluşan hukuki zorunluluğu, Trafik Sigortası poliçesi ile karşılayabilirsiniz. Böylece bir kaza esnasında zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla yapmanız gereken masraflar, belli limitler dahilinde Trafik Sigortası aracılığıyla karşılanmaktadır.

  • Trafik Sigortası Türkiye sınırları içinde geçerlidir.
  • Araç sahiplerinin Trafik Sigortası yaptırması zorunludur.

Üstelik, Sigortanızı, çağrı merkezimizi arayarak yada Cep Şubemiz üzerinden kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için sizi en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne bekliyoruz.

Sigorta Teminatları

Sompo Japan Taşıt Sigortası teminatlarına ve genel şartlar ile ilgili bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Trafik Sigortası poliçeniz, SOMPO JAPAN SİGORTA A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

  • Bu kampanya sadece QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi ve QNB Finansbank Çağrı Merkezi aracılığı ile CardFinans bireysel kredi kartı üzerinden ödeme yapan bireysel tüm müşteriler için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında, 1 defaya mahsus kasko ve trafik poliçeleri yıllık toplam prim tutarının %10'u kadar, maksimum 100TL ye kadar ParaPuan kazanabilirsiniz.
  • Kampanya, 30 Kasım 2017'ye kadar geçerlidir.
  • ParaPuanlar prim tahsilatı yapılan ilgili ayın sonunda yüklenecek olup, yüklenen ParaPuan'lar 30 gün boyunca geçerli olacaktır, kullanılmayan parapuanlar 30 gün sonunda geri alınacaktır.
  • Sigorta poliçesinin iptali durumunda ödül olarak verilen ParaPuan'lar geri alınacaktır, ParaPuan'lar kısmen ya da tamamen kullanılmış ise bu tutar Kredi Kartınıza borç olarak yansıtılacaktır.